2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
hayırlı olsun herkese ...bende 20 mart 2014 annesi olacağım inşallah ...... 4+6 bebişim daha dün kanda çıktı 2518 çok garip hissediyorm kendimi ama ......herkese hayırlı olsun benide eklermisiniz ankara dan katılıyorumm...:nazar::nazar::KK49::nazar::nazar:

darkangel;hayırlı olsun bebişin.Allahım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin.bu arada bende Ankara..

selam,
geçmiş olsun, henüz serumluk olmadım ama bulantıyı iyi bilirim:) ben doktora gittigimde bulantın varmı diye sormuştu o zamanlar yoktu tabii, hiç bişi vermedi o yüzden. ama geçen cuma ve cumartesi günleri felakettim, mutfağa giremiyordum, su bile içemedim. şimdi daha iyiyim çok şükür, bazı şeylerden (yumurta, peynir, süt) tiksiniyorum ama bişeyler yiyebiliyorum özellikle sabah yataktan hemen kalkmıyorum, biraz oyalanıyorum. ağzımda pek hoş olmayan bi tat bıraksa da çubuk kraker iyi geliyor. haşlanmış patatesin üstüne bi güzeeeel limon sıkıp nane serpiyorum. tavsiye ederim güzel tutuyor. sabah bunları yapınca günüm daha rahat geçiyor. herkesin aynı olmaz tabii, ama ben formülümğ buldum. aslında bulanması iyi bişey, bebek kendini hatırlatıyor, ama fazla olunca da hayat çok zorlaşıyor dimi:) inşallah hepimiz rahat ve sağlıklı hamişlikler geçiririz...

ben çok kötü olmaya başladım ya :KK43: 3 gün önce başladı ciddi şekilde bulanmaya yani tam 6+0 da. sabahları yataktan kalkmak istemiyorum ayağa kalkar kalkmaz başlıyo midem bulanmaya iki gündür tuvalete zor yetişiyorum. yemek yemek işkence gibi oldu. özellikle sabah 2-3 saatte yapabiliyom çok az yiyebiliyorum çok zorluyorum kendimi ama yeteri kadar yiyemiyorum. su bile midemi bulandırıyo. aç kalınca da başım dönmeye gözlerim kararmaya başlıyo çoookk sinir oluyorum bu halime. yarın sanırım doktora gitcem bulantı için artık korkuyorum çocuğa bişey olcaak diye.

kızçelerim bende sızdenım benımde dun yanı 6+5 de basladı ve cok fena durumdayım. yemek yersem yedıgımı yemezsem safra cıkartıyorum. ac kalsam ıcım daha da bı kaynıyo gozum kararıyor kalmasam yedıklerım mıdemı bulandırıyor. su bıle ıgrenc gelıyo bazenlerı. bugun sabah folık asıdımı ıcebılmek ıcın salatalıgı ortadan ıkıye bolup tuzlayıp yedım bu ara favorım arasında tuzlu salatalık. ama aradan bı saat gectı basladı mıde bulantım ustelık bankadaydım o sıra dırek lavaboya kosup cıkardım yolda bı pogaca aldım agzıma attım bıraz rahatlattı benı ama suan yıne aynı durumdayım ne yapcam bılmıyorum bulasıklar dag oldu mutfakta ıkı gundur mutfaga gıremeyom kokudan aksam kocam ısten gelınce yıkayacak :KK43::KK43::KK43:

gittikçe çoğalıyoruz süpperrr :)))) keseleri,pıt pıt haberlerini aldıkça uçuyorum ben de :KK70: darısı benim gibi görüp duymayanların başınaaa

kızlar akınıtıdan bahsetmişsiniz ; bende hiiç yok desem :26:
bu sabah affederisiniz idrar çook kötü koktu...inşalah ters giden birşey yoktur :KK76:

kızçelerim bende sızdenım benımde dun yanı 6+5 de basladı ve cok fena durumdayım. yemek yersem yedıgımı yemezsem safra cıkartıyorum. ac kalsam ıcım daha da bı kaynıyo gozum kararıyor kalmasam yedıklerım mıdemı bulandırıyor. su bıle ıgrenc gelıyo bazenlerı. bugun sabah folık asıdımı ıcebılmek ıcın salatalıgı ortadan ıkıye bolup tuzlayıp yedım bu ara favorım arasında tuzlu salatalık. ama aradan bı saat gectı basladı mıde bulantım ustelık bankadaydım o sıra dırek lavaboya kosup cıkardım yolda bı pogaca aldım agzıma attım bıraz rahatlattı benı ama suan yıne aynı durumdayım ne yapcam bılmıyorum bulasıklar dag oldu mutfakta ıkı gundur mutfaga gıremeyom kokudan aksam kocam ısten gelınce yıkayacak :KK43::KK43::KK43:

rodimood;6+5 den önce nasıldın canım hiç şikayetin varmıydı.yeni mi oldu tiksinmelerin miğde bulantıların.İnş uzun sürmez geçer bulantılarınız..

doktordan ciktim..aglamaktan gozlerim aciyo..cuma gunu son bi kez bakicak ama kurtaj icin randewu werdi..:KK43:(( Allah size saglikla kcaginiza.almayi nasip etsin..

