2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

nnaptın huzurum sen bugün başlıyacaktın nasıl gidiyor:KK55:

bir başlıyamadım ama genel kültürden soru çözdüm 6 tane filan iyiyimmm yanlış yokk :)) kitaplarımı unuttum getirmeyi bende internetten baktım 6 taneye kadar çözdüm ama matematik de kaldımm öylee :KK43:(

bir başlıyamadım ama genel kültürden soru çözdüm 6 tane filan iyiyimmm yanlış yokk :)) kitaplarımı unuttum getirmeyi bende internetten baktım 6 taneye kadar çözdüm ama matematik de kaldımm öylee :KK43:(

canım ben ilk önce disiplinli bir şekilde konuların bitirilmesi taeaftarıyım ondan sonra teste başlamak daha iyi olur

canım ben ilk önce disiplinli bir şekilde konuların bitirilmesi taeaftarıyım ondan sonra teste başlamak daha iyi olur

yarın öyle yapacam konulara çalışıp sonra o konuyla ilgili test çözecem çünkü matematik çok kötüü ya

yarın öyle yapacam konulara çalışıp sonra o konuyla ilgili test çözecem çünkü matematik çok kötüü ya
canım sözel konuları hemen halledebilrisin ezberin iyiyse
matematiği sonra ya al yani ben en sona bırakmayı düşünüyorum mesela son 3 ayı mata bırakmayı düşünüyorum

canım sözel konuları hemen halledebilrisin ezberin iyiyse
matematiği sonra ya al yani ben en sona bırakmayı düşünüyorum mesela son 3 ayı mata bırakmayı düşünüyorum

sözelim iyi ezberde de bir sıkıntı yok ezberim kuvvetli o zaman öyle yapim ben

sözelim iyi ezberde de bir sıkıntı yok ezberim kuvvetli o zaman öyle yapim ben

Kızlar önce sözel çalışıp sonra matematik çalışırsanız sözel boşa gider. Çok çabuk unutuluyor çünkü. Asıl sözelleri sona bırakmak gerek. Ben sadece GK çalışıyorum o yüzden önce sonra gibi bir durumum yok ama matematik çalışacaksanız önce onu halledin sonra da bol bol soru. Matematik teorik değil pratik bir derstir çünkü soru çözmeden oturmaz, konu çalışmakla olmaz. Sona bırakmayın derim.

Bu arada, şu haftasonu aöf finallerini bir atlatayım gelip konularınızı ekleyeceğim. Onlara da hiç çalışmadım ama geçerim diye düşünüyorum. :KK53: Yüksek lisansta da gitmediğim bir dersten geçirmişler beni sağolsunlar. :KK37: Bu sene hayırlısıyla atanayım da tezimi sonra yazarım acelesi yok. İyice umutlandım ben yine bu sene atanacakmışım gibi geliyor inşallah tersi olmaz. :18:
Lajobacım netlerin güzel, daha da artacak inşallah.
Arada hasta olanlar falan okudum sanki geçmiş olsun diyeyim, yanılıyorsam da he deyin geçin. :KK53:

Öperim hepinizi. :KK16:

Kızlar önce sözel çalışıp sonra matematik çalışırsanız sözel boşa gider. Çok çabuk unutuluyor çünkü. Asıl sözelleri sona bırakmak gerek. Ben sadece GK çalışıyorum o yüzden önce sonra gibi bir durumum yok ama matematik çalışacaksanız önce onu halledin sonra da bol bol soru. Matematik teorik değil pratik bir derstir çünkü soru çözmeden oturmaz, konu çalışmakla olmaz. Sona bırakmayın derim.

