2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kurbağan yesin seni ben de iyiyim şükür ev işleri, temizlik falan işte..Senin katilini merak eder oldum iyi mi?:KK53:

hülya ablacım senin yazıalrını okuyunca her daim yüzümde bi tebessüm oluyo ne güzel şen şakrak birisin maşallah rabbim hiç yüzünü soldurmasın neşeni kaybettirmesin sana :nazar::nazar::nazar:

hülya ablacım senin yazıalrını okuyunca her daim yüzümde bi tebessüm oluyo ne güzel şen şakrak birisin maşallah rabbim hiç yüzünü soldurmasın neşeni kaybettirmesin sana :nazar::nazar::nazar:

Amin kuzummmm, cümlemizin yüzünü hep güldürsün.Normalde beni sokakta görsen, 'Iyyhhh, kendini beğenmiş suratsız,gudubet!' der geçersin asık suratlıyımdır yani:KK53:
Sağol canım benim senin de sesin telefonda şen-şakrak geliyordu ne güzel Allah hepimizi güldürsün 2014'te 2013'den çok daha fazla sağlıklı,huzurlu,mutlu olalım daha çok gülelim 2014'te gelecek bebeklerimiz de sağlıkla gelsin inşaallah:KK49:

Son düzenleme:
ve nihayet bende hediyemi kargoya verdimmm :KK5: :KK33: $fotograf.jpg $fotograf.jpg

paketi hazırlarken elektrikler gitti telefonun ışığıyla tamamladım ufk kusurlar olabilir :44: umarım beğenirsin sevgili kurbanımmmm :KK16: :KK16: :KK16: :KK52: :18:

Amin kuzummmm, cümlemizin yüzünü hep güldürsün.Normalde beni sokakta görsen, 'Iyyhhh, kendini beğenmiş suratsız,gudubet!' der geçersin asık suratlıyımdır yani:KK53:
Sağol canım benim senin de sesin telefonda şen-şakrak geliyordu ne güzel Allah hepimizi güldürsün 2014'te 2013'den çok daha fazla sağlıklı,huzurlu,mutlu olalım daha çok gülelim 2014'te gelecek bebeklerimiz de sağlıkla gelsin inşaallah:KK49:

amin ablacım hepimizin inş. ve tüm anne adaylarıda hayırlısıyla kucaklarına alırlar bende :KK16::KK16::KK16::KK16:

kıızzlar..kendime gelemedim hala haftasonum pek kötüydü sınavlr yüzünden :KK31: nyyse..

saçımı kestircem korkuyorum yaaa.. :KK5::KK5:

ay dikkat et kuzu ya, ben hep gittiğim kuaförde 2 gelin var diye "aman dedim zatn uçlarından aldırcam(normalde kısa zaten saçlarım) ne olabilir ki" dedim, demez olaydım..... hatuna kulaklarımın görünmesini istemiyorum, yanlar uzun kalcak arkalar kısalcak dedim.... eşimin asker arkadaşı gibi dolandım kaç zaman.... sonunda azcık uzadılar bende bugün kendi kuaförüme gidip nooooluuuurrrr beni insana döndür, söz veriyom bi daha 15 gelinde olsa paşa paşa beklicem sıramııııı dadim ve ohhhhh sonunda aynalarla barışabilirim :)))))

Geleyim mi yardıma küçük prense bakarım :) Ayy deme öyle çatlıcam meraktan kim diye. Bende katilimi öğrenebilecek miyim bir gün bende bana gelen hediyelerin fotolarını çekip ayy canım çok güzel çok teşekkür ederim diyebilecek miyim:KK14::KK14:
O değil mi mesaj ataydı bari bi mektup göndereydi :KK52::KK52:

Biri bizi aydınlatsın o zaman :) Şey olabilir belkide Chucky çıktı ya çekilişten asmen ona alacaktı diye hatırlıyorum onun yerine sevgiye almıştır sevgide chucky nin kurbanına hediye alacaktır.

