2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Hepinize cok tesekkur ederim gercekten rahatladim biraz sizler haklisiniz bu konuda birkac ay idare edecegim gecimsiz olmasa bisey yok aslinda bundan sonra umursamayacagim onu kirilmasindan korktugum icin birsey demedim kirmakta istemem kimseyi konusmak en mantıklısı

Dualarımız seninle canım içini ferah tut sen, bişey çıkmıycak herşey süper olucak

Canımm çok teşekkür ederim Çok şükür hiçbir şey çıkmadı :124: Çok mutluyum bu akşam .. Artık içim ferah kpss ye devam edebilirim .. Haydin hep beraber memur olmaya

Canımm çok teşekkür ederim Çok şükür hiçbir şey çıkmadı :124: Çok mutluyum bu akşam .. Artık içim ferah kpss ye devam edebilirim .. Haydin hep beraber memur olmaya

senin adına seevindim canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.. ooo bu mutlulukla tam gaz devam etmelisin ben de oğlanı uyutuyorum başlıycam hemen

senin adına seevindim canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.. ooo bu mutlulukla tam gaz devam etmelisin ben de oğlanı uyutuyorum başlıycam hemen

Amin inş. canım :) Hayır tam gaz devam etmemeliyim etmeliyiz İyi uykular ozaman meleğine sana da iyi çalışmalar kuzucum

alan tercihi yapabilirsin ama alanında olmayan bir bölüm seçersen öncelik o bölüm mezunlarının diye biliyorum gene de bir araştır canım sen ama kendi alanının aldığı bölümler vardır onlara internetten bie bak

kızlaaar anayasa çalışmak için taktik geliştireniniz var mı nasıl çalışıyosunuz

kızlaaar anayasa çalışmak için taktik geliştireniniz var mı nasıl çalışıyosunuz

Valla canım benim az buçuk bölümümü ilgilendirdiği ve hepsini zamanında ezberlediğim için görünce aklıma geliyor . O yüzden çok yardımcı olamayacağım ;ama olaya güncel olarak bakmaya çalış aralarında ilişki kurmaya bak sayıları güzel ezberle diye bir tavsiyem olabilir :26:

tamam canım teşekkür ettim tarihten korkardım onu hallediyorum yavaş yavaş da anayasa sıkıyo beni sayısalcı olduğum için bir de sözeller fena sıkıyo öneriin için sağol :)

ÖZELLİKLE PADİŞAHLARI EZBELEMEDE SIKINTI YAŞAYAN ARKADAŞLAR İÇİN ÇOK GÜZEL BİR BELGESEL BULDUM.ZEMİN HAZIRLAMADA GAYET İYİ. YALNIZ BAZI EKSİKLİKLER VAR ONLARIDA KONU ANLATIMIYLA TELAFİ EDEBİLİRSİNİZ. İYİ SEYİRLER

OSMANLI HANEDANI - YouTube

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam canım teşekkür ettim tarihten korkardım onu hallediyorum yavaş yavaş da anayasa sıkıyo beni sayısalcı olduğum için bir de sözeller fena sıkıyo öneriin için sağol :)

Rica ederim canım . Ah keşke benimde sayısalım iyi olsaydı

Canım valla iyi oldu açar açar arada izlerim kafama iyice girsin :)

Bugün vatandaşlıktan 1982 anayasası genel özelliklerinden video izledim , türkçe cümle yapısı konusunu ve sorularını bitirdim, bir de coğrafyadan madenler enerji kaynakları konusunun soruları vardı onları çözdüm vicdanım rahat Akşam otururkende matematikten rasyonel sayılar sorularını çözerim malum tv açık oluyor eşimden dolayı yapabileceğim tek ders matematik kalıyor :26: Herkeslere kolay gele :)

Maşallah maşallah darısı başıma Sana da kolay gelsin canım

Maşallah maşallah darısı başıma Sana da kolay gelsin canım

Sağol canım :) Ah keşke hergün böyle verimli geçse bugün bir cacık yemedim gezdim bütün gün He bir de brc'cum sen Bursalı mısın başka bir topikte Bursayı kazanmak zorunda olduğunu okudum da :) ?

Son düzenleme:
Sağol canım :) Ah keşke hergün böyle verimli geçse bugün bir cacık yemedim gezdim bütün gün He bir de brc'cum sen Bursalı mısın başka bir topikte Bursayı kazanmak zorunda olduğunu okudum da :) ?
Pazar günleri maalesef böyle oluyor canım ya Bursalı sayılırım artık İstanbuldan gelin geldim buraya e şimdi çocuk da olunca Bursa dışı tercih yapamıycam maalesef

Pazar günleri maalesef böyle oluyor canım ya Bursalı sayılırım artık İstanbuldan gelin geldim buraya e şimdi çocuk da olunca Bursa dışı tercih yapamıycam maalesef

Anladım canım durumumuz çok benzer geldi merakıma yenik düştüm sordum :) Bende Bursayı kazanmak zorunda olanlardanım

Vatandaşlıktan video sormuşun benim izlediğim çok iç açıcı değil uykusunu getiriyor insanın ama körfezden izliyorum . Başkada bulamadım anlatan :/

Sen niye Bursayı kazanmak zorundasın canım?Bursalı mısın?
Ya ben ihtiyacın canlı ders videosunu buldum güzel anlatıyor kadın ama canlı ders olduğu için yazılanlara çok takılıyor uzun sürüyor,daral geliyor bana

Bursalıyım birde Bursa'da evliyim benim için Bursa mecburiyet oldu :) Uzun tutunca bende sevmiyorum birde kendim not tutarak çalıştığım için zaten uzuyor :44: Ama güzel anlatıyorsa dinlenir yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…