2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Oh cok sukur. Ben de merak ediyrdum kuzucugu. Cok sevindim masallah ona

Muhallebiyi yemeyince icine elma ve azicik tarcin ekledim. Yine yemedi. Zorlamadim..ertesi gun yani dun aksam 1 tatli kasigi irmik+1tatli kasigi yaptigim pirinc unu cezveye koydum. Uzerine pisirecegim kadar goz karari kaynar su ekledim. Biraz beklettim yumusasin diye. Sonra pisirdim. Iliyinca icine yine azicik anne sutu ekledim. Cok supperrrr yedi. Ayrica sirf pirinc unuyla yapinca anne sutunu azicik da eklesem su gibi oliyrdu. Irmikli olunca baya sut aldi; hem de civiklasmadi.... test edeyim sonra bu karisima azicik da pekmez ekleyecegim. Pekmezi tanidigimiz oglum icin ozel yapti sagolsun.

Bir de sizler yatmadan ne kadar once muhallebiyi veriyrsunuz. Ben saat 19-19.30 gibi veriyrm. Ama saat 22 den once uyumuyr bzimki.

ohh afiyet olsun Yusuf'uma ben muhallebi bir süredir vermiyorum, sık sık verince sıkıldı paşam, keçi sütüyle verenler var pazar günü bütün marketleri gezdik bulamadık keçi sütü bir yerde bulsam onunla yapıcam

ozmn canım bide iyi geceler çayını denesen belki fayda eder

oglusun iyilesmis cok sevindim. Hastalikta üzücü bir donem iste gelip geciyo cok sukur

Been hafta 2 kez veriyoru cesit olsun diye.bence senin verdigin saat iyi sonra gece hazımsızlık yapar. Tok tutardiye iyi uyur diye ddüşünülüyor ama tam terside olabilir
ozmn canım bide iyi geceler çayını denesen belki fayda eder

Of bu alintilar eksik cikiyo ya. Neyse canim ben ogluma keci yogurdu veriyorum.migrosta var ordan aliyorum aoc nin var birde baska bir marka var ama adini bilemiycem simdi. Hem gunluk hem pastorize var.eger ankaradaysan baska marketlerde soyleyebilirim. Birde cumartesi gelir gunluk sutler aklinda olsun taze taze alirsin

Bide canim yazmayi unuttum ben corbasina kemik suyu ilik falan koyuyorum rite aksam 5 den sonra vermiyorum agir gelmesin diye sende kiyma veriyosun ya ondan soylemek istedim. Gerci sen saatli veriyosun ben o duzeni kuramadim daha

migrosa gelmiyormuş burda uzun bi süredir. bi carrefour'a gitmedim orada olur inşallah

syes .!.:
migrosa gelmiyormuş burda uzun bi süredir. bi carrefour'a gitmedim orada olur inşallah
Ankaranin en buyuk carrefouruna gittim gunluk bulamadim ben ama pastorize var. Umarim bulursun. Migroslarinda 5m olaninda oluyor zaten

Bide canim yazmayi unuttum ben corbasina kemik suyu ilik falan koyuyorum rite aksam 5 den sonra vermiyorum agir gelmesin diye sende kiyma veriyosun ya ondan soylemek istedim. Gerci sen saatli veriyosun ben o duzeni kuramadim daha
Saol cnm. Saat 2 den sonra vermiyrm kiymali pureyi.

Ankaranin en buyuk carrefouruna gittim gunluk bulamadim ben ama pastorize var. Umarim bulursun. Migroslarinda 5m olaninda oluyor zaten
Canim ankara orman ciftligi keci sutu bakkallara bile geliyor ankarda...ankarda cok rahat bulunuyo ben izmirdeyim kipa ama buyuk kipalara geliyo haftadabirkez ben ordan aliyorum.drum inek yogurduna yavas yavas gec dedi tire sutle mayaliyorum.izmirde kevi sutunu aoc subeleri var oraya siparis veriyorum ayrica migrosta baska markanin var ama pahalu aoc 5 tl migrostaki 10 tl..

