2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Okuduklarım beni çok sevindirdi, herşeyden öte eşinin sana verdiği sözleri tutup destek olması...
Bizim en çok yakındığımız şeylerim başında evi otel gibi kullanan ilgisiz babalar, hatırlarsın(

Herşey yolunda gitsin , sağ salim ikinci oğluşunu da kucağına al inşallah, bize yaz arada. Biz whatsup ta daha çok yazışmaya başladık, İstanbul grubu sık sık biraraya gelmeye çalışıyoruz.

Çok eğlenceli duruyor ya, yerim olsa hemen alırdım. Hangi siteden alıyorsun belki fikir değiştiririm ve alırım :)
havale yaptım 45 gün sonra gelecek 100 tl mi bir nevi riske attım, istersen bekle gelsin benimki bir üçkağıt yoksa öyle al almak istersen, face'de larinda bebek var ordan sipariş verdim canım

valla bunları gördükçe ne hazır mama alıyosun çayla ekmek daha sağlıklı biz sizi bununla büyüttük diyen anneme hak vermiyor değilim
Aynen cnm. Herseyini ben yapiyrm. Ama gunun birinde illaki hazir birsey yedirecegiz ;(
Buarada bu belgeyi gercek olmayabilir diye dusunmeyin arkadaslar. Arkadasin esine iş yerinde ulastirilan bir belge.

Aynen cnm. Herseyini ben yapiyrm. Ama gunun birinde illaki hazir birsey yedirecegiz ;(
Buarada bu belgeyi gercek olmayabilir diye dusunmeyin arkadaslar. Arkadasin esine iş yerinde ulastirilan bir belge.
Sen çok titiz bir annesin canım seni lilacsofie ve plojovic'i kıskanmıyor değilim

canım yeni taşındık sağlık ocağı hastane uzak ama araba var heryere götürebiliriz hiç bir zamanda ihmal etmedik.geçen konu açıldı ben istemediğimi eczanede deldirceğimi söyledim inşallah anlamıştır..sadece vakti ne zaman deldiren var mı onu merak etmiştim

haiyrlisi olsun sizin icin beraber buyurler.hazir hissedince kendinizi tabi zor cunku iki ckcuk

artik ikinciler dusunuluyo nasil gecti zaman.sanda hayili olsun.insallah allah gonlune gore verirde oglun olur.kiz olursa 3. Yude yapcan sanirim oyle anladi ben.​
dogrusu illa erkek icin degil ama esimin o duyguyu tstmasini isterim.tabi hayirlisi neyse o olsun.ayrica sizlere bomba gibi bi haberim var kizim tedaviyle olmustu.evet ikinciyi istiyoruz ama kasim ayi korunmustum.nasip olunca oluyo iste.HAMILEYIIIIIIMMMMMMM:)))) mutlulugumu anlatacak kelime bulamiyorum.RABBIM isteyen herkese nasip etsin.cok sukur ki 6haftalik hamileyim.

nasil hamile kaldim bilmiyorum.korunuyordum ama iste RABBIM bi hediye daha gonderdi bize.nasipse temmuz sonu ikinci evimizin melegi gelecek.birinin hamilesin sen demesiyle suphelenip test yaptim.bi baktim gercekten hamileyim.hala soku atlatmis degilim.esim dua ediyo insallah ikizdir diye bakalim haftaya kalp atisi icin dr gidecez.hayirlisi artik.bu sefer test yspmasam hamile oldugumu bilemezdim.hic midem bulanmiyo.kizimda ilk gunden kusmustum.tatlidan tiksinmis et yemistim.ins hic rahatsiz olmadan atlatirim bu hamileligimi.

arkadaşlar 100 tl dolandırıldım Allahtan yüksek meblağlı bir şey almadım, artık kurtulmam kocamın dilinden off... havale yapmış olmama rağmen yapmadınız deyip bana bildiğiniz kafa yedirdiler düzenliyemiyorum bi türlü bu nedenle alıntı yaptım sakın almayın

AhmetYahya ve M miraclemiracle öncelikle hayırlı oldun yavrularınız sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi :) ben Haziran annesiyim, komşu topiktenim yani :) 5,5 aylık bebeğim var. Aynı zamanda sizi de takip ederken hamile olduğunuzu gördüm ve merak ettim, sezeryanla mı yoksa normal doğumla mı yaptınız önceki doğumlarınızı? Eğer sezeryansa 6. Ayda yeniden hamile kaldığınızda jinekologlarınız ne dedi ?

Uzulme canim. Supheleniyordun zaten hakli ciktin.para yatirdigin belge falan elindedir.skayet icin gerekli yerlere mutlaka basvur.hakkini mutlaka ara.

@ AhmetYahya canim cok sevindimm. Valla iki uc jere tekrar tekrar okudum yanlis mi anladim diye :) Daha birkac gun once istiyorum demiştin. Dilek kapin acikmis ne guzel. Rabbim cok kolay guzel bir hamilelik nasip etsin saglikla al melegini kucagina insallah.

Leotie ben de bu oyuncaktan cok istedim ama pahalı geldi biraz. Yani cocugunu evde birakip alin terinle kazandigin parani aldilar ya Allah bildigi gibi yapsin onlari. Neyse ki ucuz kurtulmussun. Sanal dolandiricilik malesef cok yayildi. HepimIzin basina gelebilirdi. Gecmis olsun.

AhmetYahya ve M miraclemiracle öncelikle hayırlı oldun yavrularınız sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi :) ben Haziran annesiyim, komşu topiktenim yani :) 5,5 aylık bebeğim var. Aynı zamanda sizi de takip ederken hamile olduğunuzu gördüm ve merak ettim, sezeryanla mı yoksa normal doğumla mı yaptınız önceki doğumlarınızı? Eğer sezeryansa 6. Ayda yeniden hamile kaldığınızda jinekologlarınız ne dedi ?​
kizim 7ayini yarin bitiriyo.rahim toparlandiktan sonra sikinti yok.benim sezeryandi sukur bi sikinti yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…