2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

allah yardımcınız olsun çok zor inşallah biter bu kaos.

canım manken gibi olacak Deren desene.bizimde son bir haftadır hiç iştahımız yok.yarın doktor kontrolü var soracağım bakalım ne oldu diye.hiçbişey yemiyor çocuk aç yaşıyor aç ama mutlu işin garibi anlamadığımda bu.

Allah yardimciniz olsun, tum kalbimle duaciyim size ve sizin gibi zor durumda olanlara...

Aç ve mutlu çocuklar kulubü:) Alem bu Mayıs bebeleri...

Canım, kötü olduğunu biliyordum ama bu kadar kötü olduğunu ben kendim adına bilmiyordum...
Birileri bu memleketi karıştırmaya yemin etmiş anlaşılan, artık her ne olursa olsun bizim için yazılan senaryoya doğru yürüyoruz galiba... Çok çok üzülüyorum hem tüm Dünya hem de ülkemde çocukları bekleyen gelecek adına... Tükettik bitirdik herşeyi...
Sizin bir yakınınız varsa yanına gitseniz, çocuklarla kalmasan olayların ortasında keşke...

Aç ve mutlu çocuklar kulubü:) Alem bu Mayıs bebeleri...
Cok guldum )

Benim elemanda 5 dk zor emiyrdu ki ek besine daha baslamadim. 1 aydir filan oyleydi. Ama 5.ayi bitti bi haller oldu. Dunden beri memeden ayrilmiyr bu kezde. Dun ilk kez iki memeyi birden emdi ve 1 saat 10 dk benim oyleee bekletti memede. Gece boyuda surekli uyanip emdi. Insallah devam eder emmesi.

Guzel vatanimizi bolmeye yemin eden pisler yuzunden zor gunler yasiyrsunuz cnm. Allah yardimcimiz olsun. Insallah bir an once rahatlarsiniz.

Devam eder canım çünlü 3-3.5 ay civarı başlayan memeyi reddetme krizini 5.ay itibariyle aşmış bulunuyoruz.
Bu duruma 9.ay civarı tekrar buluşmak üzere el sallıyor, yeni krizlere yelken açıyoruuuuzzzz:))))

Devam eder canım çünlü 3-3.5 ay civarı başlayan memeyi reddetme krizini 5.ay itibariyle aşmış bulunuyoruz.
Bu duruma 9.ay civarı tekrar buluşmak üzere el sallıyor, yeni krizlere yelken açıyoruuuuzzzz:))))
Ohhh masallah. Desene krizler donemi hic bitmeyecek

Ben hala regl olmadim. Ama afedersiniz son 1 haftadir akintilar basladi. Ergenlikte 1 tane bile sivilce cikarmamistim ama suan yuzum inanilmaz sivilce gibi seylerle doldu. Sayilamayacak kadar cok hem de. Basina gelen var mi? Acaba regl mi olacagim.

Ohhh masallah. Desene krizler donemi hic bitmeyecek
Biter mi hiç canım?
Ben de halen regl olmadım, en ufak bir belirti de yok. Böyle yoğun emzirdiğim sürece olmasam da olur diyorum aslında.
Cildimin bozulması dışında benim de pek sıkıntım yok. Sivilce değil ama minicik minicik kabarıklıklar var elime gelen. Eskiden pırıl pırıldı. Off zaten eskiden neler neler değildi ki(

Benimde sivilce degil cnm.isilik gibi diyim. Her yerini kapladi yuzumun ;(
Ben de istemiyrm henuz regl olmayi. Cunku hep perisan olurdum. O halde kuzuya bakmam cok zor olur diye istemiyrm daha.

Benim bile burada uykularim kaciyor icim yaniyor siz ne haldesinizdir kimbilir Alllah yardimciniz olsun insallah. Su mubarek cuma gunu bu olaylara neden olanlar yerin dibine girsin de cikamasin insallah. Cok doluyum televizyon acamiyorum agza gelmeyecek beddualar ederken buluyorum kendimi. Cocuklarimi severken biile utaniyorum Allah'im hherkesin evine yurduna huzur versin...
Gorev icin mi oradasiniz canım?

Benimde sivilce degil cnm.isilik gibi diyim. Her yerini kapladi yuzumun ;(
Ben de istemiyrm henuz regl olmayi. Cunku hep perisan olurdum. O halde kuzuya bakmam cok zor olur diye istemiyrm daha.

O zaman emzirmeye full gayret devam:)
Aslında ben artık sabah meyvesi ile öğlen sebzesinden dolayı taa akşamüstüne dek sağmasam olur ama o zaman sütüm azalır diye şimdilik vazgeçemiyorum. Sağdığım sütü de muhallebi, yoğurt, kahvaltı, biberondan vs bir şekilde tükettiriyorum. Bugun kiralama makinasının süresi dolmuştu, üç ay daha uzattım bakalım hayırlısı...

Insallah cnm sutune bisi olmasin. Ben sadece anne sutuyle devam ediyrm sukur. Haftaya kontrol bakalim ek besin diyecekler mi.

Lilacsofie @cuteheart ben dun regl oldum hem de ne olus!! Bir yilin acisi cikiyor valla ama dun esim geldi gobegin inmis sanki naptin dedi mutlu oldum bian.
Ay gözüm korktu biran... Fakat karnın inmesi iyiymiş.
Bugün Demir'i srvise bindirirken binanın camından gözüm yansımama takıldı. Direkt 6-7 aylık hamile gibi görünüyorum.
Acaba ikincilerden sonra daha çok mu karın kalıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…