2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

İyi geceler kızlar .. Raporumu verip uyuyayım nasıl uykum geldi nasıııll :) Tarihten ilkeleri bitirdim bugün , matematikten 40 sorucuk çözdüm,coğrafya tamamenn bitti şükür :KK16: Coğrafyadan soru çözümleri buldum video onlarla ve konu tekrarlarıyla devam edeceğim. İyi geceler tekrardan :KK54:

Canım bence günlük 150-200 sorunun altına düşmemeliyiz. Zamanımız daraldı çünkü.
Haklisn cnm ben de hergun herdersten 50 soru cozmeye gayret edyrm toplam 250 faln olyr.dedgn gbi vakit yaklalasiyor:KK43:ve havalar isindikca calisma istegmz daha da azalacak bu bikac ayi guzel degerlendrmemiz gerekiyor..

Gunaydnnn fistiklarmmmm yavastan kahvaltimi yapip calismaya baslayayim 250 soru beni bekliyor arti anayasadan da idareye calismam gerek hadi hayirlisi bakalm aksam raporda neler gorcez:)herkese iyi calismalarrrr Allah zihin acikligi versnnnn:)..

andROME604626 .!.:
Kızlar ya hafta sonu dershane denemesine girmiştim. 87 aldım, kötü bir puan değil şu an için ama GY'de inanılmaz hatalar yapmışım. :KK50: İlk defa 50 netin altına düştüm. Ama GK de gelişme var 41 net yapmışım. :KK8: GY deki o aptal hataları, dikkatsizlikleri yapmamış olsaydım 90 puanın üstüne çıkıyormuşum. Neyse gaza geldim bir sonraki denemede 90ı göreceğim. En Büyük KK

Andromedacigm deneme sonucun guzel tebrk ederm cnm..calismalarinin karsiligini aliyosn ve 5 aya kadr cok cok daha guzel olcak emn ol CALİSMAYA DEVAM:)HERSEY GUZEL OLCAK FİSTİKLARM HA GAYRET:)

gunaydın kızlar nasılsınız
kursum var bugun
kursum oldugu gunlerde hıc test cozemıyorum neredeyse
eve gel yemek yap ortalıgı toparla derken zaman gecıyor
allah calısanlara kolaylık versın ıns

Günaydınn topiğin gülleriii :21:
Ya bu beylikler dönemindeki mimariler nasıl akılda kalır ki acep?Oku oku yoohh olmuyoo:KK31:

Kızlar ya hafta sonu dershane denemesine girmiştim. 87 aldım, kötü bir puan değil şu an için ama GY'de inanılmaz hatalar yapmışım. :KK50: İlk defa 50 netin altına düştüm. Ama GK de gelişme var 41 net yapmışım. :KK8: GY deki o aptal hataları, dikkatsizlikleri yapmamış olsaydım 90 puanın üstüne çıkıyormuşum. Neyse gaza geldim bir sonraki denemede 90ı göreceğim. En Büyük KK

maşallah canım bence gayet iyi daha da iyi olur inş zamanla. ah bu gk netini ben yapabilsem :KK43:(

buarada bugün ben de deneme çözdüm. gelişmelerimi gördüm açıkçası. hedefimi de yüksek tutuyorum artık. ama sizden bi konuda yardım istiyorum. gk netleri iyi olan arkadaşlar nasıl başardınız bunu. ben 5 netle başladım 10 15 net yapıyordum hep. ilk defa 24 net yaptım bugün inanılmaz sevindim anlatamam yani. ve benim atanabilmem için 40 yapmam lazım bunu. siz nasıl çalışıyorsunuz. ??

İyi aksamlar kizlar raporumu vereym de yatam artk. Tarik tekrar ve 71 soru turkce 50 soru. Anayasa idare hukuku bitti 22 sorucuk cozebldm:KK43: cografya 50 soru. Mat. Cozemedm esim film izleyelm diye tutturdu onu kiramadm bugunluk bukadr herkese iyi gecelerrr iyi calismalarr...

Gk gy le birlikte mi cozuyorsun ayri bir gun mu ayiriyorsun nasil calisiyorsun

şöyle söyleyeyim canım. gk konularıma yeni başladım. yani ben ders çalışmaya başlayalı 3 hafta oldu. gy de konu eksiğim yok sadece pratik yapıyorum. haftada 1 gün deneme çözüyorum hem gk gy hemde eğitim. o gün benim deneme günüm oluyor. diğer günler de gk konusu çalışıyorum ardından sorularını çözüyorum ve her gün 100 - 150 soru eğitim çözmeye gayret ediyorum.

Kızlar iyi geceler :KK16: Raporumu vereyim , Türkçe yazım kuralları bitti 85 soru , Geometri ikizkenar üçgen bitti , Tarihten de 129 soru çözdüm. Matematik çözecektim ama baya geç olmuş artık yarına inş. Bugünlük bu kadarcık :KK76:

Kızlar iyi geceler :KK16: Raporumu vereyim , Türkçe yazım kuralları bitti 85 soru , Geometri ikizkenar üçgen bitti , Tarihten de 129 soru çözdüm. Matematik çözecektim ama baya geç olmuş artık yarına inş. Bugünlük bu kadarcık :KK76:
gayet güzel canım . inş faydalı olur senin için. başarılar. ii geceler :)

X