2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Hiç güleceğim yoktu .Öyle deme belki bu sene ortalığı kırar geçiririz belli mi olur çalışmaya devam

Haklısın biz çalışalım da olduğu kadar olmadığı kader (Sosyal mesajı da verdimm )

Biz topikçek aldık mesajı canım :))
Bugün Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemine başlıyorum gazaam mübarek olsun .. Herkeslere kolay gelsin Allah zihin açıklığı versin

Biz topikçek aldık mesajı canım :))
Bugün Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemine başlıyorum gazaam mübarek olsun .. Herkeslere kolay gelsin Allah zihin açıklığı versin

canım ya kolay gelsin sana da ben bişey sorcam..
tarihi nasıl çalışıyorsun? ben hala 1. üniteyi bitiremedim not çıkararak çalışıyorum ve bayaa zaman alıyor ama not çıkarmasam da heemen unutuyorum.. sen bi de hamileydin değil mi yanlış mı hatırlıyorum acaba ??

merhaba kızlar
hepinize ıyı calışmalar
bende evde kendı capımda çalışmaya çalışıyorum, pıtırcıgımın ızıın verdıgı ölçüde :)

gecenlerde bı arkadasım msj attı youtube da bı vıdeo, zorlu eğitim dıye bı onlıne kpss okulu var onun cografya hocası.. çok catlak bısey, derslerde super kırıp gecırıyor, uyumuyorsunuz derste :)

ben coğrafyacıyı, matematık hocasını ve tarıh hocasını cok sevdım, vatandaslık dersı sıkıcı ama hoca pratıkleştırıcek, hatırlatacak tuyolar verıyor kendı kullandıklarını.
edebıyatı daha ızlemedım. ama genel olarak bekledıgımden ıyı. ucretsız derslerı ızlıorum, paket satın alıp dıgerlerınıde paketı btırenew kadar ızlıcem artık bakalım ıte kaka...

matematıkten bı tane bıle soru cözemezken sımdı 10 sorudan 8 ı dogru cozmus oluyorum ızledıgım konularda...

bana msj atan arkadasıma da soyledım ben sıtelerını buldum ordan calışıyorum sende calış baranla dıye.. onlarda calışmaya basladılar ordan.

sızde google a zorlu egıtım yazın cıkar ordan. kendıme sıkı rakıpler yaratmak ıstemıyordum ama genede burda bıldıklerımı paylasmayınca ıcım rahat etmezdı :) az calışın bana rakip olmayın

Bence paylaşarak başkalarına yardımcı oluyorsun ve inanıyorum ki Allah da böyle insanlara yardımcı oluyor.:Teşekkürler ..

Evet canım 17 haftalık :) Valla bende senin gibi not çıkarmadan anlamıyorum bir de göbüşüm daha fazla büyümeden konuları bitirip bacağımı uzatıp sadece notlarımdan tekrar etmek istiyorum Ben önce video açıyorum hakan dedenin onu not çıkararak çalışıp dinliyorum zaten o gün neredeyse ölmüş oluyor ardından kitaptan bir kez daha tekrar edip sorularını çözüyorum şimdilik etkili gibi bu yöntem benim için.Ama dediğin gibi çok fazla zaman alıyor yani o gün başka konu çalışamıyorum ben sadece matematikten test çözüyorum oda zaten 10 sorudan 5 i boş

Aminn canım sana da kolay gelsin

Teşekkür ederim canım

Canım sağol önerilerin için . Bende coğrafyacısını seviyorum o sitenin lav setti göllerini şarkı yapıp anlatmıştı çıldıır vaaan nazik erçek diye Ücretsize kadar ordan takip ettim coğrafyayı gerçekten unutmuyorsun anlatılanları :) Az çalışmak yok yolsuzluğa devam kazanacağız hepimiz hayırlısıyla

arkadaşlar gazeteler deneme sınavları vermeye başlamış diye duydum geçen gün milliyet vermiş yakalıyamadım bilgileriniz var ise paylaşırmısınız

arkadaşlar gazeteler deneme sınavları vermeye başlamış diye duydum geçen gün milliyet vermiş yakalıyamadım bilgileriniz var ise paylaşırmısınız
Ben geçenlerde yazmıştım canım habertürk c.tesi lisans pazar önlisans-lise için yargının deneme sınavlarını veriyor.

