2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

merhaba kızlar nasıl gidiyo çalışmalar valla ben bugün heyecandan çalışamadımmm bebişimin cinsiyetini öğrendim Allahımmmmmm minik bir prensesmişşşş kızım olacak kızımmmmmmmmmmmmmmm

merhaba kızlar nasıl gidiyo çalışmalar valla ben bugün heyecandan çalışamadımmm bebişimin cinsiyetini öğrendim Allahımmmmmm minik bir prensesmişşşş kızım olacak kızımmmmmmmmmmmmmmm
Oyyy çok güzel bi haber bu Artık pembiş pembiş kıyafetler alınmaya başlanır Sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin Allahım tarif edilemez bi duygu

Bursalıyım birde Bursa'da evliyim benim için Bursa mecburiyet oldu :) Uzun tutunca bende sevmiyorum birde kendim not tutarak çalıştığım için zaten uzuyor :44: Ama güzel anlatıyorsa dinlenir yani :)
Ooo bi Bursalı arkadaş buldum Ne tarafta oturuyorsun canım?

Canımm çok sevindim Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşş

Ooo bi Bursalı arkadaş buldum Ne tarafta oturuyorsun canım?

Canım ben Akpınar evlerinde oturuyorum koru parkın orda . Sen ne taraflardasın ? :))

ayy canım ya çok sevindim prensesini sağlıkla hayırla kucağına al inş eee artık isim düşünmeye başla bi an önce nazlı kızına

kızlar ya vatandaşlık video demişsiniz bana da link atarmısınız? ben hala tarihle cebelleşiyorum ama vatandaşlığa da baksam biraz aöf de işime yarar.. oyyy yetişecek mi bu konular yaa :18:

çok sevindim allah analı babalı büyütsün.. darısı başıma inşallah

kızlar hastalandıktan sonra bir türlü çalışmaya başlayamadım ara verince soğudum biraz.. bugün tarih konu çalışayım dedim 2 sayfa okudum sıkıldım hemen.. of ya yavaş da olsa çalışıyordum ne güzell bu hastalık kötü etti beni..

harika bi haber bu... canım adına çok sevindim.. tüm bebekler uğuruyla gelir ama kız çocuğunun kısmeti bi başka olur... inşaallah minik mucize annesine hediye olarak yanında memurluğuda getirir..

Canım çok geçmiş olsun . Sıkıntı sende değil ara verince bende soğuyorum yılbaşında bir şey yapmadım kendimi zor toparladım bu haftaya Kendini motive edecek şeyler düşün hemen derse koyul bence

Bugün tarihte kurtuluş savaşına hazırlığı bitirdim çok şükür muharebeler dönemine geldim ona artık yarın bakacağım :) Şimdi coğrafya coğrafi bölgelere başlangıç yapacağım , geometri kenarortay konusunu biriteceğim bir de 20 tane güncel olay yazacağım defterime .. Böyle bakınca biraz yapamayacakmışım gibi geldi Başlayayım ufaktan herkeslere Allah zihin açıklığı versin

maaşallah canım güzel çalışıyorsun darısı banaa tüm dersleri aynı anda mı çalışıyorsun? ben ilk mat türkçe ve tarihi bitireyim sonra diğerlerine başlayayım diyorum ama yetişmiycek die de korkuyorum sen nasıl çalışıyorsun?

