2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Ozelden numarani bana yazabilirsin
Canım beni de ekleyebilirmisiniz?
Bu arada kızlar ben yoğurt makinası aldım tefalin aranızda kullanan varmı? Bizim doktor yoğurda başla dedi getçi ege nin kilosu iyi ama gece rahat uyusun diye önce anne sütüyle muhallebi denedik bizimki beğenmeyince yoğurda geçelim dedi bende halaa geçmedim makinam gelsin deneyeceğim bu arada sizce ılk ne kdr yoğurt yedirmeliyim doktora sormayı unuttum

Cok gecmis olsun cnm. Allah korumus. Verilmis sadakan varmis. Annene soyleseydin keske. Yardimci olsaydi sana. Bu halinle evde is yapmasaydin keske.

Benim bebegim daha 6 aylik olmadi. Ebe sirf alissin diye 2 cay kasigi yedir baslangic olarak dedi. Ama ben daha beklemedeyim. Anne sutuyle yapsam dedim olur dedi. Ama taze sagdigindan yap, dolapta bekleyenden yapma dedi.

Ay canim cok gecmis olsun. Allah korumus ne kotu seyler yasamissin neyse ki iyilesmis simdi. Annene soyle bence cunku insan boyle durumlarda birine ihtiyac duyuyor. Allah yardimcin olsun.

Ahh canim cok gecmis olsuun..
Dogru diyorsun Allah kimseye muhtac etmesin ama sen kendi isini gorsende baska bir ses,nefes iyi geliyor insana..
yardimcida cok ayip etmis,Allah buyuk ne diyelim..
numarani ozelden bana yazarsan eklerim gruba

Arkadaslar numarasini ozelden bana yazani gruba eklerim memnuniyetle..

Sunu da belirtmek isterim ki,ben whatsapp kullanmasam ve siteye giris azalsa cok uzulurdum diye bahsettim onceligimiz her zaman site birbirimize cok yardimlarimiz dokundu,birinin fikri digerine isik oldu cogu zaman bu yuzden sitede devamsizlik yok :)

Bu tamamen herkesin kendi elinde,acikcasi kimseden boyle birsey beklemiyorum

kizlar merhaba bir haziran annesi olarak sizi takip ediyorum masallah yine bulusmussunuz hepinizi taniyorum nerdeyse istanbulda olsam habersizden pesinize takilirdim valla sakaryadayim malesef

size bi sorum var ben ve kizim grip olduk ileri seviye degil henuz kizimin burnunu aspiratorle temizliyoruz ara sira oksuruyo ben bugun cok halsizim hamilelikten kalma decavitlerimi icmeye basladim imsallah ise yarar baska ne yapabiliriz kizim ve ben

Ahh canim cok gecmis olsuun..
Dogru diyorsun Allah kimseye muhtac etmesin ama sen kendi isini gorsende baska bir ses,nefes iyi geliyor insana..
yardimcida cok ayip etmis,Allah buyuk ne diyelim..
numarani ozelden bana yazarsan eklerim gruba
Çok teşekkürler canım içim gitti dün o kadar gelmek istedim ki
Bugün eşimle düşündük de tek başına çocuk buyuten kimse yok çevremizde bizden başka gercekten çoook zor...

Ay canim cok gecmis olsun. Allah korumus ne kotu seyler yasamissin neyse ki iyilesmis simdi. Annene soyle bence cunku insan boyle durumlarda birine ihtiyac duyuyor. Allah yardimcin olsun.
Canım haklısın ama annem çalışıyor bir de hasta zaten bu sefer aklı ben de kalacak daha fena olucak kadıncağız

Bilen arkadaslar yazar cnm. Bana dr bu gibi bisi yasarsam parol ve ihlamur disinda bisi kullanma demisti.

Benim bebegim daha 6 aylik olmadi. Ebe sirf alissin diye 2 cay kasigi yedir baslangic olarak dedi. Ama ben daha beklemedeyim. Anne sutuyle yapsam dedim olur dedi. Ama taze sagdigindan yap, dolapta bekleyenden yapma dedi.
Bizim doktor inek sütüyle olur dedi. Sütünü direk verirsin dedi bakalım haftaya denicem tam 5.5 aylık olucak beğenir inşallah.

Bizim doktor inek sütüyle olur dedi. Sütünü direk verirsin dedi bakalım haftaya denicem tam 5.5 aylık olucak beğenir inşallah.
Bana da inek sutu olur dedi cnm. Anne sutunu ben sordum. Mayasini kendim yapacagim nohuttan ama.

O zaman ben de isterim :)

Bende Sakaryadayim
bizde ikimizde hasta olduk bayram ertesi,sık emzirmekten baska hicbirsey yapmadim diyebilirim,ileri derecede degildi bnm bitmek bilmeyen basagrim disinda,katlandim :)
gecmis olsuun..
Neredensin tam?

Çok teşekkürler canım içim gitti dün o kadar gelmek istedim ki
Bugün eşimle düşündük de tek başına çocuk buyuten kimse yok çevremizde bizden başka gercekten çoook zor...

Bende cok gitmek istemistim :)
Allah yardimcisi olsun herkesin..
Yaliz gercekten cok zor..Ama saglik olunca herseye katlaniliyor bi derece,cocuklarin zorluklari tmmda saglik ptoblemi olanlara cok uzuluyorum yardim edesim geliyor gidip gidip,kendime hayrim ne kadarsa :)

Çok çok geçmiş olsun canım...Bir an önce iyileşirsin inşallah...bırak evdeki işler kalsın bir süre..herseye yetişemeyiz neticede, kendine iyi bakman lazım senin

çok geçmiş olsun canım neler gelmiş öyle başına.keşke annene söyleseydin niye yardım istemedin bide ev temizlemişsin bu halde.

amannn da amannn çok güzelsinizzz .çok istedim gelmeyi ama bir dahakine artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…