2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kızarıklık, akıntı, çapak vs yoksa alerjik olabilir değil mi, başka ne olabilir acaba?
Göz önemli göster istersen
Bu akşam da benim gözlerim şiş kaşınıyor berbat, uykusuzluktan sanırım

Çok geçmiş olsun...
Ben sabah 07:00 - 08:00 gibi emzirerek uyandırıyorum. Çoğu zaman uyuyarak emiyor zaten.
6. Ay bitiminde kahvaltıya başlayacağım diye, alıştırma yapıyorum
Emme sonrası halen aç görünüyorsa 50 cc sütümle kahvaltı karışımı hazırlıyorum.
Kahvaltı vermediysem tekrar uyuturken 50-60 istediğine göre süt veriyorum ya da tekrar emziriyorum
Değilse 10:00-10:30 arası meyve püresi
12:00-13:00 sebze püresi
Akşam 19:00 muhallebisi
Aralarda sürekli emzirme ya da biberonla süt verme
Sebze ile muhallebi arasında yoğurt koymaya çalışıyorum ama şimdilik olmadı...
Teşk ederim cnm
Liste içinde saol
İnş kısa zamanda listenize yogurtta eklenir...

Ilginc valla ne desem bilemedim. Ali ilk dogdugunda gozlerini acamiyordu. Bu durum bir bucuk aylikken duzeldi. Kuvezden cikinca balon gibiydi gozleri. Doktor aglamaktandir demisti. Senin yavru da cok agliyir olabilir mi acaba.

Evet canim 20 mayis dogumlu oglum. Gun olarak sayiyorum ben 156 gunluk galiba :)

Kızarıklık, akıntı, çapak vs yoksa alerjik olabilir değil mi, başka ne olabilir acaba?
Göz önemli göster istersen
Bu akşam da benim gözlerim şiş kaşınıyor berbat, uykusuzluktan sanırım

Çok geçmiş olsun...
Ben sabah 07:00 - 08:00 gibi emzirerek uyandırıyorum. Çoğu zaman uyuyarak emiyor zaten.
6. Ay bitiminde kahvaltıya başlayacağım diye, alıştırma yapıyorum
Emme sonrası halen aç görünüyorsa 50 cc sütümle kahvaltı karışımı hazırlıyorum.
Kahvaltı vermediysem tekrar uyuturken 50-60 istediğine göre süt veriyorum ya da tekrar emziriyorum
Değilse 10:00-10:30 arası meyve püresi
12:00-13:00 sebze püresi
Akşam 19:00 muhallebisi
Aralarda sürekli emzirme ya da biberonla süt verme
Sebze ile muhallebi arasında yoğurt koymaya çalışıyorum ama şimdilik olmadı...

çok ağlamıyor , alerjik olabilir de sadece gözler şişer mi acaba alerji olunca:KK23: neler yediğini bulmam lazım, doktora götürmem lazım...

Bu modeller yine huy degistiriyr sanirim. Benimki dd gynduz 30 dkkan fazla uyumuyr. Gece de surekli kaldiriyr. Az kaldi benim de bayilmama. 3 gundur boyleyiz.

Ben bugun muhallebiye basliyorum valla. Erken merken demicem. Bakalim acliktan mi kalkiyormus huysuzluktan mi sipa...
Aynı durumdayım kızlar biz 5 aylık olduk sayılır muhallebi vermek istiyorum ama dra görmedik henüz bir de bizim kızın ayına uygun sütlü pirincli ürünler var oysa ben anne sütü kullanmak istiyorum
merhaba arkadaşlar ben nur. 29 mayıs 2014 annesiyim. burda sizlerle ben de paylaşımda bulunmak istiyorum. tanışabilir miyiz
Tabiki canım hosgeldin
Arkadaşlar oğlumunaateşi var Dr goturdum antibiyotik verdi ama bn kullanmak istemiyorum ne yapmaliyimm
Arkadaşlar oğlumunaateşi var Dr goturdum antibiyotik verdi ama bn kullanmak istemiyorum ne yapmaliyimm
bir başka dr a daha götür istersen o da kullanman gerektiğini söylerse kullan bence çok geçmiş olsun

Ben bugun muhallebiye basliyorum valla. Erken merken demicem. Bakalim acliktan mi kalkiyormus huysuzluktan mi sipa...
Canim yaklasik 2-3 haftadan beri benim sipada 2 - 3 saatte bir uyaniyor. Onceden 5-6 saat araliksiz uyuyordu. Ve 4. Aydan sonra yavas yavas basladim bazi gidalara Mesela en fazla bugun verdim muhallebiyi oda yarim cay bardagi kadar. Iyi doymasina ragmen hala 2 saatte bir uyaniyor. Annem buyuyor o yuzden daha fazkasini istiyor diyor, bilemiyorum oylemi...

bir başka dr a daha götür istersen o da kullanman gerektiğini söylerse kullan bence çok geçmiş olsun[/QUOTE]çok sağol şuan düştü ateşicikarsa artik bbaşka Dr giderim

Enerjim sifir yahu. Sanki biri tum enerjimi emmis gibi. Cok yorgunum kizlar. Sizler de durum nasil?

Merhaba arkadaşlar bugün 5 aylık olduk.:KK73: 8200 kilomuz boyumuz 72. Ama bizimkide bugünlerde çıldırdı. Uslu bir bebekti şimdi tam tersi gündüz hic bir is yapamiyordum su bile icemiyorum.yatmak istemiyor kesinlikle .yatarken oyun oynatayim şarkı söyleyeyim bayilirdi şimdi hep ayakta olmak istiyor. Kollarimda kuvvet kalmadı. Mayis bebeklerine bir haller oldu.

kızlar benim hala çok huysuz bir bebeğim var hiç birşeye vakit bulamıyorum yemeği bile eşim yapıyor sırayla yiyoruz bütün gün kucağımda gaz derdimiz bitmedi maalesef hiç birşeyle oyalanmıyor herşeyin ömrü 5 dk. Hepinizi çok özledimm :KK43:

kızlar benim hala çok huysuz bir bebeğim var hiç birşeye vakit bulamıyorum yemeği bile eşim yapıyor sırayla yiyoruz bütün gün kucağımda gaz derdimiz bitmedi maalesef hiç birşeyle oyalanmıyor herşeyin ömrü 5 dk. Hepinizi çok özledimm :KK43:
Oyyy cok zor cnm gaz problemi. Insallah biter artik.

Oyyy cok zor cnm gaz problemi. Insallah biter artik.
Evet resmen tükendim ama her sabah aynı gücü nasıl buluyorum kendimde bilmiyorum her gören Allah sabır versin diyor. Eşim bile. Kimseye gidemiyorum kimse gelmiyo dışarda durmuyo evde durmuyo çok bunalmış durumdayım.

X