2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Canim kiz ve erkek bebwklerin gelisimi farkli oluyr kizlar erkeklere gre daha ern emklur yuruyr konusuyor guliyor

Çoğunluk kahvaltı olsun dedi. Akşamüstü çayı da olabilir. Sen ne dersin?
Gün konusunda 18 Ekim PSİKLOGANNE'ye uyuyor mu cvp bekliyoruz, ona göre karar vereceğiz....

Rezervasyon yapacağım ama kişi sayımız çok az, inanamıyorum(

Nice mutlu sağlıklı güzel yaşlarını görün arkadaşım...

zurafa sophieden ben de aldim kizim bayildi. Ama gecen gun agzinda dili turuncu gibi olmuş. Zurafanin boyasi mi cikiyor acaba ¿

gıda boyasıdır o çıkan, sinirli miydi öncesinde rahatlattı diş etlerini değil mi? oğlum çok sinirli bazen beni yemeye çalışıyor :)

18 ekimi uyduracagım kızlar, egitim bir tek pazar günü..gercekten kusura bakmayın... Herkese uygunsa 18 ekim olur, olmaz detseniz birşey yapamıyorum, egitime gitmek zorundayım

Kızlar benim kızımda dudaklarını öne dogru uzatıp üfflüyoorr
Genelde sinirlendiginde yapıyor bu hareketi
Çok komik oluyor ama

tek tek ver canim yoksa hangsne alerjisi oldgunu anlmazsn ama payates cok masummus bna doktrum kabk + patates havuc+patates seklinde verebltsn dedi
Hımm saol cnm
Havuç püresi veriyordum 2 gündür
Bugün havuç+patates verim
Havucu pek sevmedi bizimki

Kizlar imdatttt.hepsi canli.hicbiri ölmemis.yalnizim.bi yandan bebege bakip bi yandan temizlemeye calisiyrm. Bi akil verin. Meyve kurdu. Tavana kadar.
Canım onun ilacı var sanıyorum
Eczaneden ilacını alsan sıksan
Başka türlü nasıl temizlenir bilemiyorum

Acelesi neymis pitircigin bende 30 maysta yaptmda bna gore4 aylik ama 4 bittu 5 in icinde dyrlarda ondan sordum cnm
O kadar bekledigine şükür valla 34. haftada geliyordu az kalsın
Babasına çekmiş çoookkk sabırsız
Benim kızım 5 ay 2 hafta 6 günlük
6 aylık olunca 5 ay bitmiş 6. ayın içinde olacak
Şun soranlara 5,5 aylık diyorum mesela

Esim gobegimi cok sevdi ozellikle koruyoruz deseydin..tovbe yarabbim ya..
Sen cocugunun kakasinin pesindeyken plates mi yapacakmissin..

Annemdeydim bu gece ama Sezen'de iyiydi cok sukur uyuduk,uyumak daha iyi geldi..
5 dk oyun istediginde birinin tutmasi bile cok guzel..

Canim brnim esim onu okumus tutturdu alacagim diye bi gece jokeri actirip aldi :)))
Sezen cok seviyor,gicirdatiyor resmen..
Ama tabi ki bir sure sonra sıkıldigida oluyor..

Çok geçmiş olsun canım. Hemen toparlanirsiz inşallah.

Insallah canim..
Kizcenin dogum gunu kutlu olsun,nice yaşlari olsun sizlerle insallah..

Kizlar imdatttt.hepsi canli.hicbiri ölmemis.yalnizim.bi yandan bebege bakip bi yandan temizlemeye calisiyrm. Bi akil verin. Meyve kurdu. Tavana kadar.

