2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
kızlar çok soru sormaya başladım ama bebekleriniz kaç saat arayla uyuyor benmki 1 buçuk yada 2 saat arayla uyuyor 1 saat geçince bagırmaya başlıyor kızım 6 buçuk aylık günde 4 defa uyuyor fazlamı uyuyor acaba araları çokmu kısa

kızlar çok soru sormaya başladım ama bebekleriniz kaç saat arayla uyuyor benmki 1 buçuk yada 2 saat arayla uyuyor 1 saat geçince bagırmaya başlıyor kızım 6 buçuk aylık günde 4 defa uyuyor fazlamı uyuyor acaba araları çokmu kısa​

Benimki 2 saat arayla uyuyor, günde toplam 4 defa. Ama kısa sürüyor uykulari. Yarim saat uyuyor. Seninki ne kadar uyuyor merak ettim. Bu yardimci olur sana:

İki kere yüklemiş kusura bakmayin, benim kızım 4 defa uyuyor ama yarim saat uyuyor. 1,5 saat uyuyup 2 kere uyumasi normal olan belki de

hayırlı olsun canım ikinciler gelmeye başladı nasıl sevindim ne güzel bir haber.

İki kere yüklemiş kusura bakmayin, benim kızım 4 defa uyuyor ama yarim saat uyuyor. 1,5 saat uyuyup 2 kere uyumasi normal olan belki de
benimki sabah 9yada 9 buckta kalkıyor 11 de uyuyor 30 dakika sonra 12 yaa 1 de uyuyor 2 yada 2 bck saat felan uyuyo sonra 5 e dogru uyuyor yarım saat felan bide 7 gbi uyyo yarım saat sonra tabi bu saatler kayabiliyo 30 dakikalar kısalablyo 11 ile 1 arasıda gece uykusu ama misal 11 de uyudumu tmm uyudu dyemıyorm tam içeri gidicem başlıyo aglamaya

Sen çok titiz bir annesin canım seni lilacsofie ve plojovic'i kıskanmıyor değilim

Saol cnm.
ben de sizler gibi hem calisip hem de bebegi icin kosturan annelere hayranim
Gecmis olsun cnm. Cok degil meblağ ama insani uzmeye yetiyr.

Muhallebi yemiyr benim kuzu yahu. Neler yaptim yok yemiyr. Yerine ne verebilirim.dersiniz.

hayırlı olsun canım ikinciler gelmeye başladı nasıl sevindim ne güzel bir haber.

cok sgl canim.ALLAH isteyen herkese hayirlisiyla versin.hep aklimdasiniz.iyisindir.diger arkadaslarda iyidirler umarim.kizima hamile oldugum anlarimi ozlerken simdide yeni gelecek bebegimin heyecani ksrisik bi psikolojiye buruyo beni.kalbim ve iyi dileklerim hep sizinle.

Sanki benimkini anlatmissin

Muhallebi yemiyr benim kuzu yahu. Neler yaptim yok yemiyr. Yerine ne verebilirim.dersiniz.
Canim irmikliyi yemisti ya biraktimi onuda yoksa.gurme bebekte cesit cesit muhallebi tarifi var degisik cesitlerini dene istersen.onlarinda cogu meyveli ama seninki meyvelide yemiyor.eger muhallebi disi bir sey istersen bal kabagini oneririm. Ben pure yapiyorum bayilarak yiyor valla. Birde arastir bak internette cok yararli bebekler icin kabizligi onluyo,kanini arttiriyo ayrica icinde demirde var gunluk demiri karsilar. Ben ikiogun corba ver ben oyle veriyorum.eger bisey bulursan haber ver canim banada cunku benimki meyve yemiyor benimde ekstra bir ogune ihtiyacim var

Saol cnm. Balkabagini nasil pure yapiyrsun?

Irmikli muhallebiyi de birakti. Muzu cok seviyr diye onu ekledim muhallebiye yemiyr cnm. Elmali da yapmistim yemedi. Ama muzu direk verdim yedi. Muhallebiyle arasi yok cnm. Zorlamayacagim artik.

Haftasonu 7 ay kontrolu var. Sorarim dr.a... bir de bugun yogurda basliyrm. Aksamdan mayaladim. Dokunmaz da yer insallah...

Sen çok titiz bir annesin canım seni lilacsofie ve plojovic'i kıskanmıyor değilim

Estagfurullah canim,hepimiz bebeklerimiz icin en iyisiyizz:)

Gozunaydiiinn :)
cok heyecanlandim okuyuncaa..
Hersey gonlunuze gore olur insallah..
Insan kendine birsuru sorular yoneltiyor ama bunlarda hamile kalana kadar sanirim..

Gece ogunu olarak verdigin mi?
gun icinde meyvesiyle verdiginse,sadece meyve vermeyi dene canim..
Hergun baska baska yapiyorum ya da en fazla 2 gun ayni..
Meraklaniyor herhalde farkli diye :)

Her gun farkli yaptim yemiyr. Ara verdim yine yemedi. Agzini kilitliyr. Pes ettim bu konuda cunku cok.denedim.

Ben sadece aksam muhallebi veriyrdum ki yemiyr artik. Yerine bisi bulmam lazim.

Sabah meyve
Oglen sebze puresi
Aksam muhallebi simdilik boyle...
Bugunde ikindiye yogurt koyacagim.

huhuuu merhabalar herkese doğumdan sonra foruma giremeyenlerdenip günaydın hepicinizee :*

Bal kabagini suda haslayip blenderdan cekiyorum canim ama buharda falan pusiriyirlar kolay yumusuyor. Benpureye suyundan hic koymuyorum kalan suyunuda corbada degerlendiriyorum boylelikle corbasinada biraz vitamini gecer belki.

iyi aksamlar kizlar.siz hep muhallebi filan demissiniz ben kuzuma nadir pirinc unu yediriyom.pisirdigim yemeklerden veriyorum.sukur gayet guzel yiyo.bence yemefe alistirin damaklari alissin.yokss sonradan cok secici olyyolar.sukur kabizlik sorunu olmuyo. yogurdunu yemegini corbasini meyvesini yiyo.eline sogan veriyorum dogal antibiyotik)) herseyi yediriyom valla cok takinti etmeyin.sizde rahat olun

Saol cnm. Takinti degil de henuz bilmemizlik.bizimki.
Ben de artik vermeyecegim muhallebi. Yogurda da bugun basladik.
Bizim yemeklerden ben vermiyrm salca ve tuz yuzunden. Daha erken cnm. Simdilik ona uygun pisiriyrm. Bir de ben alerjim oldugum icin dr bebege daha da dikkat et dedi. Maglum genetik gecis oluyrmus. 3 gun kuralini bozamiyrm bu nedenle. Dikkatli yediriyrm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…