2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Canim genelde topikte cuwal model onerilmis neden normal tulum gibi olan tawsiye edilmio acaba....ii ki soruoz yaaa yoksa en ise yaramazi alir gelirim ben kor cahil :)

Sakkaaa sakkaaa demeni istedim sonuna yaklasirken ama hadisiz utanmaz zawallilar acinasi halde kus beyinliler...

Sewdacim benden daha guzeli gelior simdi.....

Haaa otobusle mi cikardin cocugu sen hic ewlat kiymeti bilmiosun haldir haldir gezcem die benim kizim iki sene cikmadi sokaga....(eweto yuzden o cocuklar hep hastaydi bogazi isali bitmedi sican gibi kaldilar kizin da o yuzden sinir hastasi bi duba.)durunun annesinin ic sesi

Duru katilarak agliorrr ..
Bu cocukta yanagini isittirmior...dior
Duru aglamakta catlayarak (uyudu uyua kaldi...) (bense yazarken bile agliorum aklima geldikce onun canin acidigini dusundukce)
Gelbende seni isiraim bakim sende hoslancan mi diyen durunun annesinin lafina karsilik sessiz kalan misafir amcamiz
vee badana gibi olmus dsuratla dis sikan durunun babasi misafire hurmeten susup bir bagi daha koparma karari aldi.....

Pisik yoksa neden kullanisin... ben surmuyrm sahsen.

Bi onleyiciler var bide olunca surulmesi gerekenler..
Bide cok surersem cabuk gececek ya da iyi olacak gb bi anlayis var genelde,halbuki az surunce yedirerek suruncede sonuc iyidir..
Bizde pisik hic olmadi hafif kizarinca belki biliyorsundur kucuvuk pembe kutuda el yapimi krem oluyor ondan incecik suruyorum bir daha ki acisimda gecmis oluyor

Canim genelde topikte cuwal model onerilmis neden normal tulum gibi olan tawsiye edilmio acaba....ii ki soruoz yaaa yoksa en ise yaramazi alir gelirim ben kor cahil :)

Hiic degilsin emin ol :) sen cahil olsayfin o insanlari coktan eline almistin ama sakinlikle muhattap olmadan atlatiyorsun..
Ve gidip alirken baktiginda emin ol Duru icin hangisi iyiyse onu secersin

Yok canim izmir deyim yeni tasindik sayılır izmir e de..
Artik foto paylasirsiniz bizim icin:)
İzmir'de kimler var? Siz de buluşma organize etseniz?

Pişik kremlerinin içinde çinko var, pişik olmayan bebeğin cildine ağır gelip durup dururken tahriş edebilir.
Onun yerine bebek pişik değilse, pişik önleyici kremler kullanmak mantıklı. Çünkü, o bölge sık sık yıkanıyor, siliniyor yani tahriş olmaya çok müsait. Gözle kızarıklık görmesek te gerginlik kuruluk rahatsız edebilir bebişleri.
İnce dokulu bir önleyici krem kullanabilirsin bence. Hangisini seveceğini deneyerek öğrenebilirsin. Ben sebamed'i beğeniyorum. Her alt açmada incecik bir tabaka sürüp iyice yediriyorum.

Adam bebeğin yanağını ısırmaya mı çalışıyor ben mi yanlış anladım? Zavallı Duru... Evet o adam gelmemeli bir daha size, nasıl bir insanmış!

Eğer senin gittiğin bir organizasyonsa bilgi verir misin canım, kaç kişilik bir mekan, hangi saatte buluşmaya uygun acaba?
Bence güzel olabilir

Canım gitmedim ben ama fotolarını gördüm...Pazar sabahı brunch var, biraz kalabalık olabiliyor o yuzden rezervasyon sart. Gerçi fenerbahce sütiş de kalabalık pazar günleri... nereyi isterseniz :)

T talveg pisik yyoksa ben de kullanmiyorum. Zaten eskisi gibi sık degistirmiyorum altini. Boğumcuklari var bizim oglanin bazen kizariyor sudocrem ya da chicco pisik onleyici suruyorum azicik hemen geciyor. BBoynunuN alti da kizariyor malesef mecbur suruyorum yoksa yara oluyor.

neee ısırmak mı bazıları gerçekten haddini bilmiyor

oyy bi an ismimi görünce heyecanlandım ama maalesef ben çok uzağım size Van'dayım

Zamanla bebek hareketlendikce uykuya zor giriyor poset olanla cok kipirdayamayip uykuya kolay geciyolar 3 yasa kadar kuullandim 1. De. Ustu acildi usudu derdi yok . Ayaklarininirlestirdigi icin isi daha cok gibi.

