2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar ben iftardan hemen sonra bir uyuyorum deliksiz uyku 3 'e kadar o saatte de zor uyanıyorum....nedir bu uykuya doyamama...

bir de sağlık ocağına kayıt yaptıran var mı ? ya da ne zman gidelim ?

bizde aynıyız merak etme kardeş kardeş yatıos kocişle o da şu anda korkar zaten
akşam yemekten sonra kestir biraz

aman allah korusun. ilaç da alamıyoruz zaten hastalık hiç çekilmez şimdi.
kestirmek mi yemekten sonra gözümü açamıyorum ki adamcağımızım kendi başına kalmaktan benle konuşamaz hale geldi işteyken gün içerisinde konuşuyoruz yoksa bende tık yok

Ahh ah o uyku beni de mahvetti.siz sabah erkenden kalkıyosunuz benim eşim de evde biz özellikle ben öğlene kadar uyuyorum.sonra da yeter ki boş bi koltuk kanepe göreyim küt gidiyorum

kızlar ben iftardan hemen sonra bir uyuyorum deliksiz uyku 3 'e kadar o saatte de zor uyanıyorum....nedir bu uykuya doyamama...

hepimiz aynıyız uyku tulumu modunda dolanıyoz canım. içinizde bi fabrika var yazıyo internette. ondan heralde o sağlık ocağı işini ben de halletmedim daha. ama haber vermek gerekiyomuş. aşı için filan.

kestirmek mi yemekten sonra gözümü açamıyorum ki adamcağımızım kendi başına kalmaktan benle konuşamaz hale geldi işteyken gün içerisinde konuşuyoruz yoksa bende tık yok

haha aynı. düzelcek mi acaba bu durum ya. bi de ben hiç sevmem çok uyuyan insanları geldi başıma

bende de bir uyku doyumsuzluğu var
uyuyorum uyuyorum gitmiyo uyku
bu kezde çok uyuyunca başım ağrıyo
dün erkenden yatim dedim eşim ne çabuk yatıyon iki laf edemiyoruz diye yakındı
ama dinleyen kim o namazı kılana kadar ben çoooktaaaan rüyalar alemine dalmışım gelip yattığını bile hissetmedim

12.haftaya kadar yaptırabiliyormuşsun canım ben kan tahlili vermeye gittiğimde yaptılar ama beklemediler

Ahh ah o uyku beni de mahvetti.siz sabah erkenden kalkıyosunuz benim eşim de evde biz özellikle ben öğlene kadar uyuyorum.sonra da yeter ki boş bi koltuk kanepe göreyim küt gidiyorum

ay evet ya fazla uyumakla alakası yok yani. hafta sonu bende geç kalkarsam belki uykum gelmez diye umutlanmıştım ama 12 de kalktım kahvaltıdan 2 3 saat sonra yine aynı öööö

aynen öyle ben anneme laf ederdim çok uyuyor diye beni bıraksalar 24saat uyurum o derece yani
ilerleyen dönemlerde azalıyor diye biliyorum canım inşallah geçer yoksa adam beni vurur sanırım

demek ki hepimiz aynıyız ha..ay daha gebeliği öğrenmeden önce uyuymaya başladım böyle havadandır demiştim gebelik belirtisiymiş meğer...

aynen öyle ben anneme laf ederdim çok uyuyor diye beni bıraksalar 24saat uyurum o derece yani
ilerleyen dönemlerde azalıyor diye biliyorum canım inşallah geçer yoksa adam beni vurur sanırım

hakkaten. bizimki de ne çok uyuyosun ya diye mızmızlanıyo. allahtan kanka'lık durumumuz 1 hafta sonra son buluyo da bi tesellisi oldu bugün garibimin sizde nası o durumlar

hakkaten. bizimki de ne çok uyuyosun ya diye mızmızlanıyo. allahtan kanka'lık durumumuz 1 hafta sonra son buluyo da bi tesellisi oldu bugün garibimin sizde nası o durumlar

