2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

O zmn kesin şıklarda hata vardır nasıl bi soru anlamadım ben ztn bu kadar da zor sormazlar heralde yani inş. :26:

hastalıktan kaç gündür ders çalışamıyorum sadece 38 türkçe sorusu çözebildim
Geçmiş olsun canım

geçmiş olsun canım sen gene çalışmışsın ben 3 gündür kitap yüzü görmedim. Salgın hastalık mı var ne evde hasta olmayan yok..
kendinize iyi bakın kızlar.. hasta olmayın sakın.. ben oldum her tarafım dökülüyo resmen..

geçmiş olsun canlar.. dikkat edin kendinize Allah şifa versin.. iyileşince çokça çalışıp telafi edersiniz üzülmeyin.. yeni yıl benden kilolarımı alıp yerine hepimize kpss den süper bi puan gertirsin noolur kiiii

günaydın arkadaşlar;

bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
ben 2012 de kpss ye girdim ön lisans olarak 73 küsür puan yaptım fakat bölümünde kontenjan açılmadığı için atanamadım sonrasındada bir daha tercih yapmadım..

bugün aday işlemlerine gireyim eski puanıma bakayım bide kurcalayayım dedim sayfa tamamen değişmiş..
yeni sayfada benim sadece lise mezuniyetimin bilgileri var ünivin bilgileri yok ama eski sayfaya baktığım da var bunun için ne yapmalıyım aynı sorunu yaşayan var mı?
lütfen bilenler cevap yazsın çok gerildim

canım benim ya sağlık olsun üzülme demiyeceğim çünkü mutlaka üzülür insan böle bir şeye ama üzüntüyü bir kenara bırakıp çalışmaya konsaantre ol her yenilgi insanoğluna bir fırsat diye düşün yaşın daha 24 müş.niye dert ediyorsun ben 33 yaşımda evlendim ahanda bebişim de karnımda güç olmasın da geç olsun evlenirsin de evin de olur araban da olur oooo daha yolun başındaasın sakın takma böle şeyleri canım benim...
bu günlerde benim de moralim çok bozuk dayımı kaybettik çook sevdiğim ve çok iyi biriydi.üzülmeden edemiyor insan ama ölüm bizler için yaratılmış malesef dünyanın hali işte buraya geldim belki sizleri görürüm biraz moralim düzelir diye çünkü derslere elim gitmiyo hiç

sağol canım kilo problemin varsa bi sürahinin içine tarçın koy o suyu iç sürekli.. bide akşamları yeşil çay iç çok faydasını görürsün. tarafımdan onaylanmıştır çok memnun kalmıştım ben...

doğumdan kalan kilolarım var canım onları vermeye çalışıyorum yaza kadar inş verebilirim :) söylediklerini deneyeceğim inş faydası olur bu arada bi sürahiye ne kadar tarçın koyuyordun?

Ayrılığın her hali zor başınız sağolsun canım,Allah kalanlara sabır versin. Herşey insanlar için ve hayat öyle ya da böyle devam ediyor. Çok ara vermeden başla derslere insan soğuyor sonra valla

kuzucum tekrardan başın sağolsun.. derslere de fırsat bulunca başla hem kafan başka düşüncelerle dolacağına dersi düşünür biraz olsun rahatlarsın.. Allah bizlere bebişlerimize uzun sağlıklı hayırlı ömür versin ama ölüm de bizler için..

O zmn kesin şıklarda hata vardır nasıl bi soru anlamadım ben ztn bu kadar da zor sormazlar heralde yani inş. :26:

Geçmiş olsun canım
sağol _brc_cim..
aynen öyle canım hastalık gitti şimdide öksürük mahvediyo resmen..kibar kibar da değil taramalı tüfek gibi arka arkaya geliyor bazen nefes alamıyorum öksürmekten..sana da çok geçmiş olsun canım beni balla zencefil bi parça düzeltti..
sağol canım.. inşaallah lajobacım
Rabbim sabır versin canım... gerçekten ölüm acısı çok zor ama maalesef biz geride kalanlara sabretmek düşüyo...karnındaki o minik mucize senin yüz mimiklerini bile taklit ediyo alangucum.. sen üzüldüğünde o da üzülüyo... dayın her aklına geldiğinde dua okursan biraz olsun ferahlarsın...

