2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Artık çok geç :KK70: Aldım :)) Ya test test şeklindedir olsun artık yapcak bişy yok 10 tlydi zaten

kusura bakma canım sistem 5 dk da bir mesaj atmama izin veriyor almadan yetişirim dedim ama kısmet değilmiş :KK8: ya da kısmet miş :KK8: bilemedim şimdi neymiş :KK9: hayırlı olsun canım kitapların :KK16:

Evet canım biraz fazla uzun sürüyor . Ben hakan dede nin videolarını izliyorum genelde yaklaşık 2 saat sürüyor video ;ama ben yazdığım için yaklaşık 3,5 saatte anca bitiyorum konuyu. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş :KK1: Seninle aynı yere kadar gelmişiz zaten şunun şurasında 4-5 konu kalmış :119:

ne güzel konular bitsin diye uğraşıyorum bende... tekrar başladım dedim bildiklerimi bari unutmayım. ben ders ders çalışıyorum sadece türkçe dersi bitti ..türkçede de ses bilgisine çalışmadım.. o kaldı bi tek.. arada sözelden çok sıkılırsam mat. çalışıyorum mattantan 5 konu bitti.. bu gidişle ben 2015 deki sınava girerim heralde..

canım 2013 te eklenen konular varsa bence farketmez ama şimdi ne desem yalan olur 2013 kitabının içeriğini bilmiyorum ben..
bende 2012 vardı ve eksik konular olduğu için bide önceden bazı yerlere çalışıp karaladığım için yenisini aldım şimdi gayet memnunum..
peki hangi derste eklme varsa içindekiler kısmının fotosunu çekip atabilir misiniz,?

Kızçeler yardımmmm bu ifade toplayınca ne oluyor ? $image.jpg . 2 tane kök 3 olan sıradan bahsediyorum kökleri toplayınca kök 6 etmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızçeler yardımmmm bu ifade toplayınca ne oluyor ?Eki Görüntüle 900767 . 2 tane kök 3 olan sıradan bahsediyorum kökleri toplayınca kök 6 etmez mi?

canım soruyu doğru çömüşsün nereyi soruyorsun anlamadım...
iki köklü ifade toplanırken kök içindeki sayılar aynı ise kökün çarpım durumunda olduğu sayılar toplanır/çıkarılır..
(-kök3-kök3)= -2kök3 tür yani kök6 değil

peki hangi derste eklme varsa içindekiler kısmının fotosunu çekip atabilir misiniz,?

canım fotoları çektima ama sürekli hata veriyo yükleyemedi bi türlü :KK19:
tarihten çağdaş türk ve dünya tarihi
matematikten sayısal mantık
türkçeden de sözel mantık konuları eklenmiş
diğer derslerde eklenen var mı bilmiyorum

ne güzel konular bitsin diye uğraşıyorum bende... tekrar başladım dedim bildiklerimi bari unutmayım. ben ders ders çalışıyorum sadece türkçe dersi bitti ..türkçede de ses bilgisine çalışmadım.. o kaldı bi tek.. arada sözelden çok sıkılırsam mat. çalışıyorum mattantan 5 konu bitti.. bu gidişle ben 2015 deki sınava girerim heralde..

Yok canım ufak ufak çoğaltırız çalıştığımız süreyi bitiririz inş . Bende mat özürlüsüyüm çözemiyorum bitireyim konuları özellikle o derse ağırlık vereceğim :18:

Dün akşam aştım kendimi türkçeden 200 soru
Keşke aynı performansı matematikte de gösterebilsem :KK31:

selam kızlar ben aöf den sonra tekrar başlayamadım sizin açıköğretim sınavlarınız nasıl geçiyor

Kızlr haziran da gircem sınava kitaplarım daha gelmedi bu hafta gelecek . Sizce ben çok mu geç kaldım 70 falan yapamam mı :KK31:

Kızlr haziran da gircem sınava kitaplarım daha gelmedi bu hafta gelecek . Sizce ben çok mu geç kaldım 70 falan yapamam mı :KK31:

Tabiki de yaparsın 70 canım :) yorumları oku bence. Yeni çalışmaya başlayacak arkadaşlarımız çok var. Hoş biz de farklı değiliz. Aöf, okul, evli, çocuklu, tez bilmem ne derken ara verdik çalışmalarımıza. Kitaplar gelir gelmez başla yetişirsin :)

Dün akşam aştım kendimi türkçeden 200 soru
Keşke aynı performansı matematikte de gösterebilsem :KK31:
:nazar: :nazar: :nazar: Diğer derslerde de aynı performansı bekliyorum canım :KK8:

selam kızlar ben aöf den sonra tekrar başlayamadım sizin açıköğretim sınavlarınız nasıl geçiyor
bu hafta dinlendin sayıp önümüzdeki hafta başla canım tekrar çalışmaya :KK8: valla ben aöf hiiç çalışmadan girdim sınavlara o yüzden kpss den kopma gibi bişey olmadı ama zaten doğru düzgün kpss de çalışamıyorum tek derdim kopmamak
yaparsın canım tabiki geç değil son ay hazırlanıp yüksek puan alanlar bile var eski sayfaları okursan faydası olur :KK16:

Yetişirsin canım ben de daha yeni başladım ev,çocuk derken anca başlayabildim gündüzleri çalışamıyorum ztn bitek geceleri çalışabiliyorum. Sen de kitaplar gelir gelmez hemen başlarsın :KK34:

Tabiki de yaparsın 70 canım :) yorumları oku bence. Yeni çalışmaya başlayacak arkadaşlarımız çok var. Hoş biz de farklı değiliz. Aöf, okul, evli, çocuklu, tez bilmem ne derken ara verdik çalışmalarımıza. Kitaplar gelir gelmez başla yetişirsin :)

Ayyy ben polis olmak istiyorumda genel yetenek genel kültürden gircem 70-80 arası bişey yapmam lazım. Hemen başlayacağım matematik de sıkıntım yok coğrafya tarih vatandaşlık kötü .

yaparsın canım tabiki geç değil son ay hazırlanıp yüksek puan alanlar bile var eski sayfaları okursan faydası olur :KK16:

Bende bundan sonra aranıza katılcam banada destek olun :KK25: Sence nasıl başlamalıyım planı nasıl yapayım tek tek mi bitireyim bütün dersleri bir aradamı yapayım yoksa.

Yetişirsin canım ben de daha yeni başladım ev,çocuk derken anca başlayabildim gündüzleri çalışamıyorum ztn bitek geceleri çalışabiliyorum. Sen de kitaplar gelir gelmez hemen başlarsın :KK34:

Dün sipariş verdim hemen gelir inşallah. Bende ikinci dönem çalışıyor olcam nasıl olcak bakalım

canım soruyu doğru çömüşsün nereyi soruyorsun anlamadım...
iki köklü ifade toplanırken kök içindeki sayılar aynı ise kökün çarpım durumunda olduğu sayılar toplanır/çıkarılır..
(-kök3-kök3)= -2kök3 tür yani kök6 değil

Çözemediğim bi sorunun çözüm şeklini gonderdi arkadaş koklu sayılara geçmediğim için toplama nasıl yapılıyo bilmiyorum

Evli hanımlar azminize. Bayılıyorum .bekarım çalışmama engel durum yok iştende ayrıldım hala çalışamıyorum.ite kaka mat temelden ilerliyorum bakalım

X