2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
günaydın fıstık anneler mis kokulu bebişler.ben acayip hasta olmuşum haftasonu birde ev temizledim hepten yamuldum.dünde misafirim geldi tam dinleneyim diyordum birde onunla uğraştım.Bu sabah resmen sürünerek çıktım yataktan.komik ama işte dinleneceğim artık :)
sütüm hepten azaldı iyiden mamaya yüklendik ek gıda işide pek iyi gitmiyor sadece meyveyi severek yiyor beyefendi diğerlerini istemiyor.bunada şükür diyorum abimiz hiç yemezdi.gece uykuları ne zaman uzayacak diye dört gözle bekliyorum hala iki saatte bir kalkıyor uykusuzluktan mahvoldum.Büyük oğlum iki yaşına kadar böyleydi sebepsiz iki saatte bir uyanırdı o yüzden şimdi Ayaz damı böyle olacak diye korkmuyor değilim.Bu ara acayip huzursuz çığlık çığlığa bağırıyor hiç bişeyden mutlu olmuyor.çok yoruluyorum çokkkk.

wool wool cok gecmis olsun canim. Keske yakin olsak birbirimiz bir tek biz anliyoruz. Basaksehir etrafinda oturan varsa ben yardim ederim :)
O oferta senin isin de zor :/ Hic kardesler arasinda ucurum kadar fark olduğunu gormedim zaten. Insallah Ayaz yaniltir bizi. Misafir agirlamak bana da artik zor gelmeye basladi. Su son bir ayda alti kez yemekli misafir agirladim anam agladi. Sipam da kucak istiyor artik peh...

Biz de sabah kizimla oksuruk sumuk hapsurukla uyandik. Ogluma gecmez insallah. Bir de vucudunda kucuk kabarciklar cikmis. Doktora goturecegim bikac saate gecmezse. Dun balik yedi ondan dicem de her zaman yedigi dey. Oglen bir jki yudum kefir icmisti ona mi tepki verdi acab. Kizamiga benzemiyor insallah oyle bir sey degildir.

Ama ben size bayıldımmmm sözleşmiş gibi çoğunuz beyaz da giymişsiniz :nazar: el ele de tutuşurlarmış yerim ben maşallah miniklere:nazar::emir_bebek:

kizlar merhaba bir haziran annesi olarak sizi takip ediyorum masallah yine bulusmussunuz hepinizi taniyorum nerdeyse istanbulda olsam habersizden pesinize takilirdim valla :KK66: sakaryadayim malesef

size bi sorum var ben ve kizim grip olduk ileri seviye degil henuz kizimin burnunu aspiratorle temizliyoruz ara sira oksuruyo ben bugun cok halsizim hamilelikten kalma decavitlerimi icmeye basladim imsallah ise yarar baska ne yapabiliriz kizim ve ben

geçmiş olsun canım okyanus damlası bebişin burun tıkanıklığı için iyi olabilir ben onu kullanıyorum :KK66:

kızlar günüm çok yoğun geçiyor mahvoldum iyicene pilim bitti .öğlen benim sıpayı emzirmeye gittim meme istemiyormuş beyefendi kafasını nasıl çeviriyor bir görseniz hıhhh dedim bende keyfin bilir bebe.kalktım işe döndüm.şimdi bir inşaatım var ona gideceğim 5 katlı rüzgarlı bir yerde birde açıkta offf hastayım anam ağlıyor tey tey teyyyyyyy

Sağ mememde tıkanıklık vardı tamamen geçmemekle beraber hafiflemişti bugün durum eskisinden beter oldu ağrım var ve ben çalışıyorum sağmak için vaktim bile yok çalışmasaydım keşke:KK61:

Sağ mememde tıkanıklık vardı tamamen geçmemekle beraber hafiflemişti bugün durum eskisinden beter oldu ağrım var ve ben çalışıyorum sağmak için vaktim bile yok çalışmasaydım keşke:KK61:
canım iş yerinde uygun bir yer bulup sağmayı denesen gerçi yapmışsındır herhalde :KK43:

zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.O kadar çok sayfa gitmiş ki ben yazalı.Anneler buluşma fotoğrafı çok güzel:KK70:
Bu ay çok zormuş 5,5 olduk ve artık ek gıdaya geçmek istiyorum ben yemek yerken kuzum nasıl bakıyor akşamda sütüm yetmiyor sanki bi bitse doktor kontrolünde nasıl başlayacağız öğrencez

burdan çalışan annelere sormak istiyorum nasıl idare ediyorsunuz.bebeğinize kim bakıyor ve bakıcı nasıl buldunuz?yardımcı olabilirseniz sevinirim

daha önce yapmıştım sertlikler geçmemişti ama rahatlatmıştı beni şimdi tek isteğim bir an önce mesainin bitmesi ve eve gitmem
bende işe başlıcam düşündükçe gözlerim doluyor.kuzumdan ayrılmak zor :KK43: keşke bir yolu olsa evden çalışmanın.bazı hanımlar ne güzel işleri çocuklarıyla beraber oluyorlar.öğretmenlere imreniyorum off of
biraz sıcak havlu koy yada banyoda sıcak suyun altında bir elin altta bir elin üste hafifce oğala belki iyi gelir.hamilelik kursunda söylemişlerdi

daha önce yapmıştım sertlikler geçmemişti ama rahatlatmıştı beni şimdi tek isteğim bir an önce mesainin bitmesi ve eve gitmem
Canm sicak bir dus al dusta gogdine masaj yap cikincada uxun uzun sag dizelir inss.bilirim ne zordur