iyi düşünmüşsün canım karnın büyümeden çalış sonra zorlanırsın.. yöntemin güzelmiş de benim minik canavarım hiç fırsat vermiyo bana sadece geceleri1 saat falan çalışabiliyorum o zaman zarfında da ne yapacağımı bilemiyorum matematik çözdükçe pratikleşen bir ders gerçi bütün dersler öyle sanırım çözemediğin soruların çözümlü cevaplarını mutlaka incele böylece zamanla daha iyi çözmeye başlarsın pes etmek yok

Hmm senin ufaklık yüzünden zamanın sıkıntılıymış baya .Olsun sen halledersin başından beri burdasın bırakmadın maşşallah
Bakalım tamamen konuları bitireyim her gün matematik çözmeye özen göstereceğim hatta burayı soru yağmuruna tutabilirim

Kızlar kitaplarım yarın geliyor.
Bana yardım edin plan konusunda.
Sizce her dersten konu konu mu çalışayım yoksa tek tek derslerimi bitireyim ?

Canim ben ders derd bitiroyorum. İlk turkce calistim simdi tarihdeyim. Sozelden sıkılınca arada mat cozuyorum. Mattanda 5-6 konu bitti. Ara ara turkceden test cozuyorum. Tarihden zorlandigim icin su an basa dondum tekrar yapuyorum.
Bazi arkadaslar konu konu calisiyo. Bence sen bi basla calismaya kenndini nasil iyi hissediyorsan oyle calisirsin. Vatandislik biraz dsha ezber oldigu icin onu en sona birakiyorum. Mattanda zaten ara ara calisip konulari bitirmeye. Calisitorum

Son düzenleme:
Bu daha çok sana kalmış bişey ama ben sürekli aynı dersi çalışmaktan sıkılacağım için konu konu ilerliyorum. Bir de aralarda deneme sınavı da yapmayı düşünüyorum o yüzden her dersten kendimi görmek istiyorum. Sen de kendine göre bi plan hazırlayabilirsin

Bende diyorum ki konuyu çalışayım testi çözeyim , konu konu tek ders sıkıcı olur sözelden sıkılınca mat çalışırım geo çalışırım.
Kızlar allah hepimizin yardımcısı olsun ben daha yarın başlayacağım. 70 80 arası almam lazım yapabilirmiyim çok ihtiyacım var gaza.
Polis olmam için yapmam şart Çok mu geç kaldım değmez mi ?

Hayırlısı olsun cnm hakkında planlı programlı calış olur Allahın ıznıyleben ılk çalışmaya basladıgımda kazanacagıma kımse ınanmıyordu eşim bile bıkar calışmaz dıyormus hep kendı kendıne ama gordu bıktımmı calıştımmı ben harıl harıl calıştım sonra puanlar acıklandı komsulr fln okadar puan aldıgıma ınanmadılar oyle bakıyorlardı suratıma sonra atandım da mıllet oyle ınandı

Mattan bol bol cözumlu soru coz bak cok yararını gorceksın mat tarıh gıbı nankör değil unutulmaz

Esim ders calışmama izin vermıyor delimisin diyor calışmasamda ben gelırım sayfaya soru fln olursa yaz matttan cözerim ben sana canım
Ben genel kulturden 38dogru 16 yanlış genel yetenekten 48 dogru 8yanlıs toplam 80 netle 85.99 puan aldım inşaat teknıkeriyim kendı bölümümden kültür ve turızm bakanlıgına atandım temmuzdan beri çalışıyorumcok sükür Allah gönlüme göre verdi kendi bölümümden atanabildimdarısı basınıza ıns

mattan çözemediğim olursa bende gönderebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…