2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Eki Görüntüle 1234538
Kızım eli agzında uyuyor hep Aksi halde uyumaz napıcam hep böylemi kalacak geçici midir?
Canım ya dikkat et böyle devam ederse bırakmaz, baya baya parmagini emiyor. Nasil yapilir bilmiyorum ama biraktirmaya calissan iyi olur, ilerde hic birakmaz. Arkadasimin kızı da 3 aylıkken başladı boyle emmeye

Benimki de çocuğu uyutmami beklerken sızdı bi kenarda, içimden oh uyusun uyusun diyorum, benden birsey istemesin de herkes aynı sanirim

canım dikkat et bebekler hastayken aşı yapmıyorlar bikaçgün erteleyebilirler.gittiğinde bu söyle.

kızlar yeğenim hastanede müşahede altında.3 kere emar çekildi.bu sabah ateş ve ishal başlamış.kan almaya çalışmışlar damar yolunu bulamamışlar kızı delik deşik etmişler.annesinin sütüde 1 ay önce kurudu hala bi rahatlayamadık.

Allahim korusun kuzuyu. Biran evvel duzelir insallah.

Eki Görüntüle 1234538
Kızım eli agzında uyuyor hep Aksi halde uyumaz napıcam hep böylemi kalacak geçici midir?

Sezen parmagini nasil emiyordu anlatsam beceremem belki,yuzuk ve orta parmagi agizda bas ve serce parmak yanaklarda dusun :) tam uyku asamasinda emiyordu ve ben emzigi ayni anda verdim sadece..Simdide sadece uykuya gecerken aliyor baska turlu hic sevmiyor emzigi..Denemissin gerci cok ama bi ukut iate..
Ilk zamanlar emzigi emerken elini ayni sekle getiriyordu simdi hic emmiyor parmagini..
Ben emzik sevmezdim ama birgunemzigi atabiliriz fakat elini?? dusuncesi ile verdim..

Arkadaşlar bana yardimci olur musunuz oğlumun verem asi yeri sisti sanki patlayacakmis gibi sizin kilerde ole oldu mu

Vurulduktan 4-6 hafta sonra yavas yavas kizarip iltihaplanip kabuk olacak canim..Bizimkide simdi simdi belirmeye basladi kizarikligi buyuyor..

Acaba baska bir anne sutuyle destek olsa minise direnme gucu olur mu ki?
Yani annesinin sutunden bahsedince bu geldi aklima..
Allah sifa versin tez zamanda insallahh..

Bugun itibariyle kizim alt dudagini emmeye basladi var mi boyle durumda olan niye emerlerkii
Belki iki aydir abarti degil ama arada emio acayip komik bi yiz ifadesi oluo
canım dikkat et bebekler hastayken aşı yapmıyorlar bikaçgün erteleyebilirler.gittiğinde bu söyle.

canim hasta demek icinde bisi bulamiorum gunduz burnu tikandi benden bulasi sandim simdi hic bisi yok sadece emmio deli olmak uzereim kafayi yicem

Ben emzirmeye calistim asla istemiyo.biberonu reddediyo.zaten yeme problemli.ne yapacaklarini sasirdilar artik.doktor bu cocugun bidaha dusmemesi gerekiyor demis.duse kalka buyur cocuklar.

Belki iki aydir abarti degil ama arada emio acayip komik bi yiz ifadesi oluo

canim hasta demek icinde bisi bulamiorum gunduz burnu tikandi benden bulasi sandim simdi hic bisi yok sadece emmio deli olmak uzereim kafayi yicem
Acaba bogazda agri olabilirmi

Oferta eşin benim eşime benziyor gibi. Ya da biz birbirimize benziyıruz. Evlenmeden ben de çok aşıktım huyu suyu ortadsydı ama ben öyle de kabul ederim gibi geliyordu. Ana çyle olmuyor. Kırılıyor insan. İlgi bekliyor en başta. Yaptıklarını unutup affedemiyosun sanırım. Huy aynı huy. Deüişmiyolar.

Mesrcana da haklı olabilir. Kıskanç birileri varsa etrafında hasetlik büyük bela. Büyü işini onlar yapar.

