2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Çok geçmiş olsun canım inşallah biran önce iyileşir.. benim kızımda hırıltılı öksürüyor iki gündür ama eşim ihmal ediyor işlerinden dolayı inşallah kötü bişeyi çıkmaz

Çok geçmiş olsun canım inşallah biran önce iyileşir.. benim kızımda hırıltılı öksürüyor iki gündür ama eşim ihmal ediyor işlerinden dolayı inşallah kötü bişeyi çıkmaz
Sağol canım götürün hemen, oğlumun hırıltısı hep vardı, dr normal sıkıntı yok demişti ama 1 haftadır üşüttüğü için varmış hırıltısı, ihmale gelmiyor

Gecmis olsun canim. Hemen iyilesir insallah. Dualarim sizinle

Çok çok geçmiş olsun canim. Biran önce iyileşir inşaallah minik kuzu.. Rabbim şifa versin tüm hastalara. Bilhassa yavrulara enn tezz vakitte insallaaaahhh..

Kızlar hastaneden geliyoruz kızımın bronşları tıkanmış bronşit başlangıcı dedi doktor.. 2 kere buhar verildi rahatladı uyudu yavrumm

Sağol canım götürün hemen, oğlumun hırıltısı hep vardı, dr normal sıkıntı yok demişti ama 1 haftadır üşüttüğü için varmış hırıltısı, ihmale gelmiyor

Kızlar hastaneden geliyoruz kızımın bronşları tıkanmış bronşit başlangıcı dedi doktor.. 2 kere buhar verildi rahatladı uyudu yavrumm

Gecmiss olsuun kizlaar,insallah cabucak atlatir bebislerr..Onlar yorulmasin kucucukler.

Gelemiyorum kizlar. Cok hastayim salidan beri. Kotu nezleyim. Sesim hic yok. Burnum cesme gibi. Kulaklarim cok cok aciyor. Bogazim da fena. Yutkunamiyorum. Ihlamurla basit bir agri kesici verdi dr. Iyi yillar hepinize.

Sağolun hatunlar; taburcu ettik çarşamba gecesi hala hırıltısı-öksürüğü var, buhar cihazı almayı düşünüyorum ama tavsiye etmeyenler de var alışkanlık haline gelir diye, kararsızım ...

Kizlar iyi seneler. Kimse yokmu. Yeni yila hasta girdim. Cok midem bulaniyo.hala yatiyorum.ozanimda babaya emanet.

Gelemiyorum kizlar. Cok hastayim salidan beri. Kotu nezleyim. Sesim hic yok. Burnum cesme gibi. Kulaklarim cok cok aciyor. Bogazim da fena. Yutkunamiyorum. Ihlamurla basit bir agri kesici verdi dr. Iyi yillar hepinize.

çok çok geçmiş olsun Rabbim evlatlarımıza da hasta annelere de şifa versin inşallah...

Paptya sizlerede gecmis olsun aman usutmeyin kizlar dikkat...

Bestekiz canim mezgit baligiydi sanirim. Ben pek anlamamda.1 tanesini tamamen bitirdi versem daha yerdide vermedim.balugin adini yine teyit ederim esimlede. Buyuk bir ihtimalle mezgit degilsede yazarim size
canım bende senin yazını okuyup,ertesi gün balık yedirdim.ama çok az yedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…