2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
İnşallah canim.dikkat et kendine dun burdan bir arkadaşta subhanallah 70 bin defa bebegin tutunmasi icin demis onuda oku istersen canim.Allaha emanet olun bebisinle

evet yazsaati demisti galiba onu da soylicem
sadece subhanallah deyip tesbih mi cekmem gerekiyokusura bakmayin hic bilmiyorum da o isleri:26:

Son düzenleme:
evet yazsaati demisti galiba onu da soylicem
sadece subhanallah deyip tesbih mi cekmem gerekiyokusura bakmayin hic bilmiyorum da o isleri:26:

canım zikirmatikler var hani sayısını daha iyi görebilmek için hem kaldıgın yeri de daha rahat görürsün yoksa tesbihle sayarsın not edersin cnm sayısını

günaydın cnmm. Geçmiş olsunn inşallah geçer miden :18: Sağlık ocağında ne yapcaksın

günaydın cnmm. Geçmiş olsunn inşallah geçer miden :18: Sağlık ocağında ne yapcaksın

saolasın balımm inş geçer :44: dün doktorum hani geç döllenme demişti ya bana adet tarihini saglık ocagına 19 haziran diye bildir dedi doktora sormayı akıl edemedim o anda eşim söyledi sağlık ocagına bildirmek lazımmıs onlar senin hamileliğini takip ediolarmıs aşı falan bişey oldugunda arayıp bildiriolarmıs bi gidim dedim ben de bir de yaparlarsa kan tahlili falan isticem bir de ben hepatit aşısı vurunmustum bir kaç ay oldu tutup tutmadıgına baktırıyım diorum ne çok şey istiyormusum ben yaaaa

Evet canım bende kayıt yaptırmak için gitcem de fırsat bulamıyorum. Bizde ilk evlendiğimizde vurulmuştuk hepatit B aşısı

herkese selam
doktordan geldim
pıt pıtları duymadık ama gördük
kendisi küçücük ama kalbi kocaman nasıl atıyo
kesesi de düzgün gelişimi de güzel herşey yolunda dedi doktor hanım
bir kaç test istedi
dolu kanımı aldılar yaw ben onları bebeiş için biriktirmiştim

Evet canım bende kayıt yaptırmak için gitcem de fırsat bulamıyorum. Bizde ilk evlendiğimizde vurulmuştuk hepatit B aşısı

benim eşim önceden vurunmus onun iyiydi de ben korunmasızdım vurudurym dedimdi sonuncuyu nisanın sonunda vurunmustum ama bilmiorum tuttu mu tutmadı mı hep ihmal ettim baktırıyım diodum inş şimdi baktırıyım diourm ama bakalım saglık ocaklarına da randevu alınıomus artık gitmeden almayı unutma cnm

ben kalkıyım da hazırlanayım bari hakkaten tosbaa gibi oldum fazla hızlı hareket edemiorum midemden dolayı fazla kosturunca bulanıyıııı hiç de sevmem yavaslığı

gunaydın annısler
bagırsak durumunuz nasıl ya ben hıc cıkamıyorum
meyve yıyorum su ıcıyorum ama oructan herhalde duzene gırmıyor,normal yıyıpte yıne kabız olan varmı?
bır saat oturuyorum klozette kalcam tutuluyor gene tık yok

bugun ıftara davetlıyız ohhh yemek yapmıcam evı toplarım sadece bıde supur tamam.

teyzelerı bakın artık bebısım dokunuldugunda donuyormus habıre dokunayımda donsun hareket etsın eklemlerı ıyı calıssın

Ay super ya Allah daim etsin.kac haftaliksiniz canim satin kacti?benimde cts kontrolum var 6.haftada olucam gorunur mu korkuyorum?

Ay super ya Allah daim etsin.kac haftaliksiniz canim satin kacti?benimde cts kontrolum var 6.haftada olucam gorunur mu korkuyorum?

amin. teşekkür ederim.
7+5 teyiz biz.
5+5 te gittiğimde sadece keseyi görmüştük
büyük ihtimal sizde sadece keseyi görebileceksiniz
biraz sabırlı ol zaten o dünyanın en güvenli yerinde tamam mı

Son düzenleme:

Sağlık ocağına da randevu alcammm allahım ya Sen gitte neler yapıyorlarmış öğren Kaçtaa gitcen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…