2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Ayy yavrum benim nasilda agliyor annesini istiyordur muhtemelen. Allah yardimcilari olsun, sabir versin. Sebep olanlarin Allah cezasini versin.

Bakamadim kizlar gecmise.
Dun o kadar ilac ve ozona ragmen aksam 1 tane tavanda yine meyve kurdu yakaladik. Tekrar ilacladik. Ozonladik..sabaha yine 1 tane tavanda. Temizledik. Aksam yine 1 tane tavanda olunca tarim ilaci satan yerden ilac aldim. Anneme kalmaya geldik mecbur. Esim evi ilaclayip geldi..24 saat ev kapali kalacak. Artik işe yarar umarim. Ruyalarima giriyr artik. Delirmek uzereyim.

Pilsan benim ki canim 3 kademeli we yukseklik ayarli

Merhaba kizlar yaaa cok zor gunler gecirmekteyim allaha sukur buyuk degil ufak tefek seler ama en onemlisi ni yazim duru arife gunu ratariksin ikinci doozunu vuruldu fakat baya gecti suan iki gundur 5 kes kaka yapio gunde ek corbalar zeytinyagli ispanakli ondan mi acaba uarin dr aricam geldrse gidicem ishal yada kabiz degil sadece kakali hep bezler delircem ya

Cnm. Bana sorun yok gibi geldi.birkac hafta once de benim oglum ayniydi ki ek besin almiyr hic.

Günaydın herkese bayram için bursaya geldim ailemin yanına ama bebeğim Usuttu hasta oldu burnu çok tıkalı zor nefes alıyo doktora gittim okyanus suyu sıkıyorum yok rahatlatmiyor emmiyor uyuyamiyo burnundan başka ne yapcam tecrübeli anneler bi fikir verin düşünemiyorum

allahım ne kadar üzücü yavrum annesini nasıl özler.diyecek bişey yok dehşetle izliyoruz olanları çok üzüldüm.

Ahh! Allah hep iyi insanlarla karsilastirsin ona bakabilecek en onemli kisileri eskik etmesin hayatindan insallah..
Ne tarifi mumkundur,ne telafisi

Off çok üzüldüm benim evimin bulunduğu yerde de inanılmaz olaylar oluyor pencereye yaklaşamıyoruz Rabbim yardımcımız olsun

kızlar Ayazın on gündür iştahsızlık sorunu vardı zaman zaman yazdım biliyorsunuz.Mamayı değiştirdik ve biberon ucunu 6-9 aylık olanlarla değiştirdik.60 cc zar zor içen çocuk 120-140 arası içmeye başladı.aynı durumda olanlar için yazmak istedim.değişiklik bizde şimdilik işe yaramış gözüküyor.
bugün çorbaya başlıyoruz bakalım sevecekmi .

Kizlar. Ben bez deniyrm.size de denemenizi tavsiye ederim. Sonradan keseyi sarsmaya basliyr cunku. Prima premium care, prima active bebek, huggies, molfix ve canbebe. Hicbiri de dokunmadi sukur kuzuya. Primalarla huggies yakin fiyati. Canbebe ve molfix hem kokusuz hem de turk mali. Fiyatlarda ayni numara ve adete gore prima 33tl; molfix 31 tl, can bebe 21 tl.

fatmabetul16 Rabbim o kucuk yuregi hayirli iyi insanlarla karsilastirsin annesinin de mekanini cennet etsin...
@cuteheart biz iki ayliktan beri Molfix kullaniyoruz. Primanin kokusu cok rahatsiz edici.
O oferta gozunaydin canim. Insallah Ayaz bey boyle devam eder.

SipaM bugun donmeye basladi nasil mutlu oldum esim dalga geciyor olimpiyatlara hazir artik diye :))) Tembel oglum anca döndü napim

bugün başlıyoruz ek gıdaya annem de ben de çok heyecanlıyız başladı çorbasını yapmaya bana da bilgi veriyor telefondan şöyle yaptım diye
oğlumun 1 haftadır göğsünde inanılmaz hırıltı var burnu da tıkalı okyanus suyu işe yaramıyor doktora götürürsem yine bir sürü tahlil isteyecekler kıyamıyorum var mı bilen birileri ne iyi gelir

Hayirli olsun...

Benim afacanda komonda gibi surunuyr artik

Kizlar. Arkadasimin bebegi 45 gunluk filan. Yuzu ve sirti kizariyrmus. Dr yumurta ve inek sutu tuketme demis anneye. Anne sutu aliyr. Birkac gundur de kakasinda kan yakalamis. Bezi hqstaneye 20 dk icinďe goturmus ama tahl yapmamislar. Bu anne sutu alerjisi mi? Ne yapilabilir? Bilen varsa yazarsa sevinirim

kan mı nasıl tahlil yapmazlar ya Allah korusun başka bir şey de olabilir başka dr göstersin bence

canim neden endiselendin ki benim kizimin herzamanki hali. Sadece su son uc gundur gunde 2-3 uc kez yapiyor. Bende acaba neden az yapiyor diye onu dusunur oldum :)
Hatta doktoea cok yapiyor dedigimde gunde 6 kereye kadar normal oldugunu soylemisti. Ama rutini ile ilgili birseylerin ters gittigini dusunuyorsan sor tabi doktoruna.

Biz de bayramda oyleydik. Doktor burnunu ac mutlaka demisti. Buhar makinesi de aldik o ara. O da ise yaramisti. Bizimkinde oksuruk de vardi. Okyanus suyu ile ac burun aspiratoru ile de cek icindekileri. Bir de dus almak da iyi geliyor. Ama sonra usutmemeye dikkat.

Hayirli olsun...

Benim afacanda komonda gibi surunuyr artik
Masallah afacana :)
Benim kizimda uzun zamandir donuyor ama surunme yok ayakları cekip popoyu yukari kaldiriyor sadece popo da saga sola devriliyor. Ne yapmaya calisiyor daha cozemedik :)

Kızlar selamlar
Özelden mesaj atmıssınız ben yeni gördüm maalsef, bakıcımız işten ayrıldıgı için nefes almaya vaktim yok...O nedenle kafaı toplayıp cevap yazamıyorum... Minnaklar buluşma olursa, ki cmtesi olursa katılabiliyorum, uzun uzun konuşuruz

kızlar bebişlerinizi oturtmaya başladınız mı. kızım 5 ay 2 günlük oturmaya çalışıyor 6 aylık olunca oturtmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…