2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
sen bu topıgın en tecrubelı annesısısn arada yazmasam bıle hep senın yazılarını mutlaka okuyorum cok sey ogrendım senden..ınsallah benımde senın gıbı kızım olur

Oyy cok guzel seyler yasiyorsunuz . Masallah rabbim evlatlarina saglik versin. insAllah rahat bir hamilelik gecirirsin. Icimden o kadar çok şey gecti ki yazini okurken ne yazsam bilemedim. Hersey gonlunce olsun insallah.

Topik ggaza gelirmis simdi ne guzel olur valla sahsen ben geliyorum

ılk hamılelıgım tup bebek. bebek rahımde yanlıs yere konumlandıgından hep kanamam oldu.ılk basta kanama alanı vardı. kanama bolgesı bıttı. ama yanlıs yere yerlestıgı ıcın buyudukce kanama oldu.6.5 ay surdu. bebek 7 ay hep asagıdaydı.30 dan sonra karnım yukarı cıktı. bır daha da ınmedı mılletın karnı doguma yakın asagı ıner ben doguma gıderken karnım burnumda gıttım herkes guldu bu yuzden 40 hafta doldu hala bebek ınmedıgı ıcın sezaryan oldum. drum bana 6 ay sakın gebe kalma dedıydı bız de zaten bızımkı olmazkı dedık. dun drum korkulcak bırsey yok dedı sezRYN YERIN cok ıyılesmıs bırsey olmaz sadece fazla kılo alma dedı bu sefer daha rahat olursan daha sıkıntısız bır surec olurmus. ılkınde ben cok karamsar oldugum ıcın tum kotuluklerde benı bulmustu

sen de hemen yap kardes kardes buyurler valla bırıne nasıl olsa gece kalkıyoz ıkı tane olsa ne olcak. aynı anda buyurler. benım kardesımle aramda bır yas var. arkadas gıbıyız herseyımı anlatırım. ınsallh benımkılerde oyle olur. arada cok yas farkı olunca bırbırlerını anlamıyorlar. uc d ort yas farkı olunca da kıskanclık oluyor ayrıca kardes kıskanclıgıda yasamayacagım ıkısı de bebek olcak sonucta

cok zorlanirsin ayriotel olayi da park yatak saglayan birbotelde 1 hafta tatil daha akillica olur. Ama yanina onun evde rahay ettigi herseyi almayi unutma, ana kucagi( ev tipi) uyku tulumu sevdigi oyuncak bir ecza kiti. Bol iclik, ona ozel carsaf. Birkac battaniye.kalin kiyafetler bol sapka... Aklima gelenler. Sen yipranirsin hergece baska yerdw kalarak biz tatile girtik 15 gun annemde 15 gun yazlikta ilk geceler hep zor oldu yer yadirgiyorlar gunduz geciyor bir sekil ama gece fena

Beni de aglattin. Allah mutlulugunuzu daim etsin harika dort yaprakli bir yonca olacaksiniz:))) tebrik ederim

Beni de aglattin. Allah mutlulugunuzu daim etsin harika dort yaprakli bir yonca olacaksiniz:))) tebrik ederim
ck saol cnm ılkı cok sıkıntılı oldugu ıcın ne naz yapabıldım ne guzel hamıle kaıyafetı gıyddım esofmanla yayakta gectı. sımdı benımkını surundurcem bırsuru asercem sunu getır bunugotur dıcem...ılkınde hep annemler yaptı benımkı coook rahattı. sımdı aradı bızı gezmeye goturcekmıs sofrayı hazırlama dedıtum yaptıramadıklarmı yaptırcam hadı ben cıktım

Aynen cnm katılıyorum sana,çok pozitifsin,senin pozitifligin bana geçti diyebilirim..Allah gönlüne göre versin herşeyi...

Guzel dusun, her sey guzel olsun insallah...Allah yardim ediyor.Keyifle, mutlulukla cocuklarini buyutmen duasiyla...

canım benim hepimiz burda kardeş gibi olduk.inşallah bu hamileliğin çok güzel geçecek.ikinci çocukta herşeye hazırlıklı olduğundan stres te az oluyor.inan bu günün en güzel haberisin benim için.

Kızlar 27 Eylülde Doğal ebeveynlik konusunda eğitim vereceğim Avrupa yakasında, bilginiz olsun :)

aa süper nerde gelmeyi çok isterim

Canim benim isteyip de yasayamadigin herseyi yasarsin insallah. Beni de aglattin. Guzel rahat gebelik diliyorum sana Rabbim herkese tattirsin evlat sevgisini

İstanbul doğum akademisinde canım nişantaşında

Tam bir yıl önce bugün oglumun transferi oldu.geri kacti tekrar yüklendi. Hic umudum yoktu. Tutmaz dedim, tutarsa düşer dedim. Simdi tam yanımda duruyor. Canımın ici, nefesim, bitanecik oglum. Allahima şükürler olsun. Allah evlatlarımıza sağlıklı, uzun, mutlu, huzurlu omurler nasip etsin inşallah.

Ayazda ayın birinde transfer olmuştu. :)

Kızlaar bu annelik çok ilginç bişey her saniye yeni birşey öğreniyosun ve hemen paylaşasın geliyo:)
Benım sıpacığn dişleri zorlamaya basladı ve hemen arastırmalara basladım gittim bir renkli sesli diş kaşıyıcı aldım ama bızımkı yuzune bıle bakmadı aslında sevındım bır taraftan malum made ın chıne neyse sonra dun bır arkadasımla konusurken o soyledi sophie the giraffe diye bir otuncak var dedi türkiye ye yeni geldi fransa da el yapımı yapılıyor ve ağaçtan elde edılen bır maddeyle yapılıyor,uzerınde de gıda boyası var o yeğenıne almış çıldırmış elınden düşürmüyormuş ben de bır arastırsım gercekten çok iyi bir oyuncak sadece diş kaşıyıcıozelliği yok açıkcası ılk iş yarın alıp deneyeceğim. Bu arada 50 küsür yıllık bır oyuncak yani birazcık retro ayyy çok heyecanlandım sanki kendime alıyorum

Bugun itibariyle kizim alt dudagini emmeye basladi var mi boyle durumda olan niye emerlerkii

Gozunu korkutmayayim ama. Benim ki bunu yapmaya basladiktan sonra diş cikarmaya basladi
Bizimki de bir haftadir emiyor alt dudagini eli parmagi yumruğu devamli agzinda salya artti doktora goturdum daha erken dedi dos etleri kasiniyor olabilir dedi. Bilemiyoruz hala. Dis doktoruna mi gitsek ki.?

Allahin bir lütfu evlatlarimiz,senin ikinci hediyen hiç bekletmemis canim :) hayirli ugurlu olsun Allah anali babali sağlıcakla buyutmeyi nasip etsin cocuklarini

Kızlar 27 Eylülde Doğal ebeveynlik konusunda eğitim vereceğim Avrupa yakasında, bilginiz olsun :)
Gelmeui ve seninle tanismayi çok isterim :)

Duygulanmmak mumkunmu..cok da ozel olmus babanın duygularida gozyaslarindan belliymis saglikli sorunsuzgecirirsin insh cnm..

kızlar genel sezeryanda sonda takılmasını istemelimiyim istememeliyim?? ne dersiniz artıları eksileri????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…