aynen öyle şekerim, sevgi 2 kişiye aldı, 2 kişi de sevgiye hediye aldı. chucky çıktığı için.... o gelmemiş ben aydınlatıyım bariiii

aminnnnn, isteyenlere de en tez vaktinde, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin miiiiiiiiiiii :)))) bence etsin, bize de yazık :KK49: bende böyle olıyım, başım dönsün, midem bulansın, yada çok yiyim acayip kilo alıyım sonra da vermeye uğraşıyım istiyom yaaaa..... hatta uykusuz gecelerin bile başımın üstünde yeri var, ki ben acayip uykucuyumdur.....

merhaba arkideşlerrrr :KK16:
çok yoğunum işlerim de aksi gitti azcık gerginim
sizi göreyim de sakinleşeyim dedim :KK9:

merhaba arkideşlerrrr :KK16:
çok yoğunum işlerim de aksi gitti azcık gerginim
sizi göreyim de sakinleşeyim dedim :KK9:

Benim de kafama fil oturmuş gibi..Başım ağrıyor ..Evi süpürmem lazım, çamaşır atmak lazım falan-filan..Hiç canım istemiyor.Bu ev işi çok nankör arkadaş her gün yapıyorum her gün kirleniyor.Hayır bir utanın değil mi? Bir gün de çıkın makinadan ey çamaşırlar,asın kendinizi.Nedir bu arkadaş?:KK14:

Benim de kafama fil oturmuş gibi..Başım ağrıyor ..Evi süpürmem lazım, çamaşır atmak lazım falan-filan..Hiç canım istemiyor.Bu ev işi çok nankör arkadaş her gün yapıyorum her gün kirleniyor.Hayır bir utanın değil mi? Bir gün de çıkın makinadan ey çamaşırlar,asın kendinizi.Nedir bu arkadaş?:KK14:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

bu haftasonu anca çamaşır yıkadım başka hiçbişi yapamadım :KK50:
halam imdadıma yetişti bugün şuan evimde evi temizliyo, ütü de yapmış :KK53:
biliyom çok ayıp bu yaptığım ama hayır diyemedim valla teklifine :KK50: çok yoğunum bugün zati..
perşembe de arkideşlerim yemeğe gelcek..

biz c.tesi gidicektik sıradaki seansta boş yer yoktu :KK5:
pazar tekiraya gittik orda da çok geç saatte vardı :KK5:
çok istiyodum ben halbuki belki bu hafta gideriz
iyi eğlenceler canım :KK16:

Cumartesi sınav stresi ve eşimin yanımda olmamasından gidemedim. Ama bugün gidiyorum kısmetse. Oh be nihayet :KK52: Muhakkak siz de gidin canımcığıımmmm :KK54:

bu haftasonu anca çamaşır yıkadım başka hiçbişi yapamadım :KK50:
halam imdadıma yetişti bugün şuan evimde evi temizliyo, ütü de yapmış :KK53:
biliyom çok ayıp bu yaptığım ama hayır diyemedim valla teklifine :KK50: çok yoğunum bugün zati..
perşembe de arkideşlerim yemeğe gelcek..

Evi süpürdüm, çamaşır attım odayı topladım bir yemek kaldı.5 e kadar hazır olmalı işlerim 5 ten sonra plates kursuna gidiyorum kursttan gelip hemen yemek yiyorum:KK1: Ne hayrı kalıyorsa kursun:KK53:

bi tek sen mı kaldın demekkı şu mavi paketler seninnn

valla kaldım cnm ya:KK31:lady yanılmıyorsam izmirde yaşıyor bana değildir onlar sanırım katilim başka şehirde:KK31:
Aynen ben izmir'de yaşıyorum kuzum

:KK9: bakalım kısmet artık kime gidiyorlar

kimin için yola çıkıyorsa o kişi çok şanslı :) ne kadar güzel olmuş ellerinize sağlık:KK9::KK9::KK9:
:KK3:Çoook teşekkür ederim kız kardeşiminde emeği var 2 saatte paketledik beraber:KK16::KK54:

katilim kargomu vermiş:KK76::KK76:ay elime geçmiş gibi heyecanlandım:KK9::KK9:ptt kargoya vermiş inş sorun yaşamam:KK31:
İnşallah yaşamazsın canım benim kargomu izmir'de 3 gün beklettiler sinir olduk:KK4:

