2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Nihayet çalışmaya başlayabildim.Hadi bakalım hayırlısı

bende netten sipariş verdim datanın a dan z ye tarih kitabına. nasıl heyecanlıyım anlatamam. hani bi çocuğu bayramlık alırsında çok hevesli olur ya öyle bekliyorum işte mutlak değer konusunun bitmesine az kaldı. üslü sayılar başlıyo pöff

pufff canım çok sıkılıyor yaa geçen haftadan beri toplamda
türkçe: 37
mat: 61
soru çözmüşüm böyle giderse 2016 sınavına anca hazırlanırım

Anladım ki yaş ilerledikçe kafa basmıyor. Teşekkürler KPSS
burcucum ya kafa basmıyor değil de hayat meşgalesine daha çok daldığımız için ders sonraki plana kalıyor diyelim biz ona :) eee haliyle uğraş çok olunca derse de tam manasıyla veremiyoruz kendimizi :)

henüz 30 değil ama üni.de sınavlara son gece çalışır geçer not alırdım şimdi ezber yapamıyorum hiç
o zaman kafamız boştu canım şimdi öylemi akşama ne yemek yapsam, kocam şunu yaptı oğlum şunu yemedi biii sürü şey var aklımızda

Kızlar gy gk için konu anlatımlı kitap önerirmisiniz
canım ihtiyaç yayınlarının modüler setini öneririm ben çok memnunum..

Kızlar selaamm Nasılsınız görüşmeyeli Bugün bir hışımla gelen ders çalışma isteğimi kullandım vee tarihte artık kurtuluş savaşına geldim nihayett :124: Denemelerde bu konuda fazla soru sorulduğu için tarihi pek yapamazdım az kaldı artık şükür.(Konular bitmemesine rağmen gelişimimi takip edeyim diye her ay 1 deneme çözüyorum) . Tabii birde matematikte böyle ilerlesem ne güzel olur
Herkese bol çalışmalar kolay gelsinnn

Peki 2013 2014 farkeder mi
canım 2013 te eklenen konular varsa bence farketmez ama şimdi ne desem yalan olur 2013 kitabının içeriğini bilmiyorum ben..
bende 2012 vardı ve eksik konular olduğu için bide önceden bazı yerlere çalışıp karaladığım için yenisini aldım şimdi gayet memnunum..

doğru söylüyorsun o zmn tek düşüncemiz okumaktı şimdi ise ohooo

Peki sence x yayınları nasıl duydun mu hiç .
Şu ders notları hiç çalışmamış biri için hafif mi kalır

selam kızlar anlaşılan ders çalışan pek yok.. bende tarihle uğraşıp duruyorum 2 aydır tarih den 1. dünya savaşına ancak geldim. çalışıyorum video izliyorum ama soru çözerken yarı yarıya yanlışım çıkıyor. 2 kere konuya çalıştım diyelim bazende 2 kere video izleme rağmen ardından test çözdüğümden yarı yarıya yanlış çıkıyor. siz testler nasıl?? nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum ki. şimdi tarihe tekrar baştan başladım hiç olmazsa bildiklerimi unutmayım diye tekrar edicem 1. dünya savaşına kadar.. of of severek çalışıyorum aslında ama yanlışım çok çıkınca moralimde bozuluyorr.... (

canım soruna cevap vereyim çözüp dedim ama bi fırsatım olmadı bu gün de aklıma düştü taaaa kaç sayfa öncesinden aradım buldum sorularını inş çözdüklerime cevap vereceğim şöyle en sonda gözümün önünde dursun da

Peki sence x yayınları nasıl duydun mu hiç .
Şu ders notları hiç çalışmamış biri için hafif mi kalır

canım 5 dk 1 msj atabiliyorm o yüzden burdan yazayım dedim çıkmış soruylar ve çözümlerini alma bence
konu anlatımlı kitapta her konunun içinde o konu ile ilgili çıkmış sorular ve çözümleri var zaten canım

Artık çok geç Aldım :)) Ya test test şeklindedir olsun artık yapcak bişy yok 10 tlydi zaten

Canım çalıştıkça daha çok oturtursun konuları yanlışların azalır. Bir de çalışıyorum ve video izliyorum demişsin belkide çalışırken ya da video izlerken ufak ufak notlar alsan yazarken daha kalıcı oluyor yani kendimden yola çıkarak diyorum bunu :)
Ben önce video izliyorum tabi not çıkararak izliyorum ben daha sonra kitaptan çalışıyorum ve sorularını çözüyorum 20 soruda 3-4 yanlışım çıkıyor. Onları da konuları tamamen bitirince tekrarlarda halletmeyi düşünüyorum. Seninde tekrar ettikçe azalacaktır hiiiç sıkma canını

20 soruda 3-4 yanlış çok iyi bana göre.. yazarak çalışmak daha kalıcı oluyor aslında ama ilk konuyu yazarak çalışmıştım çok uzun sürüyor.. yaz yaz sıkılıyor insan .. sonra bıraktım yazarak çalışmayı.. tekrar yazarak çalışmaya başlayım en iyisi başka türlü olmayacak anlaşılan..

Evet canım biraz fazla uzun sürüyor . Ben hakan dede nin videolarını izliyorum genelde yaklaşık 2 saat sürüyor video ;ama ben yazdığım için yaklaşık 3,5 saatte anca bitiyorum konuyu. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş Seninle aynı yere kadar gelmişiz zaten şunun şurasında 4-5 konu kalmış :119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…