2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

herkes çalışmalarını yazmış bende tembelliğimi yazayım bari kv gelmişti ctesi gecesi bugün umreye yolladık.. kv ve kız kardeşi bizde kaldı 3 gün o yüzden hiç çalışamadığım gibi çok da yoruldum çalışacak dermanım kalmadı yarın da bi sürü işim var ev darma dağınık, pazar annemlere gideceğim o güne kadar temizlik ütü falan hepsini halletmem lazım haftasonu aöf var ne yapsam bilmiyorum sanırım bi süre daha çalışamam oyy ne bu kpss nin benden çektiği bi çalışamadım gitti

50 alan + konu/60 cografya+ konu tekrar /60 tarih/ 30 turkce simdilik daha matematik var ven azz 30 raporu erken veriyim dedim

Mrblarrrr fistiklar umarm herkesn keyfi yerindedr...eveeeetttt gelelim bugunun raporuna..aksam misafirden dolayi soru cozemedm ama aksama kadr ki calismalarimi yazaym..tarih konu tekrari 50 soru/cografya konu tekrari 50 soru/turkce 50 soru/anysa 50 soru..herkese iyi gecelerrr...

Kızlar ben geldim. 2 gündür temizlik ve yemekle uğraştım. Grip bu iki gün çok zorladı o nedenle bşy yapamamıştım. Bugünün raporuna gelirsek oran orantı bitti 201 tane soru çözüldü. Yarın inşallah osmanlı gerilemeyi artık bitirmek istiyorum çok bunaldım osmanlıdan hakikaten bitmiyor. Bitiyor ama unutuluyor. Tekrar edilese de unutuluyor. Belki 6-7 kez tekrar ettm kurulş ve yükselmeyi 2 ay içinde ama yine de unutuluyor. Umarım ilerki konular daha aklımda kalır. Ben yatıyorum gribi daha tam atlatamadım sabah inşallah 8de kalkıp çalışmayı planlıyorum. İyi geceler hepinize :)

merhaba kızlar
evvet yeniden çalışmaya devam.. bu arada hepiniz süpersiniz..:13: Rabbim nazardan saklasın.. bugün sadece 3 saat çalışabildim ama buna da şükür.. Nihayet Türkçe bitti.(anlatım bozuklukları ve mantık an itibariyle bitmiş bulunmakta) oh nihayet vicdanımın cızırtısı olmadan güzel bi uyku çekicem:82tabi minik oğluş izin verirse) hepinizi kocaman öptüm.. Rabbim yar ve yardımcınız olsun cancağızlar
türkçe:148 soru

İyi geceler kızlar Bugün pek bir cacık yemedim Vatandaşlıktan konu çalıştım;ama soru çözümü yarına kaldı ,tarihten inkılapları bitirdim dış politikaya yani tarihin son konusuna geçtim Bu arada tarih konularında canı sıkılan arkadaşlara motive olsun osmanlıya oranla muharebeler dönemi,ilkeler,inkılaplar çok daha güzel gidiyor canlarım Kafam şişti çalışmaktan gidiyorum ben

Gunaydnnnnn pamukhelvalarmmmm kahvaltiyi yapip minik kuzumada biseyler yedrp calismaya basliyaym 9da kpss basi (isbasi tadinda)yapmam gerk:)hrrkese iyi calismalar Allah zihn acikligi versnnnn.....

Gunaydnnnnn pamukhelvalarmmmm kahvaltiyi yapip minik kuzumada biseyler yedrp calismaya basliyaym 9da kpss basi (isbasi tadinda)yapmam gerk:)hrrkese iyi calismalar Allah zihn acikligi versnnnn.....

gunaydn
bende kurstayım gıbı calıscam bugun 3 dk sonra dersın baslıyor
allah hepımıze kolaylık versın ıns

Günaydın tatlışlar herkes iyidir inşallah minik kurabiyem ve ben iyiyiz çok şükür ama günde 2 saatten fazla ders çalışamıyorum dün tarihten 70 soru çözebildim + konu çalıştım osmanlıyı bitirdim inkılaba geçtim ama sıkıntıdan patlattı osmanlı beni pufffff daha başka dersler de var ne olacak böle karınca adımlarıyla bilmiyorum

gunaydn
bende kurstayım gıbı calıscam bugun 3 dk sonra dersın baslıyor
allah hepımıze kolaylık versın ıns

Cnm ben kendime bi saat belrledm hergun o saatte oturuyorm kitabin basina boyle daha planli programli oluyor ayrica da daha vermli.buarada derse ara verp sari civcivimi (bebegimi)ogle uykusuna yatiriyorm ayagmda salliyorm bitaraftanda msj yaziyormmm.. eveeeettt findgm uykuya daldi derse kaldgm yerden devammmm herkese kolayliklarrr....

bende soru sayımı bıldırıp kaçayım kızlar bugunlerde pek verımlı calışamıyorum ıkı haftadır cozduklerım tarıh:130 cografya:152 matematik:240 turkce 134 hepinize iyi calışmalar....

mrb cancağızlar...
bugünde fena değildi ders çalışmam... Ders çalışmam tamamen kağan beyin insafına kalmış...iki gündür (şeytan kulağına kurşun) düzenli uyuyo..Diyecektimki bizim minik uyandı.. Bundan sonrasını mecburen bebiş kucağımda tek elle yazıcam teyzoşları...
Bugün;
coğrafyadan türkiye'de nüfus ve yerleşme bitti.
vatandaşlıktan devletin temel ilkeleri ve temel hak ve ödevler bitti.
coğrafya:135 soru
vatandaşlık:113 soru
bugünlük benden bu kadar :111:
Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

Son düzenleme:
İki gundur pek ders çalışamadığım için foruma girip cevap yazmaya da yüzüm olmadı ama bugun calıstım valla :)) en son yazdığımdan bu yana 139 tarih, 36 türkçe ve 144 mat. Cözdum. Bugun de 96 matematik 36 türkçe 149 da tarih cozdum. Coğrafyadan da konu çalıştım yaniii tabloma 288 tarih, 72 türkçe ve 240 da matematik sorusu daha ekleniyooo
Ayrıca ihtiyacın 24 saatte vatandaslık kitabı cıkmış. Bugun onun da sıparısını verdımm artık elime gecince vatandaslığa da baslıycam bakalım hayırlısı

Olacak olacak inşaallah. Geç olsunda güç olmasın canım. Umutsuzluk yok kurabiyene bak bak umut al

merhaba gençlik bundan sonra burası benimde mekanım disiplinli bir şekilde başlıyorum kpss ye. İnşallah başarılı bir yıl olur

gece saat 2 olmuş nerdeyse ben cin gibi ayaktayım amaaaa sanmayınki oğlum uyumadı o yüzden heheeee yılın ilk denemesini çözmüş bulunmaktayım gy 52, gk 26 net bu kötü netlerle bu mutluluk niye diye sorarsanız şöyle söyleyim tarihten ilk iki konu ve mat hariç hiç konu çalışmadım bu netlerden de aldığım sonuç şu ki eğer konu çalışmaya devam edersem gk netlerim artacak inş yani ben öyle umuyorum zaten gy de pek sorunum yok ama hız en önemli problemim onu da bol soru çözerek aşmalıyım özellikle de matematikten benden bu kaday

merhabaa önceliklee günaydınn :) bende bugün başlıyorumm ders çalışmaya ama öncelikle bir kaç test çözüp durumuma bakimm sonra yine burdayımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…