2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

geçsin şu zaman hemen geçsin olup bitsin stresten gebermeden

pazartesii başlıcam yeniden
ama yine ara vericem ocakta finalller var aöf
lanet olsun ya nerden başladım hay aklıma diyorum

Kuzumm ikinci dönem kayıt yaptırma bence. Ben iyi ki bu sene devam etmemişim diyorum çünkü gerçekten zaman yetmiyor artık bana. Bi bakıyorum Pazartesi hoop hafta sonu gelmiş

Bide sana mail attım

Ben ders ders bıtırdım bıter her dersten hergun bır test cozuyordum baska konu calışıyordum haftada bırde bıten dersı tekrar edıp tarama testi çözüyordum konularda cokta acele etme sındıre sındıre gıt tekrar et bol bol soru çöz

Allah gönlünüze göre versin ben dershaneye gitmedim ilçedeydım dershane yoktu merkezede gelip gitmek zorlayacaktı benı evde calıştım bol bol

ben bu yıl okuldan mezun oluyorum adalet okuyorum bende hemen çalışmak istiyorum adliyede inşallah kitaplarım gelsin başlıycam çalışmalara bende ama okulla bu çok zorlayacak beni hepinize kolay gelsin şimdiden

evet şarktayız ama çok doğu değil bizimki. kahramanmaraşın elbistan ilçesi
memleketimize de yakın 3 saatlik uzaklıkta
memleketten çok gelen giden olmuyor rahatım ama burada çok güzel komsuluk arkadaşlık ilişkilerimiz var, onlar oyalıyor beni ama azaltmaya da çalışıyorum artık görüşmeleri.

inşallah sizde kısa zamanda kavusursunuz.

Kuzumm ikinci dönem kayıt yaptırma bence. Ben iyi ki bu sene devam etmemişim diyorum çünkü gerçekten zaman yetmiyor artık bana. Bi bakıyorum Pazartesi hoop hafta sonu gelmiş

Bide sana mail attım

evet kuzum sende orda doğru yaptın bakalım ya artık napıcam
bakimmm hemennncikkk

okyonus 2. dönecek biz hala tadına bakamadık şu memurluğun
hoşgeldin canım. 2012 topiğinin sıkı takipçisiydim ama pek yazmadım. maşallah derdim hep sen çalışma raporunu verirken.
emeğinin karşılığını aldın. ben de aldım aslında
sözellerim çok iyiydi sınavda ama matematik batırdı beni.
1,75 net yapabildim. 79 geldi. 3-4 puan daha alabilseydim atanacaktım ama nasip..
bu sene tekrar hazırlanıyorum.
önceliğim matematik tabii.
kitaplarını al , çalışmaya başla ve bize moral ver. sana ihtiyacımız var

Merhaba, ben de bir soru sormak istiyorum size. Derslerden kaçar net yaptınız hatırladığınız kadarıyla yazar mısınız? Kaç puan aldınız? Bölümünüz neydi? Kaçıncı atamada nereye atandınız?

canım ayy özledim sizi hadi gelin de bi başlayalım şu derslere ya bebişinin cinsiyeti belli oldu mu tahminim erkek olduğu yönünde ama hadi hayırlısı bakalım sen çalışmalara hangi dersten iyiysen ondan başla.. soruları çözebilmek insanı gaza getiriyo

Kızlar tez yüzünden bir halt yapamıyorum. Bu akşam birazcık tarih tekrarı yaptım. 67 tane de soru çözdüm
tezinde Allah kolaylık versin canım hangi bölümdesin canım tezin ne üzerine?

ayy canım bende merak ediyordum mülakatı ne yaptı die inşallah memur olarak 2014e girersin ama bizi bırakma sakııın senin sayende toplandık sensiz olmaz canım

süpersin canım ya maşallah ahh gaza geldim şu anda ama aöf var yarında yaa neese pazartesi başlıyorum inşallah söz :83:

Çok sağol canım. Kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Tez konum, marksizmin hukuk anlayışı. Kaynağın oldukça kıt olduğu bir konu malesef :/

Çok sağol canım. Kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Tez konum, marksizmin hukuk anlayışı. Kaynağın oldukça kıt olduğu bir konu malesef :/

kamu yönetimi miii bende açıktan okuyorum 2. sınıfım ve bugün sınavlara girdim Allahım o neydi öle ya yada ben hiç çalışmadım ondan mı acaba bilmiyorum ama dün çıkmış sorulara baktım azıcık hegeller max weber miydi oo marksizm uff herşey birbirine karıştı Allah sana kolaylık versin canım ben ikinci ünv old için çok takmıyorum ama zor bi bölümmüş bu gün onu anladım ilk dönemi nasıl sorunsuz geçtim şaştım yani