Son düzenleme:
kızlar merhaba ay herkes hastalıktan kırılmıs valla benımde ıkıgundur pek halım yoktu bugun tam hasta oldum yanı napcaz böyle hıc bılmıyorum herkese geçmiş olsun zorla bı haftada 229 matematık sorusu cözdum eklersenız sevınırım canım sağlıkla kalın hepiniz :119:

slm kizlar ben size birsey soracagm yardimci.olursaniz sevinirim ben 90 dgumluyum 2yillik tekstl teknoloji mezunuyum bende kpss ue girmek.istiyorum daha once hic girmedim hic.bilgim yok cok.cahilim bu konuda inanin hicbisey.bilmioyrm kpss hakkinda
size sorum su;
ben hangi bolume girebilirm
hangi branslari yazabilirm 2yillik tekstil teknolojisi bitirdim o alandan mi yasabilirm yoksa onun diainda ne meslgi secebilirm ben.ankara disina gidemem cunku evliyim esim burda calisio buarada bebegim var evde kendim.caliscam konu anlatimli sorularida olan tek bi kitap onerirseniz cok sevirim
simdien hepinize tskler

geçmiş olsun güzelim dikkat et kendne..

canım ben de net olarak bilmiyorum ama sanırım tekstil teknolojisi mezunu alıyorlarsa ya o şekilde atanabilirsin puan durumu atama durumu nedir bilemiyorum, yada 3001 ile genel memur alımlarında memur olarak atanabilirisn.. kitap önerisine gelince ben lisans mezunuyum ve ihtiyaç yayınlarından oldukça memnunum ama önlisans kitabı hakkında fikrim yok.. inş sana yardımcı olacak başka bi ark cevap yazar..

Kizlar birsey danismak istiyorum 1 aydir ders calisamiyorum duzgun bir sekilde bakiyorum ama olmuyor moral bozuk konu disinda olabilir esim ablasini bize getirdi kisa sureli olsa neyse nekadar kalacak belli degil 1 qydir burda iskence gibi herseyimebkarisiyor evimi degistirmeye kalkiyor duzenimi degistirmeye kalkiyor sanki evin hanimi o oldu mesela eve ayakkabilik aldik anneme gecmistik donustede aldik geldik bi surat asti bozuldu gectik oturduk bi firtina kendi kendine birseyler soyluyor birden dediki ben ev ilanlarina bakiyorum bir hiddetle esimde sasirdi birsey diyemedik anladim ayakkabilik icin yaptigini kendi internetten bakiyordu istedigi olmadi sinirden aldim cocugu disari ciktim esime mesaj attim beni irak biryere birsure kalayim sizin huzurunuzu kacirmak istemiyorum diye sonra eve geldik kavga ettik esimle niye oyle dusunmusum kendisine gore dizayn etmeler felan ev kucuk biz esim ve kizim la sigiyoruz istedigimiz gibi tuttuk evimizi benim hayatima o kadar cok mudahil olduki zor donemde issiz ailesiyle küs uzuluyorum onun icin siginti oldugunun farkinda sabaha kadar oturup aksama kadar yatiyor kendi evimde huzurum kalmadi ne soylerse evle ilgili olsun duymamazliktan geliyorum sabret gidecek birgun diye ama icimi yiyor yinede esime soyluyorum oda arada kaldi kac sefer patladim ona dayanamayip artik aranizda halledin meselelerinizi diyor sanirim ablasi beni ispiyonluyor kizim uc yasinda oncaz cocukla didisip duruyor aksam yatana kadar kizim bile ona cephe almis ne yapsa bana sikayet ediyor cocugun duzeni bile gitti bir fikir verin nolur nasil davranmaliyim neyapayim sasirdim

