2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

canım gk e yeni başladım zaten toplamda 4 konu çalıştım. o 10 tane de sanırsam ordan geldiği için yapabildim inşallah daha da iyi olacak canım çalıştıkca. atanmayı çok istiyorum

Heaaa ozaman tamam sorun yok canım Benimde matematik öyle ilerleyemiyorum diğerlerini bitirmekten bir de zaten matematiğim çok kötü fena denemelerde 10 net yapabiliyorum geri kalan boş zaten şimdilik. Ama yeneceğimmmm

Bu arada kızlar Tarihte Cumhuriyet Dönemine başladım bugün. . . İnkılaplara geldim ki saat geç olmuş kafam almıyor artık bıraktım :) Bugün aylık çözdüğüm denemelerimden birini daha çözdüm. 63 net çıktı çıka çıka . Türkçemde sorun yoktu , matematik içler acısı , tarih gelebildiğim yere kadar güzel çıktı ama kaçırdığım çok ufak ayrıntılardan 2 soru boşu boşuna gitmiş , coğrafyada sorun yok , vatandaşlık son konularım eksik olduğu için hatalarım var tabi bir de güncellerden kısaca durum bu. Ve hemen hemen aldığım puan 70'e tekabül etti bu puanla hayatta da atanamam Konuları bitirip tekrara geeyim denemelerimi, paylaşmaya devam edeceğim ibret olsun herkese

Bugünkü hedefim osmanlı duraklama, matematik köklü sayılar, türkçe cümlede anlam idi. Ancak türkçeyi halledemedim. Grip iyice sardı beni tüm gün dayak yemiş gibiydim. Gün içinde uyuyunca akşama kendimi daha iyi hissettim. Matematikten köklüleri bitirdim 146 soru çözdüm. Osmanlı duraklama bitirdim 56 soru çözdüm

gunaydın kızlar
nasılsınız
haftasonu hıc ders calısamadım
k.valdemlerdeydım bugun ıns sıkı calısacagım
gorumcem bı bankada calısıyor
konumu maası vs guzel
ama yınede kpss ye calısıyor hemde sıkı bır sekılde
onu gorunce kendımden utandım
ben ıssızım ve hala onun kadar calısmıyorum
bugun hedef 150 soru
ve konuda calısacagım
allah zıhın acıklıgı versın hepımıze

Merhaba kızlar kpss 2014'de girmek istiyorum ve evde çalışacağım.
Acaba geç mi kaldım.
Çünkü hem evli hemde çalışan biriyim ve sizleri görünce acaba boşuna mı çalışmış olacağım vaz mı geçsem diye düşünüyorum.

Fi̇yatıyla başlıyım 9 mu neydi internetten sipariş ettim coğrafyasını da aldım. Yok öyle çok kalın değil bence taşınabilir. Renkli basım görsel olarak güzel bence. Tekrarlarda kullanmak için mükemmel geldi bana. Bide böyle sorularda çıkan püf noktalarını da yazmışlar o da hoşuma gitti. Ben beğendim ama tabi zevklere renkler tartışılmaz :) coğrafyasını da beğendim ben. Vatandaşlığın 2014u daha piyasada yok diyor onu alamadım. Zaten vatandaşlığa hiç bakmadım daha :18:

Neden boşuna olsun ki? Bende çalışıyorum evli diilim o avantajım var ama düğün hazırlıkları mevcut. Bence hiç bişey için geç değil. Çalıştığın iş yerimden memnun olmadığım her gün daha fazla gaza geliyorum. Ha sonunda olur mu olmaz mı artık orası kader. Ama elimden geleni yaptığıma inanıp pişmanlık duymam en azından diye düşünüyorum canım. Çünkü üç kuruş paraya affedersin eşek gibi çalış yok gece nöbet tut yok hafta sonu diye bişey olmasın iznin ona göre. Çalışmak için çok nedenim mevcut

Bende kıdem tazminatım olmadığını öğrendiğimden beri çok sinirliyim.
8,5 yıl heba oldu. Artık bende devlette kesin bir maaşla çalışmak istiyorum. Tüküreyim bu aistanlık yaptığım işin içine
Çok sinirliyim ve dün gece böyle bir karar aldım.Umarım başarırız.

teşekkürler fıstğm

teşekkürler cnm..

Kızlar ya hafta sonu dershane denemesine girmiştim. 87 aldım, kötü bir puan değil şu an için ama GY'de inanılmaz hatalar yapmışım. İlk defa 50 netin altına düştüm. Ama GK de gelişme var 41 net yapmışım. GY deki o aptal hataları, dikkatsizlikleri yapmamış olsaydım 90 puanın üstüne çıkıyormuşum. Neyse gaza geldim bir sonraki denemede 90ı göreceğim.

mrb arkadaşlar,
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz... benim için inanılmsaz verimsiz bi haftaydı..haftasonu da ufaklıklar hastalandı... üç gündür toplasan 4 saat uyumuşumdur.. zombi gibiyim ...15 tatilde de ufaklık sünnet olacak.. off.. bazen şansımı mı zorluyorum diye düşünüyorum.. gene de arada nete girip motive olmaya çalıştım.ders çalışmak istiyorum ama zaman yok... alandan sadece 10 soru...

Malum haftasonu yine çalışamadım hem kociş evde hem hava güzel attık kendimizi dışarlara ders yalan oldu.Ama dünden beri oğluşum baba demeye başladı (hergün boşuna anne dedirtmek için uğraşmışım inatçı sıpa ) Bir de bir iki adım atmaya başladı.Ders çalışmak için moral oldu bunlar bana.Herkese iyi çalışmalar.Öpüldünüzz

Canım çok güzel bir puan almışsın tebrikler :) O saçma sapan hatalarımızı soru çözerek azaltacağız inş

Anaaaamm nasıl olurda anneden önce baba der Maşşallah ona inş yavaş yavaş her bir şeyi söyleyecek işte ozaman yarım yarım konuşuyorlar çok tatlı oluyor yiriimm

Mrb kizlar ben de evde calisiyorum ve motivasyona ihtiyacim var
Canımm hoşgeldin aramıza :) Yok öyle tek taraflı motivasyon sen bize biz sana :)

Akşama raporumu veririm daha yapacaklarım bitmedi bugün için Kolay gelsin herkese

Anaaaamm nasıl olurda anneden önce baba der Maşşallah ona inş yavaş yavaş her bir şeyi söyleyecek işte ozaman yarım yarım konuşuyorlar çok tatlı oluyor yiriimm
O kadar da ilmek ilmek işledim ama yokkk demek ki babası her akşam ben mutfakta uğraşırken aklını çelmiş oğluşumun. O günleri de görücez inş.

Anlastik :) pestilim cikti biraktim simdi calismayi kac soru oldu sizlerin

Kizlar kac soru cozuyosunuz kendimi degerlendirmek istiyorum moralim cok bozuk duzenli calisamiyorum puf puf puf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…