Aynen ben izmir'de yaşıyorum kuzum

:KK9: bakalım kısmet artık kime gidiyorlar

:KK3:Çoook teşekkür ederim kız kardeşiminde emeği var 2 saatte paketledik beraber:KK16::KK54:

İnşallah yaşamazsın canım benim kargomu izmir'de 3 gün beklettiler sinir olduk:KK4:

amin cnm inş benimde alışveriş yaptığım bir iki yer var onlarda ptt ile çalışıyorlar bizim şirket akşam 7 -7:30 arası kapanıyor kargo takibe bakıyorum saat 4 te gelip bulamamışlar güya yalancı bu pttdekiler allah bilir hiç sevkiyata çıkarmamış oluyorlar en son kavga ediyorum öyle getiriyorlar:KK9::KK9:

benim kargom da geldii mini mini sevimli şirin katilimm çok güzel çok zevkli şeyler almışş..hepsine bayıldımm bir saattir fotograflar çekiyorumm..
kendi kurbanıma hazırlık yaptığımdan ev darmadağınıktı heryer kurdelerle paket kağıtlarıyla vs ile doldu....zor oldu ortalığı toparlayıp resim çekmek...ama 2 gündür gripten ev işlerim duuryor yemek yapmam lazımm...akşamaa ancak geç saatte resimleri düzenleyip yayınlayabileceğim... görüşmek üzere sevgili güzel kalpli kadınlar

amin cnm inş benimde alışveriş yaptığım bir iki yer var onlarda ptt ile çalışıyorlar bizim şirket akşam 7 -7:30 arası kapanıyor kargo takibe bakıyorum saat 4 te gelip bulamamışlar güya yalancı bu pttdekiler allah bilir hiç sevkiyata çıkarmamış oluyorlar en son kavga ediyorum öyle getiriyorlar:KK9::KK9:
Benim kargom 1 gün merkezde yattı, 2 gün araçta gezdi:KK47: Bende sık sık telefon açıp bunalttım yoksa 2 gün daha gelmezdi:KK19:

ay dikkat et kuzu ya, ben hep gittiğim kuaförde 2 gelin var diye "aman dedim zatn uçlarından aldırcam(normalde kısa zaten saçlarım) ne olabilir ki" dedim, demez olaydım..... hatuna kulaklarımın görünmesini istemiyorum, yanlar uzun kalcak arkalar kısalcak dedim.... eşimin asker arkadaşı gibi dolandım kaç zaman.... sonunda azcık uzadılar bende bugün kendi kuaförüme gidip nooooluuuurrrr beni insana döndür, söz veriyom bi daha 15 gelinde olsa paşa paşa beklicem sıramııııı dadim ve ohhhhh sonunda aynalarla barışabilirim :)))))

aynen öyle şekerim, sevgi 2 kişiye aldı, 2 kişi de sevgiye hediye aldı. chucky çıktığı için.... o gelmemiş ben aydınlatıyım bariiii

aminnnnn, isteyenlere de en tez vaktinde, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin miiiiiiiiiiii :)))) bence etsin, bize de yazık :KK49: bende böyle olıyım, başım dönsün, midem bulansın, yada çok yiyim acayip kilo alıyım sonra da vermeye uğraşıyım istiyom yaaaa..... hatta uykusuz gecelerin bile başımın üstünde yeri var, ki ben acayip uykucuyumdur.....

rabbim inşallah sana bi evlat nasip eder canım gerçekten her durumu her vaziyeti ayrı bi güzel başta ilk heyecan oluyo sonra görüyosun tekmelerini hissediyosun cinsiyetini öğrenmek ayrı bi sevinç birde ismiyle hitap ettiğinde sana verdiği tepki mükemmel herşeyi ile çok güzel bi duygu rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın seninde hayırlısıyla tez zamanda olur

Benimde kargom geldiiiiii:KK52::KK52:
Katilim sevgili sey-ren herşey için çok teşekkür ederim hepsine bayıldım kesene bereket.
Güzel dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim. En kısa zamanda fotoğrafları paylaşacağım inşallah:KK16::KK16:

X