2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

teşekkür ederim amin inş.

hayırlı olsun kalbini duymuşsun.düşük riski banada dedi doktor ilk gittiğimde heralde ilaç vermişti sanırım genelde o ilacı veriyorlar.ben kullanıyorum.İnş. bişey olmaz canım bebişlerimize.

Cirozcum üzülme Rabbim vercek olduktan sonra hiçbirşey olmaz, ama olmayacak olduktan sonra iğne ucu bahane
2,5 yaşında kardeşim var benım doktorlara kalsa down sendromu mutlaka alınması gerekıyor dedıler,
İnan o kadar zeki ve hareketliki anneme diyorum bizdeyken eksik birşeyler yiyip itinalı çalışmadınızda mı? bu çocuk hem zekı hem guzel oldu:) Mevlam neylerse güzel eyler..

Tesekkur ederım cnmm.. Baby shower yurt dısında baslamıs bısey bbk odası hazırlanıp dguma 15 20 gun kala annenın bebk gelmeden once arkadaslarıyla kutlaması ıcın organızasyon bebek sekerlerı bebk havluları sepetlerı aksesuarları bbek suslerı sekerler ı sabınlarını suslemk ıcın aksesuarlar cnm bbgıme yaptıkca szlerle paylaşcamm...

DÜnkü test sonuçlarım. Bilemedimki şimdi hamilemiyim. Son adet tarihim 19 Haziran 2013 Yarın kan tahlili yaptıracağım inş.

canım bende de sağ kasıkta bir ağrı var.ve genital bölgemde de ağrı oluyor sanki.hem idrarım hem de akıntım koyu sarı ve kokulu
doktor yarın kontrole çağırdı.bence sen de bir kontrole gitsen ya da doktora danışsan fena olmaz.

bugün yaptıramazmısın kan tahlili :)

İş yerimden ayrılamıyorumki malesef. Yurtdışından misafirlerimiz var. Bu akşam gidiyorlar ülkelerine. Yarın ilk iş doktora bu olayı anlatmak. ZAten mantar kontrolüm vardı gitmişken halledicem hepsini Şoktayım halaa dondum o yüzden sakinim

demek ki hepimiz aynıyız ha..ay daha gebeliği öğrenmeden önce uyuymaya başladım böyle havadandır demiştim gebelik belirtisiymiş meğer...

gündüz uyumuyorum artık.akşam çok erken uyuyorum.o da zaten vardı.ama inanılmaz uyuşuğum.akşama kadar oturduğum yerden kalkmasam kalkmam yani

canım fotoğraftan anladığım kadarrıyla küçük testlerden aldın değilmi? onlarda bu kadar zaman geçince silik çıkıyo diye biliyorum bi kerede prediktörle denesene emin ol hiç değilse

canım fotoğraftan anladığım kadarrıyla küçük testlerden aldın değilmi? onlarda bu kadar zaman geçince silik çıkıyo diye biliyorum bi kerede prediktörle denesene emin ol hiç değilse

Evet ufak testlerden aldım. yarın kadın doğum doktoruyla randevum var zaten. Gitmişken anlatıcam durumu. Bakalım hayırlısı inş. hamileyimdir...

ist avrupa yakasında oturan sevgili canım annelerim doktor arıyorum diyeceksiniz başka bi başlık altında açılmış bu konu ama hem kk hemde hamişlik te hemde istanbul da çaylak olduğum için

yaşasıın eşim yine iftara davetli akşam ne yapacağım diye kara kara düşünüyordum.Ramazandan sonra ya 1 ay ya 2 kalıyor inş. normale dönmeme o zaman eşime güzel yemekler yaparım artık.şimdi bulantıdan çevrimdışıyım

ist avrupa yakasında oturan sevgili canım annelerim doktor arıyorum diyeceksiniz başka bi başlık altında açılmış bu konu ama hem kk hemde hamişlik te hemde istanbul da çaylak olduğum için

canım ben Yenibosna'daki Nisa Hastanesinde Dr.Mürüvet Hakyemez'e gitmeye başladım.Tavsiye üzerine gittim ben de.Fena değil.İlk kontrolümdü.Ama biraz soğuk geldi.

canım ben Yenibosna'daki Nisa Hastanesinde Dr.Mürüvet Hakyemez'e gitmeye başladım.Tavsiye üzerine gittim ben de.Fena değil.İlk kontrolümdü.Ama biraz soğuk geldi.

bende mecburen medikal park nur hanımdı sanırım sultangazıde çok negatıf elektrık aldım kımselere dıyemıoruz bıde bebiş beklediğimizi laf soz çok oluyor oturdugumuz yer bende kendı çapımda araştırıyorum doktor çok önemli

nerede oturuyorsun canım.yakınınızdan bulursun inş. doktorunu.çünkü İstanbul gibi bir yerde araba yoksa trafik çekmek berbat bir durum.aniden doktora ihtiyacın olma ihtimalini düşünerek yakından seçmeye gayret et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…