2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

tatlım senin bebeğin var üzülme yetiştirirsin daha bak ben de aynı durumdayım her gün çabalar içine giriyorum bu gün kpss için ne yaptın diyorum kendime canım hiiiç çalışmak istemiyo oturup internette surf yapmak istiyorum orda burda topik gezip lafın gözüne gözüne vurmak istiyorum bi taraftan da minik çiçeğime ciciler bakmak istiyorum ama gel gör ki içimde koccaman kayalar gibi oturan bi dert var onun adı KPSS sonra diyorum ki bu çocuk doğacak, ev kira ,elde yok avuçta yok özel sektörde çalışsan anan ağlayacak yavrucum diyorum kendime tek şansımız bu sınav diyorum yavrum için kırıp dizimi yeniden çalışmaya başlıyorum valla benim günlerim böle geçiyo

Matematik 166

Bu soru sayısı "lajoba" arkadaşımıza gelsin (Geçen sormuştun canım ya ondan)

kızlar sağolun daha biraz rahatladım valla daha bebeğin kaç haftalık olduğunu bile bilmeden paniklemiştim acaba rahatsız olurmu yum felan diye şimdi rahatladım.

bebeğim için 70 yasin adamıştım. 1 saatte 5 yasin okuyorum. yasin duamı bitireyim ders çalışmaya tam gaz devam edeceğim.

Allah kabul etsin canım benim :) Bebek söz konusu olunca böyle oluyor demekki her test sonucunu beklerken hatim indiriyorum

Bana da 108 coğrafya ve 75 tarih ekleyin lütfen. Nöbetten çıkıp uyku uyumama bide gezmeme rağmen iyi bi gündü sanırım. Konu da çalıştımmm. Ama bu vatandaşlık ne olacak ya ben hiç çalışmıyorum ona

kızlar ii geceler ben geldim. çok kötüyüüüüümm. sabah ihtiyacın tg denemesine girdim. hedefime ulaşmışım. ama öyle bir baş ağrısı var ki anlatamam. 10 gündür migren atağı yaşamıyorum diye seviniyordum ama şuan anlatamam ne durumda olduğumu. ders çalışamadım. hatta yanlış sorularıma tekrar bakamadım bile. birde ne olduysa boğazımın içinde bi şişlik var yutkunamıyorum konuşamıyorum. ( netlerimi yazıyorum kızlar
gy : 50 net
gk :10 net
eğitim : 40 net konularım bitmemesine rağmen iyi yaptım glba puanım da nette hesapladım 68 geldi ... evet tatil dönüşüne 70 - 75 arası hedef koyyorum..

haa bir de yeni kitap aldım ihtiyaç 24 saatte tarih.. bakalım burdan çalışayım biraz da nasıl olacak.

kpss hedefim : 85-90 arası. zaten ancak atanırım...

Son düzenleme:
Ben geldimmm :) tezimi teslim ettim sonunda tam 76 sayfa sürdü 15 sayfa da makalem sürdü :) finalleri de atlattım şükürler olsun perşembe son finallerimi oldum. Cuma günü dinlendim bir de gribe yakalanmak üzereyim boğazım başım kulağım ağrıyor. Öyle olunca bgn çalışayım artık dedim. Bu arada raporumu vermeden önce adi_sevda ve diğer hamile arkadaşlarıma Rabbim bebeğinizi sağlıklı bir şekilde hayırlısıyla kucağınıza almayı basip eder inşallah demek istiyorum. Dilerim Rabbim bir gün bana da yaşatır bu mucizeyi bu güzelliği :)
Bugün yaptıklarıma gelirsek;
Tarih osmanlı kuruluş ve yükselme genel tekrarı ve 72 soru
Türkçe sözcükte anlam ve 96 soru
Matematik mutlak değer ve üslü sayılar ve 143 soru çözdüm. Yani bugün toplamda çözdüğüm soru sayısı 311 yapıyor.
Okuldu sınavlardı tezdi derken çok boşladım tatilde iyi bir asılmalıyım. Memlekete ailemin yanına da gitmedim çok ama çok özledim aslında ama gidince çalışamıyorum yeğenimle oynamaktan başka bşy yapmıyorum. O yüzden 1 haftalığıba gideceğim sanırım sadece :'(
AndROMEdae'cim soru sayılarımı eklersin. Bitirdiğim konularımı müsait bir zamanda toplu halde yazacagım. İyi geceler hepinizee :))

günaydın kızlar bende kpss ye calışmaya calışıyorum

tarih ile başldım temelim var sadece bi okuyup geçiyorum çözdügünüz yaprak testler hangileri??

Canım geçmiş olsun dikkat et kendine Tabiki iyi yapmışın tebrik ederim daha da yükselecektir gk'e asılman lazım azcık daha sanırsam :)

Canım hoşgeldin tekrardan gözün aydın bitmiş sonunda tez Maşşallah baya çalışmışın çözmüşsün ailenden feragat etmen de cabası ;ama yapacak bir şey yok :) Çalışmaya devam

günaydın kızlar bende kpss ye calışmaya calışıyorum

tarih ile başldım temelim var sadece bi okuyup geçiyorum çözdügünüz yaprak testler hangileri??