kızlarr merhaba beni de aranıza alır mısınız?ben de 12 temmuzda çift çizgiyi gördüm dün doktora gittim keseyi görmedik malesef 2 hafta sonraya randevu verdi doktor inş keseyi de görürürz kalp atışını da duyarız.Rabbim hayırlısıyla herkeese bebişini kucagına almayı nasip etsin inş.bu iki hafta çok zor geçicek benim içinnn:18:

doktor bana bişi demedi doğum tarihi ile ilgili ben burdan baktım zaten şu an da özele gittimde küçük yer memnun kalmadım kalp atışı ve sonrası için büyük hastaneye gitcem inş. ankaradayım ben sen nerdesin doktor tavsiyesi için soruyorum :))[/QU

ben antalyadayım cnm.dr.un sana da vereceği doğum tarihi 16 mart 2014 cnm.sat ına 7 ekleyip,3 ay geri gidiyosun .Dr.ların hesabı buymuş.

hmm anladm cnm sagol :)

yav kizlar sizde akinti durumu nasil???
benim dun bejler hafif geldi bugun kuru...
akintisi olmayan var mi ??yada boyle olmasi normal mi??
zatn fazla belirtimde yok aklima kotu kotu seyler geliyor... :KK43:

bende de akıntı oluyor koyu sarı gibi.çok korkuyorum ben de doktor pembe kahverengi olmadıgı sürece korkulacak bir sey yok dedi ama gene de kese ve kalp atısını duymadıgımdan korku oluyor.ama kötü şeyler düşünmemiz lazımm iyi düşünelim her şey iyi olsun inş

doktor bana bişi demedi doğum tarihi ile ilgili ben burdan baktım zaten şu an da özele gittimde küçük yer memnun kalmadım kalp atışı ve sonrası için büyük hastaneye gitcem inş. ankaradayım ben sen nerdesin doktor tavsiyesi için soruyorum :))

hangi hastaneye gittin bende ankara dayımda yeni olarakda nereyi düşünüyorsun???

keseyi gördüm çok şükür :) kalp atışı için iki hafta sonra gel dedi nasıl geçecek bu iki hafta yaa

vallahi cnm bizim seninle ayni ... bende gecen cuma kese gordum biraz rahatladim...simdi kalp atislari icin gun sayiyoum... Allahi'n izniyle sayili gun tez zamanda gecer insallah... ondan sonra yine gun saymalara devam test sonuclari icin fln.. bizde bu 9 ay gecmek bilmez :)

kızlar akınıtıdan bahsetmişsiniz ; bende hiiç yok desem :26:
bu sabah affederisiniz idrar çook kötü koktu...inşalah ters giden birşey yoktur :KK76:

bende de bazen var bazen yok iste... koku gecen hafta biraz bende de oldu. ama gece sIksIk tuvalete kalkmaya basliyip bol su icince gecti... fazla bekletme kendini...

bende de akıntı oluyor koyu sarı gibi.çok korkuyorum ben de doktor pembe kahverengi olmadıgı sürece korkulacak bir sey yok dedi ama gene de kese ve kalp atısını duymadıgımdan korku oluyor.ama kötü şeyler düşünmemiz lazımm iyi düşünelim her şey iyi olsun inş
valla akinti icin okdar okudum ki herseyde farkli... genelde pembe - kirmizi ve cok koyu kahve olmadigi surece stres yapmayin yaziyor... kese fln buyudukcede kilcal damarlarda hafif kanama olabiliyormus. bu sebeple renk degisikligi olabilirmis....
ama ayaklara fln dikkat et usutme ... o da etkiliyormus... bende kendimi renk degisikliklerinde boylee teselli ediyorum...
bebisim buyuyor ondan diyorum... Allah bebislerimizi bize bagislasin... insallah 9 ay sonra saglikla kucagimiza alicaz minniklerimizi....

doktordan ciktim..aglamaktan gozlerim aciyo..cuma gunu son bi kez bakicak ama kurtaj icin randewu werdi..:KK43:(( Allah size saglikla kcaginiza.almayi nasip etsin..

Neden böyle oldu birdenbire canım:KK50:Ne sıkıntın vardı ki?Belki cuma herşey düzelmiş olur Allahtan ümit kesilmez canım Allah yardımcın olsun.Dualarım seninle..

bende de bazen var bazen yok iste... koku gecen hafta biraz bende de oldu. ama gece sIksIk tuvalete kalkmaya basliyip bol su icince gecti... fazla bekletme kendini...
aa evet haklısın bekletmeden olablir.:KK34:

valla akinti icin okdar okudum ki herseyde farkli... genelde pembe - kirmizi ve cok koyu kahve olmadigi surece stres yapmayin yaziyor... kese fln buyudukcede kilcal damarlarda hafif kanama olabiliyormus. bu sebeple renk degisikligi olabilirmis....
ama ayaklara fln dikkat et usutme ... o da etkiliyormus... bende kendimi renk degisikliklerinde boylee teselli ediyorum...
bebisim buyuyor ondan diyorum... Allah bebislerimizi bize bagislasin... insallah 9 ay sonra saglikla kucagimiza alicaz minniklerimizi....[/QUOTE]

elimden geldiğince dikkat ediyorum su sıcaklarda corabımı eksik etmiyorum bol su içmeye çalışıorum.amiiiiinn inşş 9 ay sonra sağ salim bir şekilde hepimizde kucagımıza alabiliriz yavrularımızı.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

herkese merhaba kızlar, acayip yorgunum yine, bütün gün yatıp azıcık ayağa kalkıp iş yapınca her tarafım tutuluyor, tembellik de başa bela:KK9:

hangi hastaneye gittin bende ankara dayımda yeni olarakda nereyi düşünüyorsun???

keciorende otryorm cnm orda bilgi tip var ozel 2kere oraya gittimde artk kapsamli hartaneye gderm aklmda 3yer var kecioren egtm arastrma, zekai tahr yada gazi tip fakltesi arastryorm bkalm nere olck. sen nereye gdiyosun cnm

X