2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

383 tane sorudan mi 25 yamlis cikti cok iyi bana gore hatta super masallah sana

Hoşgeldin andROMEdea umarım herşey gönlünce olur. yeni gelenlere hosgeldiniz ve hasta olanlara gecmış olsunlarımı ıletiyorum. andROMEdea'nın olmadıgı günler evet biraz topikçe serdik galiba süreklı buralardaydım ama bildirim yapamadım ancak bugun toplaya bildim soru sayılarımı sankı cokmus gıbı ekleye bilirsek sevinirim matematik 446, türkçe 330, tarih 130, ve coğrafya 108 hepinize iyi çalışmalalar diliyorum kızlaar...

Bu arada tarihi ben video dinliyorum önce.Sonra değişik kaynaklardan okuyorum.
Sacide Tanrıtanır diye bir kadın var ondan dinliyorum.
Hakan Dede'yi duymuştum ama o beni pek sarmadı nedense bilmiyorum.
Bu kadının anlatımı daha çok hoşuma gitti.Youtube'da playlist şeklinde bulabilirsiniz tüm videolarını.

aaa neresi çok arkadaşım ben valla bugun türkçe çalışmaya başladım eksiklerim çok fena varmış yanı yeni farkına varıyorum dururmum sıkıntılı yani napcam bilmiyorum.

aaa neresi çok arkadaşım ben valla bugun türkçe çalışmaya başladım eksiklerim çok fena varmış yanı yeni farkına varıyorum dururmum sıkıntılı yani napcam bilmiyorum.

Kelin merhemi olsa
Okula da gidiyorum bi yandan son yılım.Açıköğretimde okuyorum bi de onun da son yılı.
Böyle herşey üst üste geldi.Yetiştiremiyorum.Yani her gün öyle 300 soru çözdüğüm yok.
Bugün okula gitmedim diye çözebildim.
Tarihim sıfırdı onu biraz ilerlettim coğrafya sıfır daha eğitim bilimleri duruyor hiç başlamadım.
Şükür matematik geometri yapabiliyorum.
Ara tatilde inşallah kamp gibi çalışacağım yetiştireceğim.
Sınava konuları en azından bir kez bitirmiş olarak girmek istiyorum.

Canım daha önce soru bildirimi yapmış mıydın tabloda adın yoktu yeni ekledim :26: Bu ilk miydi yoksa gözümden mi kaçmış emin olamadım. Bu arada 383 soruda 25 yanlış hiç bir şey, süpersin.

Canım daha önce soru bildirimi yapmış mıydın tabloda adın yoktu yeni ekledim :26: Bu ilk miydi yoksa gözümden mi kaçmış emin olamadım. Bu arada 383 soruda 25 yanlış hiç bir şey, süpersin.

Yok daha önce hiç bildirim yapmadım.
Sağol eklediğin için
Aslında eklemeni söyleceketim sonra da vazgeçtim
düzenli çalışamıyorum araya sınavlar ödevler giriyor.
Boşuna zahmet etme diye.

Bu sözel dersler beni korkutuyor temelim olmadığı için :18:
Ama türkçem iyi yine de.
Türkçede de bol bol kitap okumanın faydasını görüyorum sınavlarda.

Allah hepimizin gönlüne göre en hayırlısını en güzelini versin

haklısın en az bır defa bıtırmek şart bencede umarım hepimiz bitiririzde oyle gırerız, tarıhe yenı basladım bende senın dedıgın hocaya bı bakıcam Allah hepimize kolaylıklar versın valla zor işimiz...

Son düzenleme:

Bir tane daha söyleyeyim sizlere.
Pelin Yüzal Enöz bu da tarihçi.Hangisini beğenirseniz artık ondan bakarsınız.
Ama ben en çok Sacide hocayı beğendim

Sacide Tanrıtanırla sınırlı kalmayın çünkü çok eksik anlatıyor .ayrıntıya hiç girmiyor, ama kadın müthiş keyifli anlatıyor sıkılmadan tarih dinlemek zordur aslında .Kesinlikle bütün derslerini dinleyin ama eksiklikleri var bunu da bilmenizi isterim..

Ya bana çok geldi nedense.İyiyse kafama takmıyorum o zaman çalışmaya devam ediyorum

şimdi sen böyle deyince benim moralim bozuldu boş çalışıyorum ozaman ben of ya... benim 15 soruda mutlaka 2-3 yanlış çıkıyor. özellikle anlatım bozukluğunda seninki bende çok iyi hiç boşuna takma kafanı o 25 yanlışıda soru çöze çöze bitirirsin bence..

off bu matematik ömrümü yedi ömrümüüü
Yine bir sorum olacak kızlar (aslında birçok sorum var da hepsini birden yazıp bunaltmayayım sizleri de )

Üç basamaklı birbirinden farklı ve rakalmları farklı üç doğal sayının toplamı 2395 ise, bu sayılardan en küçüğü en az kaç olabilir?
Cevap:423 ama ben nedense 422 buluyorum
S.O.S

off bu matematik ömrümü yedi ömrümüüü
Yine bir sorum olacak kızlar (aslında birçok sorum var da hepsini birden yazıp bunaltmayayım sizleri de )

Üç basamaklı birbirinden farklı ve rakamları farklı üç doğal sayının toplamı 2395 ise, bu sayılardan en küçüğü en az kaç olabilir?
Cevap:423 ama ben nedense 422 buluyorum
S.O.S

çünkü 422 nin rakamları farklı değil:)

sayılar 1. sayı: 987 ve 2. büyük sayı 985 alırsan
toplam : 987+985=1972 olur 2395-1972 =423 olur.sayıları birbirinden farklıdır

Son düzenleme:
çünkü 422 nin rakamları farklı değil:)

sayılar 1. sayı: 987 ve 2. büyük sayı 985 alırsan
toplam : 987+985=1972 olur 2395-1972 =423 olur.sayıları birbirinden farklıdır
Aynen ya ona hiç dikkat etmemişim ki ben. Sağol canım teşekkür ederim

Ya ama bu istisna benim için.
Lise zamanından kalma elimde tam olan dersler matematik geometri bir de türkçe.
Geriye kalan tüm dersler eğitim bilimleri vatandaşlık coğrafya falan hiç yok.
Hani her dersim öyle değil ya da her zaman bu tempoyu tutturamıyorum.
Mesela artık 3 hafta boyunca kpssye bakamayacağım.1 hafta sonra finallerim var.2 hafta sürecek.
Saçma sapan bir sürü projeler var yazılacak raporlar,ödevler vs...
Ve bir de benim türkçedeki başarım çalışmaktan gelmiyor.Sadece çok kitap okumaktan geliyor.
Başka bişey değil.
Diyeceğim o ki moralini bozacak birşey yok.
İnşallah birbirimize yardımcı olarak kazanacağız.Ama bir şeyi yasaklıyorum o da moral bozukluğu.
Bunu aklından çıkar tamamen.Bu iki kelimeyi yok say
Yanlış yaptıkça daha çok üzerine gideceğiz.Kazananların bizden bi farkı yoktu bunu unutma.

Evet bazı şeyler eksik kalıyor.Belirttiğin iyi olmuş.
Sanki zaten kadın o videoları ortaokulda sosyal bilgiler dersi var ya onun için anlatmış gibime geliyor :26:
Zaten bende de temel olmadığı için ilkokul da olsa farketmez
Ama kadının anlatımı çok hoşuma gidiyor sıkılmıyorum dinlerken.
Bir de tarih kitaplarından bakıyorum konuya.
Eksik olanları tamamlıyorum o şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…