Ay canim biyerinde kalip icerilere gelmesin..
Bide ilaclanmamismiydi pek ugrasmasan oralarda diyecemde gelecek biri gln yok galiba..sheltox fln ise yaramaz mi ki bastan asagi siksan

Benim imkansiz gb duruyor zaten buyuk bir istekti sadece uzagim canim biliyorsun ama cumartesi calisiyor ya esim gelemem..Pazar'da olsa dusunuyorumda adama istanbul'a gorusmeye gidelim demem cok garip sanki :) bi gorusup geleyim gb :)
Cok cok istiyorum biliyorsun ama ancak geldigimde birkac kisiyi ayarlayarak ya da ugrayarak gorusebilecegim sanirim

[Qerin58, post: 37259445, member: 526490"]Slm arkadaşlar. Yazdıklarınızı tek tek okudum. Öncelikle buluşma yeriniz çok güzl bnım okuduğum lise(kadıkoy tıc. Mes)orda oldğu içn çok vakt gçrdğm yerlerdn birydi :) çocuklarn uyku konusuna gelick olursak bnım kızım uyku nedir bilmiyo( çok aktf bi çocuk. Gceleri en az 3 4 kz uyanıyo.ek gıdaya başldk bizde yavaş yavaş. Bir arkdş eşinin yemeği beğenmemesndn yaknmş ah bu eşler.. ymk yapabldğmze şükretmlri lzm. Temzlk çamşr bulaşk ütü yemk hpsi bzi bklıyo artı bebklermzde var. Bazen kndmi okdr yetrsz güçsz hissedıyormki anlatamam kndime ayıracak vaktm kalmıyo. Saç dökülmem aşırıyıda gçti artık su gbi akp gdıyo. Szdede böyle bi durum varmı ? K.bkmayn braz uzn oldu:/[/QUOTE]
Sac dökülmesi bende dde ciddi boyutta ne yapmalıyım bilmiyorum sanırım saçlarımı kestirecegim

Bende aldim, baya sevdi, şapur şupur yaliyor ama bi müddet sonra sıkılıyor, ondan kaçış yok ne yazıkki

arkadaşlarım bu mamayı aldım oğluşuma hero baby kullanıyordum ama hipp daha iyi değil mi bi sürü çeşidi var doğrusunu mu aldım acaba?

Aman boşver hiiiç takma canım dengesiz yok dğil ya

arkadaşlarım bu mamayı aldım oğluşuma Eki Görüntüle 1266285 hero baby kullanıyordum ama hipp daha iyi değil mi bi sürü çeşidi var doğrusunu mu aldım acaba?
Canım mama vermem gerekirse ben de Hipp vermeyi isterim. Neden bilmiyorum, içimde daha iyi olduğuna dair bir his var:)

Galiba ayları itibariyle 1 numara verilmemesi lazım ama sorsan söylerler. Bez gibi onların da aya göre farklı içerikte olan numaraları var.

Saolun kizlar. Bir evin kadini hasta olmayacak..dogum sonrasi cok hastalik yasadim. Bebege zor bakiyrdum. Benim kv gelenlere servis yapiyrdu. Ne gecse eline o balkona koyuyrdu. Yerlere dokulen serbetler bile silinmemis. Esim temizliyr diye ben de hic bakmadim. O serbetler de bocege ceviriyrmustu nerdeyse. Allah korudu. Cogu esyami attim cunku temizlenmedi. Tekrar ilacladik. Ben yikanacaklari yikadim. Annem geldi esimde izin almis sagsunlar. Annem duvarlari bile domestoslu suyla yikadi. Hersey mis oldu. Esimde yardim etti. Bir de bocek yemi koydum. Aksam tekrar ilaclayacagim icime tam sinsin. Cok yoruldum. Yarim saate de misafir gelecek. Yazik yavrum da mahrum kaldi benden. Insanin kendi isini yapamamasi cok zormus cok. Hic basima gelmemisti boyle seyler. Allah korudu. Yoksa tum evi ilaclatmak zorunda kalacaktim. Belki komsularima sicrayackti. Dusundukce fena oluyorum.

Ben geliyorumm diyeyim burdanda herkese de cagri olsunn:))

Canım bende sophie aldım ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca sophie doğal kauçuktan ve boyalardan yapıldığı için zararaız. Bir arkadaş ağzını boyamış olabilir mi demiş ama değildir muhtemelen

Slm kızlar onbeş sayfa birikmiş. Anlaraya dönüyoruz az kaldı. Büyük oğlumla üşüttük hastayız. İstanbuldaydık üç gündür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…