Kızlar çok teşekkür ederim yorumlarınıza. Bugün deneme yapalım dedik, saat 8 de verdim anneme, süt sağdım görünmedim oğluma. 30 cc yi yarım saatte ağlayarak içti. Sonra ağlamaktan devam edemedi. Uykusu geldi, meme aradı, annemin kolunu emdi uyuyamadı, zaten ya memede ya kucakta uyuyan bir bebek doğduğundan beri. Bu 2-2,5 saatlik dilimde annemin kolları koptu, oğlum ağlamaktan helak oldu, dayanamadım aldım, kucağımda da sakinleşemedi bir süre, sonra memede uyudu. Müdürüm gelecek illa gelecek diyormuş. Banada idare.etmem havuz eleman olursun dedi konuştuğumda. Üstelik müdürüm kadın ve de 22 ay boyunca emzirdim diye övünen bir kadın! Yarın mesaim var, uyku uyumuyorum oğlum çok gerildi. Eşim hiç destek değil, zamanında al izin dedim almadın senin bu anne triplerini çekemem dedi! Korktun seni gönderir diye alamadın izin çek şimdi yeter ağlama diyo!

Zamanla bebek hareketlendikce uykuya zor giriyor poset olanla cok kipirdayamayip uykuya kolay geciyolar 3 yasa kadar kuullandim 1. De. Ustu acildi usudu derdi yok . Ayaklarininirlestirdigi icin isi daha cok gibi.
Ben de bu gece ilk defa bacaklı olanından kullandim..çok zor uykuya geçti sıkıldı sanırım içinde aslında hareket etmesi daha kolay bunda ama anlamadım belki de başka sebepten uyuyamadi en az 7-8 kere kalktım dalana kadar ama sabah ayaklari elleri sıcacık ti uyandiginda:) bu aksam da giydirecem bakalım alismasi lazım çünkü tekmeliyo üstüne orttugum herseyi..

Bu arada kimler var izmirde benden başka??

Canım gitmedim ben ama fotolarını gördüm...Pazar sabahı brunch var, biraz kalabalık olabiliyor o yuzden rezervasyon sart. Gerçi fenerbahce sütiş de kalabalık pazar günleri... nereyi isterseniz :)
Kişi sayımız belli olsun konusuruz o zaman
İkisi de olur fakat özgürlük parkı daha çok muhtemel
Yalnız buara ya kimse forumu takip etmiyor ya da kimse gelmek istemiyor
Ben gelirim demedi kimse, bırkac kişi hariç?

oyy bi an ismimi görünce heyecanlandım ama maalesef ben çok uzağım size Van'dayım
Tuhh gonlumden öyle geldi demek...
Ne guzeldir Van'ın havası suyu kimbilir... Van kalesine, Tatvan'a selamlar:)

Pekii gitmek zorunda mısın, haklarını kullanamıyor musun
Sana anlattıgım örneğe benzemiş, o arkadasıma da havuza alırız demişlerdi
O kadar kolay değil, varsın alsın zaten havuzdan eski görevinden daha aşağıa da düşük ücretli bir göreve veremez ki... Ne yapacaksın?

çok serin oldu yakında başlarız kombileri yakmaya geldin mi buralara sen

Yarın gideceğim mecbur çünkü iznim bitti. Haklarımı kullanmama müsade etmiyor işte, insan kaynaklarına sordum, ücretsiz izindeyken personelin akıbeti müdüre bırakılıyormuş, idare edecek misin gönderecek misin diyorlarmış, benimki bana net bir şekilde idare etmem dedi. Ama deneyeceğim yarın şansımı. Konuşup insafına bırakacağım. İyiki varsınız, sizden başka kimse anlamıyor beni. Halam geldi biraz önce, beni yanlış yolumdan(!) çevirmeye gelmiş, herkes çocuk doğurmuş, benimki gereksiz duygusallıkmış. İşim daha önemliymiş. Ben istifa edeyim demiyorum ki, 1 Ay ücretsiz izin alayım diyorum nesi yanlış bunun?

özel sektörün pisliği işte, ben de süt iznimi kullanamıyorum eşim gel beraber sigorta işi yapalım dedi geçenlerde biraz risk almaya cesaretim olsa istifa ederdim ama bebek olunca sorumluluk artıyor,olmuyor. Allah yardım eder sana canım müdürle yüz yüze konuşman işe bile yarar belki

Ben de Istanbul'dayim. Çok da gelmek iisterim ama soylediginiz mekanlar bana uzak ve yabanci geliyor mmalesef. Tarihten de emin olamiyorum. Siz yine de gelismeleri son kaarari burada paylasin aklimda bulunsun :)

seni cok iyj anliyorum. Milletin lafina bakma icgudulerinle hareket et dicem ama icgudulerin isi birak der diye korkuyorum :) Banka isini anlamam ben malesef haklarimin farkinda degildim ve hamilelikte yasadigim zorluk yuzunden istifa ettim. Allah pisman etmesin ama cok pisman oldum. BBenim sartlar kizima uymayacakti (bayram tatillerim kisitli ustelik pazar gunleri calismak zorundaydim). Simdiki aklim olsa bir sekilde orta yol bulurdum. Hakkinda hayirlisi olsun canim ama isi birakirsan pisman olma ihtimalin var :/

Hadi yapalım artık bu buluşmayı gerçekten
Ben memnuniyetle büyük bir aksilik olmadığı sürece gelirim .
Anadolu yakası benim için daha uygun kahvaltı olur oglen olur farketmez :)
Bu aralar sık sık giremiyorum .Siz organizasyonu yapın kızlar ,ben mekanı zamanı ögrenim yeterli .
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…