2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Nasıl geçiyor hamilelik canım? Okudum biraz yazdıklarını ama bir sıkıntın yoktur inşallah daha rahat geçirirsin.

Nasıl geçiyor hamilelik canım? Okudum biraz yazdıklarını ama bir sıkıntın yoktur inşallah daha rahat geçirirsin.
canım arkadasım su anda hersey ıyı gıdıyor aslında hıc hamılelık aklıma gelmıyor ıs ev oglum gercı ev de ev ısı yapmıyorum sadece oglumla ılgılenıyorum o uyuyor ben de uyuyorum oglum bıberonu bıraktı tam ben ıse basladım bıberon gerekırken bıcak gıbı kestı bılıyorsun ben dogdugından berı hep sagdıgım sutı bıoberonla verdım. tam eme

canım arkadasım su anda hersey ıyı gıdıyor aslında hıc hamılelık aklıma gelmıyor ıs ev oglum gercı ev de ev ısı yapmıyorum sadece oglumla ılgılenıyorum o uyuyor ben de uyuyorum oglum bıberonu bıraktı tam ben ıse basladım bıberon gerekırken bıcak gıbı kestı bılıyorsun ben dogdugından berı hep sagdıgım sutı bıoberonla verdım. tam ememıyordu ama sımdı canavar gıbı cekıyor sutum arttı makıneden daha hızlı cekıyor. ama ben okuldayken zorla bıle bıberonu ıcmıyo

Haklisin hayatim iste bende senin gibiyim herkese hak weriorum ama bu seferde napicagimi bilmeiorum....
Ek gıdaya geçen arkadaşlar ;
Bu linkte işinize yarayacak şeyler var. Ben çok beğendim
http://www.gurmebebek.com/ek-gidaya-gecis-hakkinda-hersey-40763
wooowww tuttum ben gurmebebegi lil

lilaacsofie seni az yorabilirim bunu okurken.....alintiladim ama cikmamis tawuk yerine kirimizi et cok guldum supersin birici sinif cocugu gibi herseyi etler balonlar memeler anlatiosun bize kis seni isiririm :) :)

çok şükür ...ne güzel 2 si bir büyür ikiz gibi çok sevindim senin adına . Rabbim kimsete aratmasın inşaAllah :)

Ben de cok uzuldum tarif edemeyecegim bir uzuntu var icimde. Rabbim kadinin da bebeginin de yardimcisi olsun. Bu dunyada kadin olmak cok zor. O hayvanin (hayvanlara kurban olsun) Allah cezasini versin.

Arkadas olarak ekli oldugunu bildiimiz arkadaslar albumlerimize bakalim birbirimizin ve yeni site eksikler talebler sikayetler kismina birbirimizi ixledigimiz uyelerin albumune fot. Bakamioruz die yazi yazalim lutfen ben yazicam sizde yazin beni kale aliolar bikac kisi den duyarlarsa inemseyebilirler belki.

kızlar northstar arkadasımızdan haberınız var mı duru ısımlı kızı vardı. esıyle sorun yasamıstı o gunlerden berı gırmıyor cok merak ettım ınsallah hersey yolundadır.. northstar arada sırada da olsa gır haberdar et

cancagazim bi gireyim siteye dedim tesadüfen gördüm hamileymişsin hem şaşırdım hem sevindim allah kucağına almayi nasip etsin. ..

Kızlar biz de neredeyse 4 aylık olduk dr umuz yavaş yavaş ek gıdaya başlayabileceğimizi söyledi öğlen meyve ikindi ev yoğurdu şeklinde. miktari bebek belirlesin dedi bu zamana kadar anne sütü aldı sadece acaba ilk ay sadece tattirma olarak mı başlasam hazır süt varken emsin bol bol diyorum.

