2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Evet evet inşaallah atanıcaz. Hayalimde hep aldığım yüksek puan ve şimdiki iş yerime havalı havalı bastığım istifa var bunu düşünüp düşünüp başlıyorum derse. Allah hepimize kolaylık versin emeklerimizi boşa çıkartmasın

mrb,
çalışan arkadaşlara Allah zihin açıklığı versin...
ben maalesef 15 tatille birlikte kül kedisi moduna geçtim iki gündür akşam ne zaman oldu anlamıyorum bileneyse gene de bi yolunu bulup az yada çok ders çalışacam
semptempunctata ve gkgy dileklerinize yüksek sesle amin dedim cancağızlar...

ıyı aksamlar kızlar
bugunun ozetını vereyım
2 bucuk saat cografya
sımdı de 2 saat turkce calıscam
hergun 4 saat artık

Mrblarrr fistiklarr raporu verp yatyrm bugun kendmi hic iyi hissetmiyordm rahatszdm pek bisey yapamadm yaptgm kadarini yazaym tarih konu tekrari+100 soru/cografya 100soru opuldunz canlarmm herkese iyi gecelrrr..

Gunaydnnnn arkadaslar kahvaltiyi yaptim artik kpss ve temizlik zamani.. carsambaya yatili misafirlerm gelyor sehir disindan 3 gunlugune.muhtemelen bu 3 gun de bisey yapamycamneyse simdi islerimi bi duzene koyup baslayiverem artikin.hepinize iyi calismalar Allah zihn acikligi versnn...

gunaydın canım
allah zıhın acıklıgı versın
sabah 6.30 da kalktım yemegımı yaptım
sımdıde temızlıg baslayıp hemen derse oturcam ıns
allah hepımızın yardımcısı olsun

gunaydın kızlar
basarılı saglıklı mutlu haftalar bızım olsun ıns
temızlıgımı yapıp derse gececegım hemen

topıgımız cok durgun:26::26:
hadıııı durmak yokkk ben 2 saat mat calıstım geldım
2 saatte tarıh calıscam ev ıslerımı bıtırdıkten sonra
kac saat calısak yeterli olur acaba
gecen sene turkıye bırıncısı gunde 6 saat calısmıs

Merhaba herkeslere Daha erken ama raporumu vereyim :) Vatandaşlıktan yasama videosu izledim bir de coğrafyada 112 soru çözdüm . Şimdi matematik çözmeye gidiyorum . Bir de burası çok durgunlaştı yahu haftasonu da geçti nerelerdesiniz :)

Evet iki günlük raporumu veriyorum. Tarih 135 soru, coğrafya 74 soru, matematik 74 soru, Türkçe 69 soru ve vatandaşlık 36 soru. Ama bugün moralim bozuldu ben bu vatandaşlığa yeni başladım kızlar ve ilk günden mat oldum. ilk konuyu çalışmaya çalıştım ve soru çözdüm ama başaramadım çok fazla bilemediğim oldu. bu derse nasıl çalışılır moralim bozuldu ya.

kızlar ben geldim. hiç çalışamıyorum. bu arada bugün diş tedavime başladım. doktorun söyledikleri
11 dolgu
2 tane yirmilik çekilecek
2 tane de kaplama
sonra da diş teli (
vee bugün yirmiliğimin birini çektirdim. geçen yıl 2 tane gömülü yirmilik ameliyatı olmuştum. hayırlısıyla bi bitseydi dişlerimdeki tadilat

ah tarih coğrafya temelim olsa 4 saat bile atanmama yeter gözüm derecede değil valla atanayım yeter

tam anlamıyla başlaman için hemen motive olman lazım. hadii çabuk başla... erken giden yol alaır. sen başla çorap söküğü gibi gelecek. sevdiklerinden ve kolay gelenlerden başla ben öyle yaptım ama bitmiyor kör olmayasıca dersler bitmiyor

bizim alan sınavının içeriği de bi belli olsa da çalışmaya başlayabilsek. kim vurduya gideceğiz galina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…