2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Sebze püresine ne zaman geçersen, pürenin miktarına göre 1 tatlı kaşığına kadar saf zeytinyağı koyarsan iyi gelir canım
Bir de kaynatılmış su verebilirsin artık, biberondan içmese de kaşıkla verebilirsin. Nedense dısarda duran su cok soguk oluyor. Ilık sutten sonra bebek yadırgıyor. Suyu da ılıtıp verınce içiyorlar.

Canim ben 5. Ayi bitirip gecicem ek gidaya mamada verdigim icin doyma sorunu olmuyor ama yemeklerimin suyundan agzina veriyorum emzikle emzigi nasil yaliyo bir gorsen.bende doktorumu degistiriyorum canim. Umitkoyde bir doktor tavsiye ettiler vedat koseoglu adi. Bir arastir istersen cok memnunlar. Sende iyi bir doktor bulursan haber ver banada. Birde cocuksagligi merkezi var ama nenehatuda bana uzak orasi

Canim ya valla sana hayranim. Senin bu tavsiyelerini not aliyorum valla arada kacirdigim yoktur insallah

Bence sağmalısın canım. Ben evde oldugum için sık sık, tok olsa da uyuturken bile emziriyorum. Beyne süt üretme sinyali gitmesi için sağ bence. Emerken gercekten daha cok sut gelıyor sanırım, cunku sonuna dek sagmama ragmen emzırırken gelıyor yıne...

Canim haddime degil belki ama neden bu kadar zorluyorsun?
Baska is bulamaz kisin evet zor belki ama 1 ay ucretsiz izin dusunuyordun bu 1 ay icinde bulamaz misin?
Yani sen orada calismaya devam ettikce artik cok mutsuz olacaksin ve bu senin hayatini aileni cocugunu sekillendirecek..

Belli ki kadin kendini tatmin ediyor!
Allah islah etsin..

Aşkolsun canım utandım yine şimdi
Grubun geveze, çok bilmiş annesi demeyin sakın

Grubun deneyimli annelerinden diyorum ben :) cok yardmin dokundu bu cok buyuk bir gercek..
En ufak ornek;otribebe ile burun temizlerken hep icten bi tesekkur yolluyorum sana

Aaaaaa Deren'le Ayşe ( sugar234'ün boncuğu) , evden kaçıp buluşmuşlar!!! :))))))

Aman Allah'im..
Kizcelere bak sen gezmelerdeler..
Ne iyi yapmissinizz :) masallahh hepinize..

Supersin hayatim benim eline saglik...

geçmiş olsun canım yardım edecek birileri yok mu yanında

cuteheartttt sen nasıl oluşturdun bebek takip çizelgesini ben yapamıyorum
Yok canım sağolasın. Hatta annemle babamı yarın hastaneden almaya gidicem. Ev dağınık yemek yok. Eşim biraz toplamış mutfağı. Ama herrr oda almış başını gidiyo. Sağlık herşeyin başı. Çocuklara bakmakta zorlandım

Sonunda aldim tulumu. Kipadan. 45 tl. Indirimde olanlar cok ince. Ama bunun bile uzerine ortu ortesim var giydirdim yuzustu dönemiyr

Bir de 6.aydaki ek gidaya gecis icin bebek tarhanasi yapiyrz annemle. Tam bugday unu, dereotu, maydonoz ve yogurt. Sonra ayina gore icine istegimi ekleyebilecegim.

Gecmis olsun cnm.

Kızlar.selam, iznimi vermedi. Süt izni dedim, 6 da çıkarsın dedi! Hemen haldır haldır işe soktu beni. Adamakıllı iş güçte yok! Of of!
Ayyy yolasim geldi kadini. Cnm cidden baska bir bankaya vs gecemiyr musun? Bir dusun istersen.

Bende english home dan almıştım hamileyken.. Bugün sizden aldığım gazla giydirdim şu anda uyuyor ama kollarını napıcam tulumun içine soksam mı? Kolları üşümez mi? :/

Ic sesim gb olmussun :)
Bizimde tulumumuz bu bide ayakli kollu var ama bu daha rahat simdilik..
Tarhanayada hazirlik yapiyorduk icindekiler bi fikir olmus

Kizlar ewet kollari usur gibi yaaa bi seler ortesim gelsi o resme enimde cutecim....kollularda war daha mi az giyer kollu olursa acaba ...

Hapsirio oksuruo sanki masus yapio 3 gundur yikicam erteliyorum ew buz gibi yakiorum sicak ama o sogukluk hissi bide hapsiup tiksirinca korkuom yikamaya..bu gun hawa almaya ciktik aksam ustu...yarin aksam da yikayim diorum bole olmucak nasil alisirsa ole gide diolar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…