2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Oto koltuğu değil mş zaten çok uzun süre kullanacak tekrar alın maddi durumunuz uygunsa canım
şimdilik idare ediyoruz şu model aldığımız 8680126630750ORJ.jpg seneye yine alıcaz Allahın izniyle

Merhaba
En iyisi römer diye biliyorum izofixli olanı ben ondan alıcam inş ama erken depil mi
Bizim bebek malzemelerimizi aldigimiz yer römeri tavsiye etmedi. Gereksiz pahali oldugunu soyledi. Bize satmadi yani. Onun yerine Kanz i alin dedi. Karar senin cnm. Römer 1400tl. Yani satici yalan soylese, bize onu satmaya calisirdi kesin.

Merhaba
En iyisi römer diye biliyorum izofixli olanı ben ondan alıcam inş ama erken depil mi
Erkenmi bilmiyorum 9 kilonun ustunde oglum. gerci daha oturamiyor ama sanirim onlar yarim yatar konuma gelebiliyor.ya sadece esimle arabaya binebiliyorum. suanki koltuk ters baglaniyor ya ben arka koltukta oglumun yanida oluyorum ama cok sıkılıyor cocuk. Zaten boyuda uzun sanki sigmiyor gibi. Ben istiyorum ki atayim oglysumu arkaya ikimiz cikalim yollara.oda camdan bakinir hem sıkılmazda.

Eki Görüntüle 1300740 Bebişiniz hep oyuncakları yere mi atıyor??
Al koy al koy beliniz mi kıpuyor??
Alın size pratik çözüm :KK66:

Paket lastiğini masaya yapıştırdım
Siz daha estetik görünümlü bişi yapabilirsiniz
Emzik için de aynı şeyi yapıcam :)
Nası da bakıyor yavru..bizimki yerde yaşadığı için atsa da peşine öyle bi heyecanla gidiyor ki görmelisiniz:)

Arkadaslar araba koltugunu uzun zamandir arastiriyorum, sizede sordum. Tam olarak karar vermedim ama aklima yatti diyebilirim ben graconun nautilus modelini begendim 9 36 kiloya uygun izofixli, boyu uzuyor cocun boyuna gore ayrica( 4 kademeydi yanlis hatirlamiyorsam) yatirabiliyorsun.ben graconun arabadinida kullaniyorum cok memnunun.amerikada ozellikle 1 numarali marka.kullanan yorumlarisa gayet iyi. Fiyatida 500 ile 600 arasi degisiyor yerine gore.Ayrica baby2gonnun tek cesiti var zaten ben ozellikle kumasini begendim terletmez bence. Ozelliklerini bilemiyorum ama durusu cok guzel. Fiyatida 400 ile 450 arasi.birde her sitede karsima cikan koala diye bir marka var fiyati 300 flan gayet uygun, bence goruntusude iyi gibi duruyor.chicco,romer,kraft gibi markalari gittigini her yerde bulabilir ve ozelliklerini ezberliyebilirsiniz, ondan bahsetmiyorum.umarim isinize yarar

Ya şu zıp zıplar sağlıklı mı acep almak istiyorum

Eklentiler

• 134362107_tn70_R_399321_0.jpg
    134362107_tn70_R_399321_0.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 89
Sebze corbasi...
Arkadaslar yarin kismetse sebze corbasina baslayacagim. Hergun taze mi yapiyorsunuz, yoksa 2 gun kullaniyor musunuz ayni corbayi?

Oto koltuğu araştırmalarıma göre en iyileri isofixli olan Römer ve Cybex gibi görünüyor fakat Römer bir çok güvenlik testini geçememiş fakat Cybex hepsini geçmiş ve üstelik oto koltuğunu ilk üreten firma Cybex miş bu yüzden ben Cybex almayı planlıyorum

Kızlar kaka problemi yasayaniniz var mı Kemâl yine 3 günde bir yapmaya başladı. Sutumde azaldı beslenmiyor mu acaba. Gerçi sagip olcmedim ama sanki dolmuyor gogsum genelde yumuşak

X