Teşekkür ederim canım arada esiyorlar öyle Canım ben sürekli aynı dersi çalışınca canım sıkılıyor o yüzden tüm derslere konu konu bakıp bitiriyorum. . Türkçeyle sorunum yok zaten onda video izlemediğim için zamanımı almıyor haftada 1 kere bakıyorum 1 konu bitmiş oluyor.. İlk amacım tarih ve coğrafyayı bitirmek olduğu için onlara daha ağırlık veriyorum.. Akşamları eşim evdeyken tv açık olduğu için matematikten soru çözüyorum sadece. Matematik özürlü olduğum için konularını sindire sindire bol soru çözerek gitmek istediğimden onu biraz ağırdan alıyorum .. Biraz karışık gibi gözüksede planlayınca gidiyor

ben de çalışmaya başlayacağım.

ama ne zaman bilmiyorum.

kasım 3249 lular için cehennem gibi oldu.

ben kendimi sağlama almak için, haziranda atanacak dahi olsam çalışmaya başlayacağım.

mecburennnn.........

merhaba kızlar ben de 2014 kpss ye hazırlananlardanım 20 aylık küçük prensesimle birlikte:)kasım gibi çalışmaya başladım.canım skldğnda forumu açıp okuyor moral buluyordm..bugün yazmaya da karar verdm..bir de sizlere bi sorum olcak kullanıcı ismimi değiştirmek istiyorum bu isimle mobilden giremiyorum laptop da herzamn evde olmuyor eşim işe götürüyor bilgisi olan arkadaşlar yardmcı olrsa çok sevnrm..hepinize iyi çalışmalar...

Başın sağ olsun. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.

Fizikcan geçmiş olsun diyeceğim ama şimdiye geçmiştir diye ümit ediyorum.

Kızacaksınız bana biliyorum ben daha başlayamadım çalışmaya. :18: Ama yarın başlıyorum inşallah. Önce bir deneme çözeyim de şimdiye kadar çalıştıklarım işe yaramış mı, ne durumdayım göreyim istiyorum. Sonra yeni bir yıl yeni bir gaz kampanyası dahilinde çalışmalara devam edeceğim.

ben olsam bnde calısamazdım allah saglık versın ıns

ahh kızlar ahh hiç bitmiyo ki çalışmaya engeller hastayım çok kötü öksürük faranjit sinüzüt grip hepsi var dr antibiyotik verdi kullanmaya başladım ama içim gidiyo allahım yavruma bişi olmasın diye dua ediyorum bana kısmet olmicak memurluk galiba önce cenaze sonra annemin hastalığı şimdi de benim hastalığım hala ders çalışamıyorum tek yavruma bişi olmasın çalışmamaya razıyım napim kızım öksürüklerden rahatsız oluyo mu acaba diye düşünmekten duramıyorum korktu kenara çekilip kıvrılıp ağlıyo mu yoksa diyorurum tutamıyorum kendimi başlıyorum ağlamaya

ben de bu kız nerelerde diyordum geldin sonunda.. deneme çözmen iyi olur eksiklerini görürsün canım sonra da hızlaa çalışmalara başla artık kızarım haa

geçmiş olsun güzelim.. inşallah bişey olmaz canım prensesine ben de hamileyken 10 gün çekmiştim bu öksürük illetinden.. eşime diyodum ki çocuk agzımdan fırlıycak die korkuyorm öksürükten uyuyamazdım ama ben ilaç falan kullanmadım 10 günde anca atlatmıştım sen ilaç kullanıyosan inş daha kısa sürede atlatırsın.. bebekler yerlerinde sağlam duruyolar korkma sen, güçlü bi prensestir o pastiller satılıyo eczanede dr a sorup onlardan al istersen boğazı baya rahatlatıyo ben son 2-3 gün kullanmıştım baya faydasını görmüştüm.. bi de ılık suya yarım limon sık 1 kaşık bal kat iç limonata gibi o da iyi geliyo.. toz zencefili bala kat ye o da iyi geliyo.. yemene içmene dikkat et iyi bak kendine

Geçmiş olsun canım. Merak etme bir şey olmaz bebişine, vücudundaki bütün yararlı maddeler bebeğine gittiği için sen zayıf düşüyorsun ondan hasta oluyorsun büyük ihtimalle. Hem salgın da var bu aralar. Moralin bozulmasın. Çok sağlıklı olacak inşallah.
Ders çalışmaya da başlarsın bence sıkma canını daha zamanımız var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…