2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Böyle güzel ve yakisikli bi çocuğa en önemlisi daha melek daha nur olan bu yavruya böyle yorum yapan nasıl bir insan ya yuh diyorum sadece kıskançlık olarak yorumlanır bence doğduğunda benim bebegıme de çirkin diyen oldu diye aglamistim sinirden densiz insan çok hiic umursama kıskanç insanlari

Canim ben gelirim :)
Ve bende anadolu yakasindayim.
Mekan neresi olsa acep..

Nasil sabredebildin, ben terslerim kesin :)soylediklerine pişman bile ederim valla :)

Ne kadar sinirlendiğimi anlatamam. Güzel bakan güzel görür, kadının içi foseptik çukuru gibi anlaşılan.

Kizlar buarada ciddi yardima ihtiyacim var bu dis konusunda. kizimi bu kez ozel bi cocuk doktoruna goturcegim. Ama dis icin ayri dis doktoruna mi goturdunuz siz ? Son 3 gundur resmen ciglik atip uyaniyor aglayarak gun icinde devamli aglamakli el hep agizdaydi zaten salya da var. Simdi onlugunu agzina sokup cigniyor ve 2 gundur de dilini cignemeye basladi. Hafif ateş de var. 3 gun once 4 aylik asilari olduk gecesine ateslendi ama 3 gundur ara ara 37.2 filan ocuyorum atesini kisa surede de dusuyor. Ama dis yerlerinde ne bir beyazlik var ne bir cikinti... memleketteyim simdi,yarin dönüyorum donunce gidecegim doktora ama bu aglamalar huysuzluklar uykusuzluk ates diş mi ???

Canim ben gelirim :)
Ve bende anadolu yakasindayim.
Mekan neresi olsa acep..

Nasil sabredebildin, ben terslerim kesin :)soylediklerine pişman bile ederim valla :)

Ne kadar sinirlendiğimi anlatamam. Güzel bakan güzel görür, kadının içi foseptik çukuru gibi anlaşılan.
valla şu an düşününce nasıl sabretmişim diyorum, rahatsız olduğumu davranışlarımla belli etmeye çalıştım ama pek başarılı olamadım sanırım. üzüldüğüm nokta onlar eleştirirken oğlumun onlara gülüp kucaklarına gitmek istemesi meleğim benim ya

Canım öyle çirkin diye sevenler belli oluyor zaten
Bizde nazar degmesin diye çirkin diye severiz
Ama benim komşum kötü niyetli
Sinir hastası,2 çocugu var
Çocuklara bir bagırıyor bütün apartman inliyor
Çocukları psikologa gidiyorlar
Ruhen saglıklı bir aile degil
Bende burdaki herkes gibi görüşmek istemiyorum
Sadece karşılaşınca mecburen merhaba nasılsın diyorum
Eee gidip gelmedigim için arkamdan suratsız diyormuş
Mevlüt için kuzenimi yardıma çagırmıştım
Arkamdan g*tü yiyorsa yapsın demiş
Kendiside evine ayda bir süpürge açar
Ondada annesi gelirde dip köşe temizlik yapar
Kısaca fesat ve kıskanç birisi
Kızımada çirkin şimdi biraz güzelleşmiş demiş
Benim yanımdada kızımı pamuk pamuk diye seviyor
Bir kere dayanamadım çirkindide şimdi birazcık güzelleşmiş deilmi dedim
Gözleri yerinden fırladı afalladı birden
Hiçbirşey diyemedi
O günden sonrada daha karşılaşmadım

Dis degil gibi sanki cnm.

Saol cnm. 2 gundur eli hep kulaginda. Mizir mizir. Kak rengide yine tururncu olmus. Gecen boyle olunca disler patlamamis misir tanesi gibi ete oturmustu foto koymustum buraya. Sanirim simdi de misirlar patlamak uzere

Ne uzuluyrsun cnm. Yusufcugum kalitesini bozmamis adam olacak cocuk besikte belli olurmus

Cok zor foto cektim. Bilmem gorebilecek misniz. Ben canlo halinde cok net goruyrm. Sagda solda dis ortada cizgi var.
Eki Görüntüle 1232825 Eki Görüntüle 1232826

2 ve 3 eylulde yazmisim bunlari. Insallah bitecek bu sikinti

Kızlar cok cok alakasız bişi sorcam size..simdiden afedersinizmalum evime taşınalı 1 ay kadar oldu wc mız de klozet vardı ve biz bu klozeti kaldırıp banyoya koy durduk zaten olması gereken buymuş lojman da oturuyoruz..ve ogun bugündür ara ara kokan wc hergün taş konduktan sonra iğrenç kokuyo ve bu koku hol e kadar yayiliyo ne yapsam bilemedim sürekli yıkıyorum oda parfümü koydum o kokuyla karısınca daha iğrenç oluyo öff napcam ben bi akıl verin..keşke hiç bildirmeseydik bu durumu klozetti ama en azından bukadar koku yoktu