İnş iyileşir kuzum. Allah şifa versin

sıkıntı da yöneticimde zaten maalesef erkek, bayan yöneticilerin hepsi merkezde yani başka şehirde, bir de çalıştığım şubede tek bayan benim sütümü sağıcam dediğimde bön bön bakıyorlar utanmasalar gelip bakıcaklar nasıl sağılıyor diye erkeğin meraklısı da özellikle bu konularda hiç çekilmiyor...

dediğin çantalara bakıcam hemen bir tane edinmem lazım da şu dediğin lipaz enzimi bıdı bıdı'yı tam olarak anlayamadım 80 dereceye kadar ısınan sütün ne faydası kalır ki üstelik dediğin gibi ısınan süt nasıl dolaba giriyor?

kızlar yaa haftaya tatile çıkıyoruz aslında planımız da alanya vardı ama karadenize gimeye karar verdik sinop samsun ordu oraları turlayalım dedik hem akdenize göre daha serin olur rahat eder bebiş diye düşündük ama acaba yolculuk çok yorar mıki minnoşumu bide her gece ayrı otelde olcak uyku düzeni hepten gider mi şöyle mi olur böylemi olur diye stress içindeyim aslında evden çıkasım yok ama eşim çok ısrar ediyo diyorum sen nereye istiyosan git bi hafta tek başına gitmiyo da tamam benimde ihtiyacım var güzel bi tatile ama daha çok yorulucaksam ne anladım ben bu tatilden oofff

O zaman daha iyi, hastalanıyorum ateşleniyorum vs de, 2-3 saatte bir sağ yoksa azalır gerçekten.
Onlar da bir zahmet eşlerine sorsunlar nasıl sağılıyor diye:))

Lipaz olayındaki çözümü ben de hiç anlamadım, ve onaylamadım. Direkt ısıtamıyorduk sütü vs.... Ben çözümü taze içirmekte buluyorum. Donmuş sütleri, ek gıda zamanı muhallebi yogurt ve sebze çorbasına ekleyerek vs olarak tükettirmeye çalışacağım.

Ben emzirmeye calistim asla istemiyo.biberonu reddediyo.zaten yeme problemli.ne yapacaklarini sasirdilar artik.doktor bu cocugun bidaha dusmemesi gerekiyor demis.duse kalka buyur cocuklar.

Anladim.
Cok zor cok..Yine de Rabbim beterinden korusun canim..

Biz esimle cok severiz dur kalk heryere ugra ki hep oyle yaptik tatillermizi ama suan banada cok zor geliyor..
Bizde cikacagiz canim 15nden sonra ama hic yorulmayacagim sakince bi otel olacak sadece Sezen'i denize sokmak istedigimden..
Bir de nacizane fikrim sicak soguktan iyi degil midir? Yani usutmektense..
O taraflar sadece serin degil bayaa serindir gb dusundum suan..

peki bir şey daha sorabilir miyim örneğin sütümü sağdım buzdolabının raf kısmına bıraksam eve gittiğim zaman termoslu çantalara bıraksam tazeliğini koruyabilir mi? sen nasıl taze süt verebiliyorsun

Benimki de çocuğu uyutmami beklerken sızdı bi kenarda, içimden oh uyusun uyusun diyorum, benden birsey istemesin de herkes aynı sanirim

canlarım canım arkadaşlarım beni bir tek siz anlıyorsunuz gerçektende.bana gelenler geldi zaten bu ara offf bide koca derdi ey allahım nedir bu kadınların çektiği dimi ama.
şimdi ilk iş evi sirkeli suyla sileyim bu haftasonu.birazda adama iyi davranayım belki bende biraz nemrut olduğum için ilgisi azalmıştır.yine taktikler geliştirmekle aklım meşgul olacak demekki.ne var şu odungiller şöyle kafamızın içini görse kalbimizi okusa ama nerdeeee.
bu arada bugün 4. ay kontrolümüzü olduk geldik.herşey yolunda ek gıda başlamadı ama çok doymadığını hissedersen vede çalıştığım için eğer yemek araları biraz açılsın diyorsan prinçli tahıllı ek mama verebilirsin dedi tamamen kararı bana bıraktı.bir sonraki ay yavaş yavaş geçebiliriz ek gıdaya dedi.ne yalan söyleyeyim bu şekil işime geldi sebze çorbası yoğurdu meyve püresi offf çok zor uğraşması.ben Kuzeyden çok çektiğim için gözüm fena korkttu bu mevzulardan
dişleri henüz çıkmıyormuş salyalanması ellerini yutması normalmiş.yerde tutun bu aylarda düşme riski çok olur dedi.çok dönüyor hatta emekleme çabalarında dedim sorun yok dedi yerde sürümeye devam yani.

Canim bende tatilden dun geldim ayni senin gibi 3-4 sehir gezdik canakkaalde sehitliklere gittik bir sikinti olmadi klimayi dusukte ayarladik aksam erken otelde olduk bi sikinti olmadi tabi ben 2 cocuklu oldugum icin biraz acele ettim herseyde birde biberon almadigi icin hep emdi oda sikinti oldu mama yese en azindan rahat gezerdim birsey olmaz sıkma kendini iyi gezmeler simdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…