Bir de regl oldunuz mu ben hala olmadım bu ara midem bulaniyor psikolojik de olabilir şimdi miraclemiracle i görünce iyice kurmaya başladım

Kizimi 10:30 da uyutuyorum yarim saat sonra uykusunu almis bi sekilde uyaniyo karnini doyuruyorum altini degistiriyorum niye uyaniyo anlamadim sonra salliyorum 15 dk da falan daliyo tekrar niye boyle yapio kizlar yaa

Maaşallah size, inşallah ne olduğunu anlamadan kolayca son vakte kavuşursunuz. Her
Ben de hala olmadım. Kilo akımı iyiyse, tattırmak olarak başlamakta ve emzirmeye devam etmekte çok haklısın derim...

Psikologanne...

Alıntı yapayım diye uğraşıyorum, orjinal yazını bir türlü bulamadım. Çok güzel düşünmüşsünüz.
Giderseniz gelerek, gelmek mümkün olmuyorsa ihtiyaçların teminine destek olarak yardımcı olmak isterim. İletişimim vardı canım sende.
Bebecikler uzun süre ailesiz kalmıyordur sanırım, ben nedense hep büyük çocuklara daha çok üzülmüşümdür.

Gerçekten merak ediyorum ben de. İnşallah şyidir ama burnuma iyi kokular gelmiyor(((

Gunaydin. Dun hic bakamadim. Umarim herkes iyidir. Benim alerji maceram devam ediyor ;(

Dun sabah da bu kez ellerim ve kollarim sisince hastaneye gittim.baska dr.a.kurdesen dedi.yani ürtiker.igne yapti.ilacsiz gecmez dedi.ilac degisti.10gun her gun icecegim.sonra sisme oldukca alacagim idareten.sutten kesmeden kesin tedavi olamiyrm.yasak listem de artti.balik, salça bile yasak ;(
diger adi dr.un verdikleri sadece nemlendiriciymis bi de yiginla para verdim onlara.ise yarasa umrum olmaz. Hani "Allah sifa versin, ilac icemezsin" diyen.

Oğlum Yusuf 4 aylik diye icebiliyormusum. Insallah bu kez fayda eder. Gece de memem sisti cunku. Oyyyy cok eziyetli oldu bu dogum sonrasi bana.

Bende olmadim surekli tatli istiyorum bide..midemde ara ara bulaniyor ve aksam basim döndu otururken,muhabbeti oldu annemle kuzenimle hatta ama psikilojik diye dusunuyorum hatta artik sıkıntı yapiyor..

Kizimi 10:30 da uyutuyorum yarim saat sonra uykusunu almis bi sekilde uyaniyo karnini doyuruyorum altini degistiriyorum niye uyaniyo anlamadim sonra salliyorum 15 dk da falan daliyo tekrar niye boyle yapio kizlar yaa

Birsey yapmiyor annesi :) niye uzuluyorsun..Kurallar aliskanliklar onlar icin degil..Kabullenmek en guzeli..
Ara ara degisiyorlar sıkılma..

ALLAH yardimcin olsun canim..Doktorlarda insani bazen psikoloji olarak daha cok yıkıyor..Fikirlerin cok ucuk arayla farkli olmasi ne garip..

Kızlar ya ben üşütmüşüm, hastalanmak süte etki eder mi? Dünden beri Sütüm azaldı

Gece uyumayan yaramaz bebislere çözüm bulan var mı uyutuyorum ben yatana kadar geri uyanıyor en fazla gece 3 saat uyuyo sonra sabahliyoruz artik ne yapsam nasıl çözüm bulsam bilmiyorum. Emmek için Uyaninca tekrar uyumuyor Neolur akıl verin bana uykusuzluk tan ayakta duramıyor um

Ben 2 kez regl oldum ama yaklaşık 45 50 gündür bişe yok ya ben napim suphelenme konusunda..Mide bulantısı arada oluyo ama aklıma getirmiyorum çünkü tedbir aliyorduk yani yok canim olamaz dioruz:) ona rağmen olduysa da allahın takdiri deriz napalım..
Test de yapmıyorum regl olmayı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…