Cok saol canim zaten. Yarinpsikolojik destek alacagim randevum var kanamam oluncada gecen yil almistim dr kesin bu kafinda her yil doguruyo dicek gene ayni psikiyatriste gidecegim cunku cidden psikolojik olarak iyi degilim gecen yil o kafar kanamaya ragmen umutdoluydum.beni u utmadigi iz icin cok mutluyum gecen yilin en sorunlu gebediydim bu yilda en mutsuz gebe anayimm

Selam kizlar ben sabahlari yumurtali biskuvili bulamac veriyorum. Sonra sutle mu ezip yediriyorum sonra kavanoz mamasi sonra yogurt gecede kasik mamasi. Hergun boyle bizim. Ev corbalarini sulu yemekleri cok denedim kendini kusturuyo yemiyo. Bende zorlamiyorum. En sevdigi sey yogurt. Hep tatli seyleri yiyo.

evet canim ben ankarada oldugum icin rahat rahat aliyorum aoc veriyirum bende. En yogurtu iki gunde bir mayaliyorum bir inek bir keci sutunden yapiyorum.boylece ikisinide yemis oluyo ama keciyi daha istahli yiyor valla

D deniz1006 o zaman burdaki carrefourda da yoktur
sen yine bak canim en kotu pastorize alirsin.aslinda ataturk orman ciftliginin keci sutunu arkadadin dayisi veriy bulursan muhakkak kullan hatta yogurtta dene

Canimmmm seni ve ofertayi asla unutamayacagin gecen yil cok desteginiz oldu diger arkadaslarinda hele ofertabir kere dr abisine sormudtu nasil rahatlamistim..bu hamulelimte kanama yok. Ikili test iyi cikri 4 lu yaptirmadim ise gidiyorum kafam dagiliyo esim calisma ucretsiz izne ayril diyo ama o zmn oglum tamamen basima kalcak esim superrr bir baba aksam oglanin herseyi ona ait gece de o kalkiyo beni ksldirmiyo artik ben emziremiyorum iyiki buzluga depolamisim onlari kullaniyoruz haftada bir kez temizlikci ablamiz geliyo yemekleri ben yapiyorum oflumun yemegine kimseye el surdurmuyom.ama yikama turnak bakim aksam yedirmesi hersey babaya ait cok zevk aliyo bu sefer hamileligin tadini cikar diyo.aileler cok mutlu olduu yazik annem hrkese demis vicdansizlar gene mi tup bebek demis yani insnmamislar annemde allahinizdan bulun demis..herkez kiz istiyordu erkek ol asina tek beni. Babsm sevindi.kayinpederim bilezik takti aferim arka arkaya bizi sevindirdin ama ikinci kiz olaydi onu tutturamadiniz ucuncuye kismet kayinpederim deli gibi kiz cocuk hastasi kizi icin olur ogluna hoyrat dVranir.kayinvalidem dertli seneye bennadil ikisine bakcM diyo anne bakici tutacagim ama sen de evde caksin bebekle sen lgilenirsinn dedim dur bakLi. Bir denerim bakarsam bosuba para vdrmeyin dedi.bu sefer her sureci bikdigimiz icin asiri panikkemiyoruz dogal sureci yasiyoruz calistigim icin okulda cok keyif aliyorum bu hamileliktede guzelkestim gene az kilo aliyorum sadece iki kilo aldim 57 ile kaldim 59 oldum drum gene ayni muhtesem adam..artik onuda sorulari

Zorlu bir surecten gecerek ilk bebege sahip oldun cnm. Yiprandin cok iyi anliyrm (bende zorla sahip oldum. 2 dusuk. Pihtilasmadan dolayi igneler aspirin. Aspirin dogum sonrasi patlatti beni. Hala migde ve alerji icin tedavi goruyrm). Hormonlar da yipratiyr seni suan. Ama masallah sana. Bence cok iyi idare ediyrsun. Baskasi olsa yerinde belki kaldiramazdi. Ev is minik kuzun yiprandigin donemler vs... masallah sana cok iyi omuzladin. Destek almanda cok iyi olmus. Ben de dusuklerden sonra destek almistim. Insanin yalniz olmadigini bilmek kendisini iyi hissettiriyr...

Ben erkek olmasina da sevindim (kiz cok isterdim)...cunku sana hediye geldi. Iki ogul arkanda dag olur bence. Simdiden ön yargi yapmayalim gelinler bizi istemez vs diye. Ben cok ornek gordum kvsi ile annesinden daha iyi anlasan gelinleri. Allah yeterki sana esine ve bebeklerine saglik huzur bereket versin cnm.

Kızlar kaynanam bebeğin kulağını delmek istiyor kızlarınınkini hep o delmiş.. Bende endişe ediyorum ev ortamında canı acır diye eczanede delerler mi 6 aylık oldular artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…