Son düzenleme:

Canım bende net olarak bilmediğim için bir şey yazamayacağım :26: Genel memur ya da kendi bölümünden tercih yapabilirsin diye düşünüyorum. Ösym nin kitapçıklarında belli kodlar var hangi kurum ne istiyorsa ona göre o kod yazıyor yanında sana uyanlara tercih yapabilirsin sanırsam onu bir incele istersen. Kaynak olarak bende ihtiyaç ve pegem var memnunum ;ama tarih konu tekrarını x yayıncılıktan yapmayı düşünüyorum daha doğrusu ben kaynakları biraz fazla tutmaya çalışıyorum

Canım ne desem bilemedim ben :26: Aynı durum başıma gelse senin kadar bile sabredemezdim belki . Ama eşin için ailesi önemli sonuçta katlanmak lazım . Gelen kişi senin ailenden de biri olabilirdi ve sen onu kırmak istemeyebilirdin öyle düşün öyle davranmaya çalış bence

Alangu canım başın sağolsun. Üzme kendini 2 canlısın

Kızlar ya bir de ben 3'te ufaklık için ayrıntılı ultrasona gireceğim çok korkuyorum kötü bir şey duyarım diye Dualarınızı bekliyorum

Böyle bir ortamda ben de ders çalışamazdım canım. Ailelerimizin başımızın üstünde yeri var her zmn ama insanın kurduğu düzen değiştirilmeye çalışıldımı ister istemez rahatsız olunuyor.Bence bu konuyu karşı tarafla eşinin konuşması daha doğru olur eğer eşin konuşmaya yanaşmıyorsa kendin sakin bi şekilde rahatsız olduğun konuları söyle bence.Gerçi görümcenin davranışlarını sorgulaması gerekir ama neyse.İnsan içine attığı zmn daha kötü oluyor ya ister istemez bu durum ailenin de huzurunu bozuyor.O yüzden ben olsam konuşurdum bi tek ben kafayı yiyip durucağıma karşı tarafta düşünüp dursun der yükümü hafifletirdim.

canım gerçekten zor bir durum , karşıdaki anlayışlı değilse insan şaşırır nasıl davranacağını.ama eşinle bu yüzden aranı bozma aranızda kalmasına izin verme.ailesinden biri olduğu için onu kırmak istemiyor tabii seni de kırmak istemiyor.erkekler pek siyasi davranmayı bilemiyolar zaten.ama yuvanın huzurunun bozulmasına izin verme bence.ailesiyle küs demişsin bu yüzden o da gergin ne olacağı belli değil muallakta onun da işi zor tabii .eğer kısa süreliğine ise dayanacaksın artık ama alıp karşına tartışmadan sinirlenmeden konuşacaksın.bak ben senin şu şu davranışlarından rahatsız oluyorum inciniyorum yanlış anlama ama bu şekilde davranarak aramıza soğuk mesafeler koyuyorsun ben seninle abla kardeş gibi olmak istiyorum senin şu an içinde olduğun durumu anlayabiliyorum streslisin ama bu şekilde devam edersek çocuğum da huzursuz oluyor birbirimize sevgi saygı çerçevesinde yaklaşalım ve lütfen kırmayalım birbirimizi diye söyle.buna benze r konuş işte rahatsız olduğun konuları anlat.ben kendi annemi bile ev düzenime karıştırmam bu konuda çok hassasım sen de saygı duyarsan sevinirim de...ne bileyim işte benim aklıma bunlar geliyor.Allah yardımcın olsun ama stres yapma bebeğine yansır sonra eşinle huzurunuzu bozma onunla da bu konuyu tartışma bi daha bence...derslerini de ihmal etme vakit buldukça çalışmalısın mutlaka canım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…