Bi dr.a mi danissan artik cnm..uzun surdu senin.

günaydın fıstık anneler mis kokulu bebişler.ben acayip hasta olmuşum haftasonu birde ev temizledim hepten yamuldum.dünde misafirim geldi tam dinleneyim diyordum birde onunla uğraştım.Bu sabah resmen sürünerek çıktım yataktan.komik ama işte dinleneceğim artık :)
sütüm hepten azaldı iyiden mamaya yüklendik ek gıda işide pek iyi gitmiyor sadece meyveyi severek yiyor beyefendi diğerlerini istemiyor.bunada şükür diyorum abimiz hiç yemezdi.gece uykuları ne zaman uzayacak diye dört gözle bekliyorum hala iki saatte bir kalkıyor uykusuzluktan mahvoldum.Büyük oğlum iki yaşına kadar böyleydi sebepsiz iki saatte bir uyanırdı o yüzden şimdi Ayaz damı böyle olacak diye korkmuyor değilim.Bu ara acayip huzursuz çığlık çığlığa bağırıyor hiç bişeyden mutlu olmuyor.çok yoruluyorum çokkkk.

wool wool cok gecmis olsun canim. Keske yakin olsak birbirimiz bir tek biz anliyoruz. Basaksehir etrafinda oturan varsa ben yardim ederim :)
O oferta senin isin de zor :/ Hic kardesler arasinda ucurum kadar fark olduğunu gormedim zaten. Insallah Ayaz yaniltir bizi. Misafir agirlamak bana da artik zor gelmeye basladi. Su son bir ayda alti kez yemekli misafir agirladim anam agladi. Sipam da kucak istiyor artik peh...

Biz de sabah kizimla oksuruk sumuk hapsurukla uyandik. Ogluma gecmez insallah. Bir de vucudunda kucuk kabarciklar cikmis. Doktora goturecegim bikac saate gecmezse. Dun balik yedi ondan dicem de her zaman yedigi dey. Oglen bir jki yudum kefir icmisti ona mi tepki verdi acab. Kizamiga benzemiyor insallah oyle bir sey degildir.

Gecmis olsun kizlar...
Mestcan. Ne oldu kizarikliklar. Gecti mi?

Gece sağmaktan başka hiçbir çaren yok
O da sütünü arttıracak
Yine aynı kısırdöngü
Çok zor canım
Sanırım sık sağmaman tıkanmasına neden oldu
Zalim müdürün duysun bunu!!!
Kimseyi dinlemeyip git sağ bence işyerinde
Kibar ve düşünceli oldukça üstüne geliyorlar
Hiçbirşey yapamazlar

bende işe başlıcam düşündükçe gözlerim doluyor.kuzumdan ayrılmak zor :KK43: keşke bir yolu olsa evden çalışmanın.bazı hanımlar ne güzel işleri çocuklarıyla beraber oluyorlar.öğretmenlere imreniyorum off of
biraz sıcak havlu koy yada banyoda sıcak suyun altında bir elin altta bir elin üste hafifce oğala belki iyi gelir.hamilelik kursunda söylemişlerdi

Canm sicak bir dus al dusta gogdine masaj yap cikincada uxun uzun sag dizelir inss.bilirim ne zordur

Bi dr.a mi danissan artik cnm..uzun surdu senin.
Gece sağmaktan başka hiçbir çaren yok
O da sütünü arttıracak
Yine aynı kısırdöngü
Çok zor canım
Sanırım sık sağmaman tıkanmasına neden oldu
Zalim müdürün duysun bunu!!!
Kimseyi dinlemeyip git sağ bence işyerinde
Kibar ve düşünceli oldukça üstüne geliyorlar
Hiçbirşey yapamazlar
şu an ağlamamak için kendimi zor tutuyorum psikolojik mi bilmiyorum ama hafif ateşim var gibi regl ağrısı için sıcak tutan bantlar var ya ondan almıştım işe yarar mı bantlasam sertliklerin olduğu yeri

Leotie Leotie canim oo agriyi cok iyi bilirim. Iki kere oldu bana da. En sonuncusunda kolumu kaldiramiyordum. Gogsumu iki elimin arasina aldim ovaladim. Yani alttaki eli saga usttekini sola seklinde cok rahatlatmisti beni.
ATES DEmissin iltihap olacak galiba:KK43: Antibiyotiksiz de gecmiyor bir doktora gorun bence. Gecmis olsun.

@cuteheart bizim kiz galiba okula gitmek istemiyor. Okulda yuzem dersi var haftada iki gun. Her sabah bugun de yuzme var mi diye uyaniyor. Istemiyor :/ Biz de israr ediyruz. Sıkıntısı vucuduna yansidi galiba. Yarin okulun psikologuyla gorysecegim bakalim nolacak. BBuarada kabarciklar iki saate gecti :S

şu an ağlamamak için kendimi zor tutuyorum psikolojik mi bilmiyorum ama hafif ateşim var gibi regl ağrısı için sıcak tutan bantlar var ya ondan almıştım işe yarar mı bantlasam sertliklerin olduğu yeri
Çok haklısın moralin bozulmuş
Ateşin vardır çünkü mastit ateş yapar zaten
Bantlar iyi gelebilir ama o düğümü sadece emzirmek ve sağmak açar
Daha kötüleşmeden müdahale et lütfen

Abimin esi de yasamisti. Ona sordum cnm. Ates varsa iltihapli olan mastittir. Ilac almasi gerekir diyr. Eger ates yoksa en guzeli bebegin emmesi ama imkan yoksa sagmasi lazim diyr..banyo da masajda iyi gelir diyr.

X