2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
aynen mervecım bende oyleydım su içsem çıkarıyordum çok fenaydı,
inan bulantı deyip geçmeyeceksın acile gittim medikal park sulatngazıye
doktor sordu ilaçmı yazayım serummu istersın diye,
bir an önce kurtulmak ıstıyorum hocam bu ağrıdan bulantıdan inan herşey haşlanmış yumurta gibi kokuyordu burnuma,
3 saatte 3 tane serum taktılar 1000 lik inan şuan çok çok iyiyim,
birde ilaç yazdı çok bulantın olursa içersin dıye şükür rabbime eve gelip şükür namazı kıldım yani :)

okadar iyi geldi diyorsun yani.peki sonradan hiç ağrımadımı miden canm

okadar iyi geldi diyorsun yani.peki sonradan hiç ağrımadımı miden canm

eskisi gibi bulantı ağrım yok özellıkle mıdem boş kalmadıgı sürece sabah kalkmadan yatakta biskuvi atıyorum agzıma oyle kalkıyorum birazda kendımızın doktoru olmalıyız dımı kuzum :KK66:

:))) ilahi bende ankaralıyım :) mamak / boğaziçi gitmeyeli yıllar oldu göçebe gibiyiz

bekleriz canım herrrr zaman :)))

çok teşakküredirm canım sana da başarılar hakeden kazansın diyorum :KK52:

:KK53: hadi bakalım hemşo iyi akşamlar paslaşırız yine. memnun oldum :)

iyi akşamlar kızlaarrrrrrrrrrrrrrrr ben kaçtım. göbüşlerinize ve kendinize iyi bakın :KK54:

eskisi gibi bulantı ağrım yok özellıkle mıdem boş kalmadıgı sürece sabah kalkmadan yatakta biskuvi atıyorum agzıma oyle kalkıyorum birazda kendımızın doktoru olmalıyız dımı kuzum :KK66:

doğru söylüyorsun canım.eee serum takarlarmı hemen midem ağrıyor deyince

slm kızlar nasılsınız bebek için heyecanınız cok mutlu edici ben nedense mutlu olamıyorum heyecanlanamıyorum cok özendim size

Sazendee sen izmirin neresinde oturuyosun canım? Birde gittiğin doktorlar kimlerr ?

istemeyerek deil ama 7 ay önce bebeğim öldü galiba depresyondan cıkamamısım korkularım heyecanımı bastıryor

nasıl yani hamileykenmi yoksa doğumdan sonramı.bende düşük yaptım kuzum ve o korkular bendede var ama hep pozitif görmeye çalışıyorum herşeyi kötü birşey getirmiyorum hiç aklıma sende öyle yap kuzum vardır rabbimin bir bildiği hayırlısı neyse o olur demek senin için hayırlısı öyleymişti dua et ve pozitif ol herzaman

nasıl yani hamileykenmi yoksa doğumdan sonramı.bende düşük yaptım kuzum ve o korkular bendede var ama hep pozitif görmeye çalışıyorum herşeyi kötü birşey getirmiyorum hiç aklıma sende öyle yap kuzum vardır rabbimin bir bildiği hayırlısı neyse o olur demek senin için hayırlısı öyleymişti dua et ve pozitif ol herzaman

dogumdan sonra öldü cok acı birsey aralıktan beri pozitif bişey yok hayatımda malesef

X