Kızlar sizden akıl istiyorum. Yarın işe başlıyorum, müdürüm ilave izin talebimi idare edenem, başka şubeye gönderirim diyerek reddetti. (bankacıyım) ücretsiz izin istemiştim 1 ay daha, hiç olmazsa 5,5 aylık olsun diye. Arkadaşlara soruyorum acil iş yok diyorlar, bakıcı bulamadım, annem tek başına idare edemez kolları ameliyatlı. Oğlum ortada kalacak. Müdürü nasıl ikna edebilirim, bi fikir verin bana. Ben ne dersem bahane diyecek ama, çok çaresizim.

Evet suan yasadiklarimin aynisi iste

Canim o donerken tulumuda donecek
Cok daha rahat edersin zaten uzeri kolsuz omuzlari citcitli bi karmasa olmasi mumkun degil..

Kesinlikle yap bir delilik:) Bak yaka kartı da yaparız ona göre :))))

Hayalimi unutmamissin :)
Aklimda suan acikcasi cok ucuk gelmiyor nasipse istiyorum,ve yaka kartimla gelecem gercekten

Alni cikintili olmayan ve cikintili olanlari pek seven biri olarak oraya takildim
Yorum bile yapmiyorum,Allah gonul zenginligi versin insallah biraz hatta cokca..

Diş iciiiinn;

http://www.kehribarbebekdiskolyesi.com

Bilgi olarak bu site var detayli okuyabilmeniz icin paylastim..Kullanici memnuniyetleride var..
Illa boyle almak degil tabi bulundugunuz yerdende temin edebilirsiniz kehribari..

Kim inanir kim inanmaz size kalmis tabii :)

Kehribar tane olarakta maliyetli bir tas buarada..

Hatta konu daha detayli arastirildiginda Mercan'in da atese iyi geldigi hastaliklarda iyilestirici ozelligi oldugu vs var bilginize..

Buarada sadece minikler icin degil bunlar..
Yani kehribarin agrilarda yardimci olusu vs..

bilse bi sürü teyzesi var cıngar çıkartıcaklar söylediğine pişman olurdu herhalde
Cnmmnn kim guzel kim degil sonra anlasilir. Bebek bunlar normal dogumdu benimki kafa uzayli gibiydi ancak yuvarlandi kafa sarilsin ilk duyuyorum. Birdaha boyle diyen olursa insanin gozunde guzellik goz cirkinse ahu olsa karsisindaki bos de neolur... Birinci bebegim cok zayifti ben de cirkin oglum diye seviyordum, ablam da oyle ama bize dunya guzeli elbet, ablamin bir arkadasi cekip ay oyle soyleme uzulur kiz demis ablama belli ki begenmemis bebegi... Yillar gecti hala guluyoruz. Kilo neymis saglikli olsun yeter onun gulusune kurban olsunlar. Sakin takilma soyleyene ama iki laf sokmadan da yollama icin sogusun

Bu diş kolyesini daha önce görmüştüm aklımdaydı
İlayda sabah baş parmagıyla üst damagını kaşıyıp aglıyordu
Bizimde diş huysuzlugumuz başlıyor sanırım
Paylaşımın için tşk cnm

Cok cok canim sıkkın arkadaslar kızımın sırtında beyaz lekeler vardi cildiyeye gittim krem vermisti bugun sabahta bir baktim yuzunde benek benek beyazliklar var offf korkudan öldum ayni vitiligoya benziyordu apar topar tekrar doktora gittim ısıkla bakti bu kez vitiligoya benzemiyor dedi tinea versicolor dedi ama 3 aydir sirtinda simdide yuzunde bir tur mantar hastaligiymis krem kullaniyorum ama lekesi gecmedi hic sizden ricam kizima dua edin guzel kizim bir an once iyilessin

Bebişler sadece anne sütü mü alıyor? Gece 1-2 kere emziriyorsunuz değil mi?
Regl olma ile emzirme arasındaki bağı anlamaya çalışıyorum da...

Canom ben artık epey az emzirebiliyorum, yani Can gündüzleri pek memeyle ugrasmıyor acıkcası, biberon rahat geliyor sanırsam...ama geceleri uyanınca emziriyorum hep...sütümün azlıgını da sen biliyorsun zaten, ona ragmen regl olmadım..hani emzirdikçe regl olmazsın diyorlardı ya, ya ilgisi yok ya da vücudum emzirdigini düşünüyo :)

Ayyy nolur ondan sonraki haftasonu olsun, bayramdna sonraki hafta antalyadayız bizz...Bu buluşmayı da kacırırsam cok üzülücem artıkın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…