Hoşgeldin canım aramıza . Ben henüz yaprak testlerime geçmedim konular bitince çözeceğim o yüzden bir öneride bulunamıyorum :/

sağol canım ya haklısın.. dün gece kv geldi salı günü umreye gidecek o gidene kadar çalışamıycam gene ama olsun bakalım inş sonra telafi ederim.. dediğin gibi yavrularımız için kırıp dizimizi çalışcaz başka çare yok Allah'ım da melek yavrularımız hürmetine bizlere çok iyi puanlar almayı ve atanmayı nasip etsin amiinnnnnnnn

Matematik 166

Bu soru sayısı "lajoba" arkadaşımıza gelsin (Geçen sormuştun canım ya ondan)

ooo maşallah tebrik ederim canım süpersin ama çok kıskandım şimdi :82: bende çözecem işte hıhhh

gözün aydın güzelim tebrik ederim.. inşallah sende yaşarsın sevdiğin insanla böyle güzel bir mucizeyi önce bi atan da
dönüşün süper olmuş soru sayıların gayet iyi darısı banaaa

24 saatte tarihi bende aldım ve memnunm çok yararı olur canım eminim. Coğrafyasını da aldım vatandaslığını da bekliyorum dört gözle

Kizlar biraz kafama taktim ders calisirken kendimce bir program yapmistim sıkıldım bana bir plan onerirmisiniz matematik turkce tarih cografya vatandaslik birde iktisat tarihi avrupa birligi ve turk .. iliskileri derslerim bunlar

Son düzenleme:
24 saatte tarihi bende aldım ve memnunm çok yararı olur canım eminim. Coğrafyasını da aldım vatandaslığını da bekliyorum dört gözle

mrb cnm 24 saatte tarihi bende almayı düşünüyorm sadce tarih değl coğ. ve any. yı da almayı düşnyrm ama biraz tereddütlerm var acaba işime yarar mı diye:44:tekrarlarda kullanmak istiyorm..kaç sayfadan oluşuyo biraz bilgi verrmsn ben gittiğim heryere taşıyım okuyum istiyorm kaln bişeyse normal anlatmlı kitaplar gbi o zamn işime yaramazbir de fiyatını sorcktm cnm buarada internetten mi sipariş ettin çok mu soru sordm neetavsiyelerini beklyrm tatlım iyi çalışmalar

kuzucuğum geçmş olsn inş iyileşmişindrgeçenlerde de ben aynı dertten muzdariptim 3-4gün aralıksız gece gündz ağrıdıAllah a şükr şimdi iyiyim..ben de ders çalışamamıştm ama kitapta hep elimdeydi eşim git yat biraz dinlen başının ağrısı geçsn çalışırsn dedi ben de ama hayatm uyuyamıyorm ki dedm nie uyutmuyomu başağrısı dedi yok ondan değl vicdan azabından uyuyamıyorm dedm eşimde yeter hayatm iyice öss ye girecek çocuklara benzedn bırak Allah aşkına git yat dedi o başağrısıyla bir de güldüm ki eşime sanki hasta ben değlmneyse Allah tekrar yaşatmasın o başağrısınıtatlım bir de ricam olck girdğn denemelerde ilginç gördğn soruları burda paylaşırmsn bilgi paylaşımı açısından iyi olr..aslında denemeye giren bütn arkadaşlardan bu ricam ilginç gördkleri soruları paylaşırlarsa eminim hepimize faydası dokunuriyi çalışmalar cnm..

teşekkür ederim canım. ben elime kitap alamıyorum ki hiç full yatıyorum. ve çok asabi oluyorum ( denemedeki sorulara gelince canım ben daha soru çözümlerine başlamadığım için yani fazla soruyla karşılaşmadığım için hangisi ilginç bilemiyorum :)) ama yapamadığım soruları paylaşırım :) o şekilde daha iyi olur sanırsam. gk den paylaşmaya kalksam tüm denemeyi göndermem lazım

canım gk e yeni başladım zaten toplamda 4 konu çalıştım. o 10 tane de sanırsam ordan geldiği için yapabildim inşallah daha da iyi olacak canım çalıştıkca. atanmayı çok istiyorum

[sıze=3]ben de gelicem yakında
Benide alın aranıza
Ama o dersler o konular
Herkese allah kolaylıklar versin
[/sıze]

Tarih için Hakan Dede'nin kazandıran ders notları bide balyoz soru bankasını aldım memnunum. Bide ihtiyaç akademiye görüşmeye gittiğime Sen sor ben söyleyeyim diye bi kitap hediye ettiler. Soru cevap şeklinde. tarih, coğrafya ve vatandaşlık kapsıyo. Akılda kalıcı olabilir.

selam canım sorularını ben yanıtlayayım. kitap kalın değil. konular zaten tekrar etmeye çok elverişli bi şekilde anlatılmış. eminim hoşuna gider. internette 9 lira gbi bişeydi ama ben normal kırtasiyeden aldım 14 liraya. zaten kargo parası felan ödeyecem diye. kalın değil kitap çantada taşıncak şekilde. bence faydalı olur . arkasında da tarih çıkmış sorular ve tarih denemesi koymuşlar. çok güzel bence. vatandaşlık ve coğrafya bende yok ben sadece tarihi aldım şmdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…