2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydın bayanlar benim kargomda gitmiş böylesine cim güle güle kullan hediyelerini

:KK53:

Bu güzellikler kimin için yola çıkıyor acaba?:KK16::KK54: Katilimin yolladığı hediyelerimi de paylaştım diğer topikte:KK54::KK16:
$20131214_015138.jpg $20131214_015154.jpg $20131214_015119.jpg $20131214_015616.jpg $20131214_015608.jpg $20131214_015743.jpg

Günaydın kızlar :)
Aman aman ne güzel hediyeler onlar ya kurbanlar gözünüz aydın :) Darısı başıma artık bu hafta bekliyorum katilim duy sesimi:KK52:

Evet katil adaylarım azaldı böylece:) Hanginiz ki acep:)

doğurmadan hediyelerime kavuşmak isityorummmm:KK53::KK53::KK53:valla ben doğumdayken başkası alırsa kargocudan oracıkta bayılırım heeee:KK52::KK52::KK52:

kızlar hepinizin hediyeleri çok güzel güle güle kullanın bende kargomu gönderdim kurbancım 2 güne kısmetse elinde olur umarım beğenirsin :KK76::KK76::KK8::KK8:

2 kişi olduğunu anlayınca ben de şaşırdım ama Sevgi de 2 kişiye yollayacak diye biliyorum belki sana gönderecektir:KK1:

Kurbağan yesin seni ben de iyiyim şükür ev işleri, temizlik falan işte..Senin katilini merak eder oldum iyi mi?:KK53:

Geleyim mi yardıma küçük prense bakarım :) Ayy deme öyle çatlıcam meraktan kim diye. Bende katilimi öğrenebilecek miyim bir gün bende bana gelen hediyelerin fotolarını çekip ayy canım çok güzel çok teşekkür ederim diyebilecek miyim:KK14::KK14:
O değil mi mesaj ataydı bari bi mektup göndereydi :KK52::KK52:

bende öyle diye biliyordum ama:44::44:sevgiye 2 kişi mi almış oldu anlamadım:26:

Biri bizi aydınlatsın o zaman :) Şey olabilir belkide Chucky çıktı ya çekilişten asmen ona alacaktı diye hatırlıyorum onun yerine sevgiye almıştır sevgide chucky nin kurbanına hediye alacaktır.

Geleyim mi yardıma küçük prense bakarım :) Ayy deme öyle çatlıcam meraktan kim diye. Bende katilimi öğrenebilecek miyim bir gün bende bana gelen hediyelerin fotolarını çekip ayy canım çok güzel çok teşekkür ederim diyebilecek miyim:KK14::KK14:
O değil mi mesaj ataydı bari bi mektup göndereydi :KK52::KK52:

Ahh,ah..Nerde o günler..Hava soğuk, dışarıya çok çıkamıyoruz çocuk evde sıkılıyor haliyle, habire bilgisayardan video seyretmek istiyor, çok fazla izletmemeye çalışıyorum oyunlar kuruyorum geçen gün kartondan masa yaptım oyuncaklarını koyması için ilgisini çekeyim diye.Gerçi çok ta oynuyorum çoukla ama haklı yavrum, arkadaş istiyor gezmek istiyor..Yaza da daha çok:26:

Biri bizi aydınlatsın o zaman :) Şey olabilir belkide Chucky çıktı ya çekilişten asmen ona alacaktı diye hatırlıyorum onun yerine sevgiye almıştır sevgide chucky nin kurbanına hediye alacaktır.
Evet birisi çıkmış çekilişten karşısındaki mağdur olmasın diye alacaktı Sevgi, Sevgi gel bizi aydınlat çok meraklı çıktık biz:KK1:
sayı tutmadıysa böyle bişi yapmıştır ozaman:KK31:benim hediyeciklerim de bugün yola çıkacakmış inş:KK16::KK16:yarın elimde olur belki:KK76::KK76::KK52::KK52:
Hadi inşaallah, herkes alsın hediyelerini de mutlu sonla bitsin 2013:KK54:

X