Bu arada, şu haftasonu aöf finallerini bir atlatayım gelip konularınızı ekleyeceğim. Onlara da hiç çalışmadım ama geçerim diye düşünüyorum. :KK53: Yüksek lisansta da gitmediğim bir dersten geçirmişler beni sağolsunlar. :KK37: Bu sene hayırlısıyla atanayım da tezimi sonra yazarım acelesi yok. İyice umutlandım ben yine bu sene atanacakmışım gibi geliyor inşallah tersi olmaz. :18:
Arada hasta olanlar falan okudum sanki geçmiş olsun diyeyim, yanılıyorsam da he deyin geçin. :KK53:

yarın bakacam işte ona göre bir ders programı çıkartırım artık :)) yarın bende sınava girecem aöf hiç çalışmadım aynenn belkii geçerim diye düşünüyorum ama sanmam ilk sınavda da öyle olmuştu :KK1::KK1: inşallah hepimiz atanırızz :KK16::KK16:

......Bu arada, şu haftasonu aöf finallerini bir atlatayım gelip konularınızı ekleyeceğim. Onlara da hiç çalışmadım ama geçerim diye düşünüyorum. :KK53: Yüksek lisansta da gitmediğim bir dersten geçirmişler beni sağolsunlar. :KK37: Bu sene hayırlısıyla atanayım da tezimi sonra yazarım acelesi yok. İyice umutlandım ben yine bu sene atanacakmışım gibi geliyor inşallah tersi olmaz. :18:

sağol canım inş bende öyle umuyorum :KK16: aöf den de inş geçeriz ya ben zaten aöfü çalışmadan bitireceğim bu gidişle :KK9: yani inş bitirirsem kesinlikle çalışmadan biter :KK9: canım ya inş hayallerimiz gerçek olur Rabbim utandırmasın yüzümüzü kara çıkarmasın..amiiinnnnnn :KK16:

ben de sana katılıyorum canım. daha doğrusu konu çalışıp tekrar amaçlı soru çözmek tüm konular bitince de genel soru çözümlerine başlamak lazım diye düşünüyorum

Coğrafya 207 soru+konu :nazar:
Haftasonu yine ders mers yalan olur büyük ihtimalle. Bu arada aöf sınavlarına giren tüm arkadaşlara da başarılar :KK16:

Dün raporumu veremedim şimdi yazayım :) 106 vatandaşlık , 30 matematik, 100 coğrafya sorusu çözdüm. Hiç konu çalışmadım dün :26:
Bugünküleri gece yazarım :) Coğrafya bittiği için bu haftadan itibaren çağdaş türk tarihi dersine başlayacağım videosunu buldum onu da aradan çıkarayım ufaktan :KK76:

Dün raporumu veremedim şimdi yazayım :) 106 vatandaşlık , 30 matematik, 100 coğrafya sorusu çözdüm. Hiç konu çalışmadım dün :26:
Bugünküleri gece yazarım :) Coğrafya bittiği için bu haftadan itibaren çağdaş türk tarihi dersine başlayacağım videosunu buldum onu da aradan çıkarayım ufaktan :KK76:

Mrb kizlar iyi cslismalar ve aof ye girecek arkadaslara da basarilarr..cnm ben de cagdasa bssliycam video anlatmlari nerden buldn senn icn sakincasi yoksa yazarmsn..

Mrb kizlar iyi cslismalar ve aof ye girecek arkadaslara da basarilarr..cnm ben de cagdasa bssliycam video anlatmlari nerden buldn senn icn sakincasi yoksa yazarmsn..
Yok tabiki canım ;ama sanırım burdan site yazamıyorum . Ben sana özelle yollayım bakarsın beğenirsen izlersin :)

mrb kızlar
dun deneme olduk
cok kotu gectı
bır suru gormedıgım konuda var
tabıkı onunda etkısı var ama
moralım sıfır:KK43::KK43:
cografyam ıyıdır normalde
cografya bıle yapamamısım
yenı evlıyım esımle suan en guzel zamanlarımız olması gerekırken ben ders
calısıyorum eger kazanamazsam cok yıkılırım
korkuyorum:KK30::KK30:

Gunaydnnn fistiklarmm buaralar topik pek bi durgun herkesn mi aof snvi var ya???sizler bole durgun olnca rapor veresm bilem gelmio:KK43:((hadi canlanalm birazzzzz seneye buzamnlar ayni skntilari cekmemek ve memur olarak atanms olmak icin canlanma zamani CANLAARİMMM..ben kahvaltmi yapip basliyorm herkese iyi calismalarrr...kolayliklar...Allah zihn acikligi versn hepiciginize..

X