Biz pazar günü niyeti bozduk Doktor da yasak felan demedi zatenn

merhaba canım gittinmi doktora pazartesi dün içinmiydi yoksa birdahakimi ben cuma gidicem.şu andada evde yatıyorum bulantı var acayip sendede varmı işe gidemiyorum böyle devam ederse işim zor.

merhabalar ben üye olduğumdan beri hiç yazmamıştım yani aranıza yen katıldım sayılır bende inşallah Allah kısmet ederse mart annesi olucam. önceki yazıları okumadım henüz.biraz hikayemden bahsetmek istedim. eylülde 3 senelik evli olmuş olucam ve tam 20 ay bekledim hamile kalabilmek için düzenli adet görürken hamile kalmaya karar verdiğimde doktora gitmiştim ne olduysa sonrasında oldu polikistik over olabileceğim söylendi olabileceğim diyorum çünkü tam sınırdaymışım onun dışında bendede eşimdede hiçbir sorun yok ilk aylar adet düzensizlikleri ilaç tedavileri klomenler çatlatma iğneleri bu 20 ayın yarısı ilaç tedavisi ile geçti yan etkileride cabası en son mart ayında tek yumurtayla aşılama denedik ve tutmadı ben artık doktara gitmeyi ilaç içmeyi bıraktım ısrarla bi doktora tahlillerimi göstermeye gittik oda polikistik over sınırında olduğumu ama kafamı takmazsam hamile kalabileceğimi söyledi mart ayında eşimin işyerinde çalışmaya başladım o güne kadar herşeyi internetten takip ederken işe başladıktan sonra hiç bişey takip etmez okumaz oldum ve bu ay kendimi pastalara kurabiyelere verdim kurs araştırıyodum. bu ayın 19unda adet olmam gerekiyordu kasıklarımda müthiş ağrılar başlamıştı eşim bigün işyerinde odama geldi bu ay ne yapıcaz ne kadar kaldı adet gününe diye sordu artık olursam kendi doktoruma gidelim ne yapmamız gerekiyo ilaç dozumu değiştiricek bi konuşalım yada tüp bebek için konuşalım yaptıralım artık diye konuştuk ve adetim 3 gün geçti ağrılarım hala var diye hiç tahmin etmiyordum testte yapmak istemiyodum çünkü herseferinde hüsran oluyo diye içtiğim ilaçlardan biri bitince eczaneye almaya gittim gayri ihtiyari gebelik testide alıcam dedim kalmadı dediler ve sevindim nasıl olsa yapmak istemiyodum eve dönünce arkadaşıma belirtileri bahsettim ısrar edince dayanamadım başka bi eczaneden prediktör aldım vee daha yapar yapmaz çift çizgi belirdi :) akşamına kan testi 4,5 haftalık hamileymişim 22 temmuzda öğrendim yaşadığım sevinci anlatamam Allahım evlat isteyen herkese versin 20 aydır ne yerdeydim ne gökte şimdi ise şaşkınım mutluyum yani anlıycağınız kafamı boşaltınca hamile kalabildim :)) bende 2014 mart annesiyim
Allah hepimizin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Selam kızlar. Bu sabah doktora gittim. Keseyi gördük kalp atışları yeni başlamış biraz yavaş dedi doktor. Birde kesenin etrafında kanama bölgesi var, düşük riskiniz var dedi. Şu ana kadar hiç kanamam filan olmadı ama içerde durum pek öyle değilmiş. Kesenin boyutu tam gününe ( 6+3 ) uygunmuş.
Yarın sabah tekrar gidip tahlil vereceğim. Onlara göre ilaç kullanmam gerekiyormuş

tebrik ederim. Aramıza hoşgeldin inşallah bu kadar beklediğin bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

cirozcum kalp atışı da hızlanır kanama da durur inşallah. üzülme. benim de vardı kesemde problem ilk haftalarda. vajinal progestan gibi bişi kullandık geçti gitti bak.

Senin kesede ne sorun vardı?

hayırlı olsun kalbini duymuşsun.düşük riski banada dedi doktor ilk gittiğimde heralde ilaç vermişti sanırım genelde o ilacı veriyorlar.ben kullanıyorum.İnş. bişey olmaz canım bebişlerimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…