2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar acil yardim netim de bitmek uzere dilerim cewaplarinizi okuyabilirim 4. Ay asimiz icin beni ebe ararim seni dedi aramadi eylul diodu e eylulde duru 5 aylik olmuo mu 06.05 ufff delircem nasl oluo bu hesaplar

canım aşı kartına yazarlar geleceğimiz günü.7 eylülde dört aylık aşısı var demek.aşı kartına yazmaları söyle bundan sonra.

Allah yardımcın olsun aşı ve diş ikisi birleşmiş acil şifalar size.
Amin cnm. Asi oncedendi. Simdi dis derdi var.

Kizlar acil yardim netim de bitmek uzere dilerim cewaplarinizi okuyabilirim 4. Ay asimiz icin beni ebe ararim seni dedi aramadi eylul diodu e eylulde duru 5 aylik olmuo mu 06.05 ufff delircem nasl oluo bu hesaplar
06.09 da 4 aylik olacak.

kızlar 6 aylık yeğenim karyoladan düştü.kafatasında 2cm çapında çatlama var.dün bişeyi yoktu bugün 3 kez kusmuş.abimle eşi perişan.dua edermisiniz.
Allahim sifa versin.

Bizimkide degisti buara..Olsun yeni birseyler oluyor guzel guzel bakalim neler ogrenecekler degisik bir duzen oturacak yine belli ki.

Hayirli olsun canim,gozunuzaydinn:)
Kendimi senin yerine koydumda evet belki zor olacak ama bebeginin yuzune baktiginda bugune kadar yasadigin herseye deger eminim,yeni miniginin yuzunede baktiginda onlari kardes kardes gordugunde yine herseye degdi dedirtecekler insallah..Rabbim neylerse guzel eyler..insallah hamileligin daha kolay gecer en azindan..

Olsun saglik olsunda ne yapacaz artik memeyi isirmasalar bizide birgun isiracaklar

Canim yine 6sinda gideceksin dolu dolu 4 aylik olacak..hamilelikteki gb dusun..
5. aya girecekler ama 4 aylik bebislerimiz

kızlar 6 aylık yeğenim karyoladan düştü.kafatasında 2cm çapında çatlama var.dün bişeyi yoktu bugün 3 kez kusmuş.abimle eşi perişan.dua edermisiniz.

Off kiyamam
Anne babanin hali caresizlik..
Allah yardimcilari olsun sag salim atlatsin insallah minik..Allah sifa versin tez zamanda..

Hayırlı olsun canım çok heyecanlandım inş çok güzel geçer hamileliğin. Benim kardeşlerim ( 3 ve 4 numara) araları 14 ay. İkiz gibi büyüdüler. Hep birbirlerine arkadaşlar. Allah yardım eder merak etme

Çok geçmiş olsun. İnş bişeyi olmaz. Hastanedeler mi. Rabbim şifa versin

Cuteheart geçmiş olsun senin bebek zor geçiriyo bu dönemi demek ki. Kimisi böyle olur.

Bestekoz benim oğlan 25 nisan doğumlu. 4 aylık aşılarını olduk iki tane bacaktan. Beşinci aya girince.

Saol cnm. Neyi kolay gectiki zaten yavrumun. Gazi fenaydi. Tam bitti derken dis basladi. Gebeliktede hep yattim igne ilacla gecti... ne diyim. Bugunumuze sukur.

O başka madde olmasın? Paraben ürünün son kullanım süresini uzatıyor. Ateş düşürücü olsa demir damlasına neden koysunlar ki? Artık dişmacununda ve tüm kozmetiklerde bile var.

O başka madde olmasın? Paraben ürünün son kullanım süresini uzatıyor. Ateş düşürücü olsa demir damlasına neden koysunlar ki? Artık dişmacununda ve tüm kozmetiklerde bile var.
Ayyy bu sipa ben de akil birakmadi...
Parabeni parasetamol diye okuyrm. Kusura bakma cnm. Ozur dilerim.

Bende tam dicektim nasi ya 4 bitti iste die ama ewet besinci ayin icinde olucak cunku mayis basi oldugu icin bir ayi dolu dolu oluo yok sayamayiz :) uf iste su asaya eklense tarihli ayli sayili gun takvimi uyuz oluom nasil yapcaz biz simdi ole cizelge....

Cewaplariniz ici tesekkur ederim anladim demek istediginizi yarinda ebe ile gorusim de yazarim sizede insallah dua edin yawas gitsin kb larim bu yeni formay mahwetti paketimi....kesinlikle artik banada not etsinler bu ne canim isimiz allaha kaldisa hesabi oluo ben takip edim de gerisi allahtan artik....
Amin cnm. Asi oncedendi. Simdi dis derdi var.

06.09 da 4 aylik olacak.

Allahim sifa versin.

Canm mesajin icin tesekkur ederim.
Anlatsam lokma saymis gibi anlatmasam ne yaptin ki ona ? diyen dusunceler gördukce bosverdim.
Olan oldu Turkiyeye gidersem annemle uzun uzuuun konusup bir yolunu bulucaz insallah.
Kardesime gelince aramiz hic bozulmadi.

Kizlar bugun kontrolumuz vardi.
Tam 4 aylik olduk. Kizim 24 gunde 480 gram almis.
Gecen ay 33 gunde 430 gram almisti. yani daha iyi bunada sukur.
6480 gram
65 boy
41.3 bas cevresi

Bana yediklerini ona tattir sadece parmagini batirip agzina sur dedi doyurmana gerek yok su vermeye gerek yok dedi.

Bi kac gundur uzandiginda ayagini tutabiliyordu. bugunde hooop agzina soktu.
Kizgin oldugunda sesini kaldirarak bagiriyor bas agrisi yapacak kadar hemde ((
Birde altta 2 dis gibi beyazlik var ama elleyince sivrilik sisiklik gelmiyor elime.
Sizinde bebisinizin disleri görunuyor mu bizimki alttakiler görunuyor da?

Rica ederim canım sana yüklendiklerini görünce dayanamadım. En iyisi gerçekten bir psikiloğa gitmesi ya da tedavi olması... Henüz çok genç hayatı kararır, buna ikna olmalı...

Ayy çok heyecanlandım hediye gelmiş sana rabbimden mucize gibi inşallah sağlıklı kucağına alırsın yavrunu..kolay bi hamilelik olur umarım hayırlı olsun canım

Bizimde alt iki diş yeri belli sanki çıkacak gibi geliyor bana huysuz luk gece saat başı uyanma emmeyi reddetmek memeyi cekistirmek ne ararsan var heran dış görebilirim diye bakıyorum erkenden ne işleri varsa dişlerle aceleci minikler

kizlar Günaydın

merhaba, hatirlarmisin bilmiyorum 2013 tup bebek yaptiranlar topiginden bend ehaziran annelerindenim tup bebek malum, hamileleik haberini okuyunca yazmak istedim tebrik ederim zor gececek belki ama olsun rabbim tekrar tedavilerle ugrastirmasin inan cok duygulandim kizimla konusurken bazen diyorum acaba kardesin olacak mi kardes bambaska rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

bence bu hamileliğin daha kolay geçecek rabbim neylerse güzel eyler ablamla benim aramda 13 ay var annem çok kolay büyüdünüz der hep ilk bi iki ay dışında tabi hadi hayırlısı canımm

Tebrik ederim...Bebiş gelmek istemiş demek ki :) Pozitif ol, iyi düşün, her şey güzel olacak...

Pardon yanlışlıkla yazdım bu konuya herkese mutlu sağlıklı günler inş.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…