2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Canım benim bildiğim kadarıyla değil. Daha doğrusu sorularda genelde kesin sonucudur/değildir diye soruyor. Yuğ da kesin sonuç arasına girmiyor diye çözmüştüm sorunun tekinde yinede daha iyi bilen bir arkadaş varsa aydınlatır tabi :)

Hoşgeldin canım Yalnız değilsin burda hemen hemen hepimizin kötü olduğu en az bir ders var

sızler masallah guzel calısıyorsunuz
bende becerebılsem bırde bunu
hep calısmamak ıcın bahaneler buluyorum

Arkadaşlar ;Cesetlerin mumyalanması, mezarların oda şeklinde yapılması, mezarlara değerli eşyaların konması ve ölülerin hayvanlarıyla birlikte gömülmesi ikinci bir yaşamı kanıtlar niteliktedir.

Cenaze merasimi düzenlenmesi, ağıt yakılması gibi durumlar ikinci bir yaşama inanıldığını kanıtlamaz.

Hoşgeldin canım

Sağol canım
Teşekkürler

hasrett hoşgeldin güzelim..

Burcu bence de yuğ ahiret inancını gösteren bi olay değil.. ihtiyaçta da öyle okuduğumu hatırlıyorum canım.. bu arada mesaj kutun dolu mesaj atamıyorum sana..

slm kizlar ben size birsey soracagm yardimci.olursaniz sevinirim ben 90 dgumluyum 2yillik tekstl teknoloji mezunuyum bende kpss ue girmek.istiyorum daha once hic girmedim hic.bilgim yok cok.cahilim bu konuda inanin hicbisey.bilmioyrm kpss hakkinda
size sorum su;
ben hangi bolume girebilirm
hangi branslari yazabilirm 2yillik tekstil teknolojisi bitirdim o alandan mi yasabilirm yoksa onun diainda ne meslgi secebilirm ben.ankara disina gidemem cunku evliyim esim burda calisio buarada bebegim var evde kendim.caliscam konu anlatimli sorularida olan tek bi kitap onerirseniz cok sevirim
simdien hepinize tskler

Burcu bence de yuğ ahiret inancını gösteren bi olay değil.. ihtiyaçta da öyle okuduğumu hatırlıyorum canım.. bu arada mesaj kutun dolu mesaj atamıyorum sana..
Mesaj kutusunu hallettim canım Ben de ihtiyaçtan çalışıyorum orda dediğin yönde açıklama vardı başka bi yayınevinin kitabında da farklı yazıyordu ondan kafam karıştı ama ihtiyacın açıklaması daha mantıklı geldi bana.
Kızlar olmadı benim iş kazanamadım. 1 Ocaktan itibaren KPSS çalışmaya devam...
Hayırlısı olsun canım kısmetin başka yerdeymiş demekki

Sağ olun kızlar, ama insan üzülmeden edemiyor. Çok heveslenmişim demek ki. Bu sene bitmeden hayatımda bir şeyler değişmesini çok istemiştim. Ne iş var ne eş. Geleceğime dair elimde avucumda hiç bir şey yok. 24 yaşına gireceğim önüm hala kapkaranlık. Neyse hayırlısı...

Kızlar toplanın garii sorular sorcemm

Soru 1) a ve b birer doğal sayı olmak üzere, a=x+20 ve b=9-x olduğuna göre, a.b çarpımının alabileceği en büyük değer kaçtır?

Soru 2) ABC üç basamaklı sayısı bir doğal sayının karesidir. Bu sayının rakamlarının değerleri 1 artırıldığında yine bir doğal sayının karesi olduğuna göre A+B+C kaçtır?

Soru 3) a ve b sıfırdan farklı gerçel sayılar olmak üzere b.a=b/a=b+a olduğuna göre, a-b farkı kaçtır?

Soru 4) a=b>3c koşulunu sağlayan kaç farklı cab üç basamaklı sayısı vardır?

Azcık soru bombardımanı gibi oldu ama

Kızlar toplanın garii sorular sorcemm

Soru 1) a ve b birer doğal sayı olmak üzere, a=x+20 ve b=9-x olduğuna göre, a.b çarpımının alabileceği en büyük değer kaçtır?:

canımcım a ve b doğal sayı ise bunlar 0,1,2,3,.... vs diye bişey olmalı ve alabilecekleri en büyük değerleri almalılar.
b nin alabileceği en büyül değer x=-9 için 18 dir. çünkü soruda bize x in doğal sayı olduğunu söylemiyor.
bu durumda yine x=-9 için a=11 olur.
burdan a.b nin en büyük değeri=11.18=198 olur.

umarım doğru yapmışımdır ya bende pek emin olamadım ama hadi hayırlısı bakalım diğer sorulara da sabah bakarım inş şimdi çok uykum var iyi geceler çalışan çalışamayan herkesee

bu arada andromedae canım üzme kendini eminim olmasını çok istemişsindir ama her şerde bi hayır vardır diyip önümüzdeki maçlara bakcaz artık

hosbulduk canım

bende uzulme dıyecegım ama evet yasamayana kolay gelıyor
bende bırcok kez ıs gorusmelerıne gıdıp husranla sonuclandıgında cok uzulmustum
ama sımdı ıyıkıde olmamıs dıyorum
cunku bır ıse gırseydım kpss sınavına hazırlanmazdım
hakkımızda hayırlısı tatlım

"Keşke"lerin az "iyi ki"lerin bol olduğu bir yıl olsun.Herkese sağlıklı,mutlu,bereketli,huzurlu seneler...

Ben de 180 bulmuştum ama cevap 210 muş canım.
2.sorunun cevabı : 19
3.sorunun cevabı : -1/2
4.sorunun cevabı ise 18

Tatlım benim bu kazanamadığım memurluktu zaten özel değil. Özel defterini uzun zaman önce kapatmıştım zaten. Hiç bir yerde kısmetim yok anlaşılan.

Ben de 180 bulmuştum ama cevap 210 muş canım.
2.sorunun cevabı : 19
3.sorunun cevabı : -1/2
4.sorunun cevabı ise 18
hmmm bida bakıyım bakalım uyku sersemi ne yaptım hatırlamıyom zaten mat bilgilerimde mi gitmiş yoksa yaaa çok canım sıkıldı şimdi çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…