Amin sağolasın Rabbim sana da kolaylık versin inşallah. Hep siyaset ve hukuk ağırlıklı bölümümüz :) ben seçmeli dersleri de genelde hukuk ağırlıklı seçmiştim borçlar hukuku, idari yargı, türk vergi sistemi gibi. O marx artık benim ekmeğim suyum gibi oldu. Onu okumadan geçirdiğim gün kalmıyor bu aralar devlet anlayışındayım marxın :) eğer yardımcı olabileceğim bir ders, konu olursa söyle lütfen. Yardımcı olmaya çalışırım

hayatım belli değil henüz cinsiyeti yarın dr randevum var inşallah bu ez gösterir cinsiyetini haylaz bende sizleri çok özledim bakalım çalışabilirsem bu gün başlıyorum.bu arada AOf sınavlarında Allah yardımcınız olsun şimdi siz böle zrdu falan deyince iyi ki ben kaydımı dondurmuşum dedim

siyaset ve hukuk olsun canım zaten onlar için ikinci ünv yi kamu seçtim ama sosyoloji işin içine girince beni çok zorluyor ya ama bunun da üztesinden geleceğim inş sana Allah kolaylık versin tatlım marxcığımızla
Ayy hadi hayırlısı bakalım kuzum hayırlı haberlerini bekliyorum minnoşun evet canım sana daha zor olurdu hem hamilelik hem aöf hem kpss bebişin doğduktan sonra inş vakit buldukça aöfe devam edersin :)

geçen hafta pek soru çözemediğim için bu pazar yazıyorum :)
coğrafya:193
türkçe:195
matematik: 203

herkese iyi çalışmalar

kpss topiklerine bakarken keşfettim burayı
bende evde hazırlanıyorum ama ders çalışma şevkim oturmadı henüz. bi gün çalışıyosam bi gün çalışmıyorum falan filan
mattan sorun yaşıyorum. temelden matematik çalışmak için antrenmanlarla matematik kitabı aldım. kitap güzel lakin çözemediğim sorularda tıkanıyorum ve şöyle bi takıntım var çözemediğim sorunun cevabını hemen öğrenmeliyim yoksa bırakıveriyorum kitabı. bunun içinde facete kpss gruplarından birine üye oldum oraya gönderiyodum soruları. üsluplarından dolayı orayada uğramıyorum artık.

sevgilim Ağrı'da öğretmen. onun yanına gitmeyi istiyorum orası olmazsa karadeniz. cilt bakımı mezunuyum ve bölümümden hiiiç atama yok 3001.yim maalesef en az 85 puan almam şart. Ankara dan feci sıkıldım. hatta son tercihe hakkari bile yazıcam o kadar kararttım gözümü.

uzman kariyerin 2012 kitabını aldırtmıştı arkadaşım sene başında bu çok iyi diye. hiiiiç memnun kalmadım. şuan kitap araştırması yapıyorum. datanın A'dan Z'ye tarih kitabı,data vatandaşlık konu anlatım kitabı alacağım. coğrafya ve Türkçede kararsız kaldım.

tarih-coğrafyayı şimdilik videolardan çalışıyorum. şu eylül bi olsada geçse sınav . stresi o kadar büyük ki uykularım kaçıyor. işte böyle :/

uykusuzluktan baya karışık yazmışım yahu
kimseciklerde yok topikte . gideyim başımın belası mutlak değerle uğraşayım ne sinir bi konu evlat olsa sevilmez yeminlen

Bende başlıcam DAHA çalışmaya memur olmam lazım benimm..
Millet soru bile çözmüş.:18:
Benim tek sorunum tarih Hiç ama hiç ezber yapamıyorum gün içinde çalıştığım konudan soru çözsem yinede bilmediğim şeyler çıkıyor yanlışım çıkıyor.. Bir hal çare bulamadım

Kızlaar merhabaaa Yeni gelenler hoşgelmişler :) Derse başlayacaktım önce bir girip bakayım dedim ne var ne yok ..

Pnrcım Allah yardımcın olsun en kısa sürede bitirirsin umarım bende kamu yön. mezunuyum girmesi kolay okuması çok zor bir bölüm okumayan anlamaz

alanguu aramıza tekrar hoşgeldin canım :)

Neyse ben ufaktan gidiyorum tarih çalışacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…