2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydın tatlışlar güzel bir güne merhaba demeniz dileğiyle :KK16: bu aralar topic biraz sakin bunda sınavların da payı var aslında benimde topiklerde gezmemem oturup ders çalışmam gerek ama beni gaza getirecek bişi bekliyorum :KK52: dün gece çook güzel bi rüya gördüm yavrumu hissettim elimi karnıma koyunca ayağı falan elime değdi o kadar güzel bir histi ki :KK16::KK16: ben artık gerçekte de hissetmek istiyorummm :emir_bebek::emir_bebek: yarın bebişimin cinsiyeti belli olabilir tabi gösterirse yaramaz boncukum :KK54: ben aç karnımı doyurmaya gidiyorum kızlar :KK49: hoşçakalınnn

alangu daha çok hissedeceksin kafası ayakları tam elinin altında olcağı günlerde gelicek inş:KK16:sonra yanı başında olcak vakti geldiğinde:emir_bebek:inş gösterir cinsiyeti ama 20.haftaya kadar kesin demiyorlar yinde:KK8::KK8:rabbım gonlune gore nasıp eylesın:KK16:

Hayırlı günler iyi pazarlar kızlarrrr
Alangu canım bebegini saglıcakla kucagına alasın inşallah,cinsiyetini meraktayım söyle bebişine hemencecik göstersin anneye ayıp yok yavrum de ona:KK16:

Hayırlı günler iyi pazarlar kızlarrrr
Alangu canım bebegini saglıcakla kucagına alasın inşallah,cinsiyetini meraktayım söyle bebişine hemencecik göstersin anneye ayıp yok yavrum de ona:KK16:

hep söylüyorum bak yavrum diyorum ;sana ciciler alacağız, sana isim bulacağız cinsiyetini gösterirsen diyorum ama bakalım dinleyecek mi :KK9:

çok güzel güpgüneşli bir istanbul sabahına uyandık..kocişim grip olmuştu hastane koşuşturmaları arasında stresten bünyesi zayıf düşmüş :2::2::2: ...dün gündüz akşam uyuyncaa bol bol..gece bana yardım etti sevgili kurbanımın hediye paketlerindne biirni kapladık çok şeker oldu..tasarımcı kocam kendince dizayn etti umarım beğenir aldığında...vee bular da minik kızı için aldığımız jelibonlarla çikolataları :KK16::KK16:

$paket.jpg paket kurdelesini çiçeğini henüz netleştirmedim sanki fazla büyük gibi belki başka bir kurdele kullanırım içini dolduruncaa:KK34::KK16::KK16::KK16:
$paktçkolta.jpg

alangu daha çok hissedeceksin kafası ayakları tam elinin altında olcağı günlerde gelicek inş:KK16:sonra yanı başında olcak vakti geldiğinde:emir_bebek:inş gösterir cinsiyeti ama 20.haftaya kadar kesin demiyorlar yinde:KK8::KK8:rabbım gonlune gore nasıp eylesın:KK16:

amin canım aminnnn :KK16: kız erkek hiç fark etmiyor benim için ama insan yine de bilmek istiyor tahminler genelde erkek yönünde ama bakalım Rabbim bilir tabii hayırlısı olsun:KK49: ama inşallah 20.haftaya kadar kalmaz öğrenirim yoksa meraktan çatlicam burdaa :KK52:

Ben geldiiiiiiiiiim :KK52: Hem bedenen, hem zihnen çok ama çooook yoruldum. Minik yavrum da yine sancı yaptı bugün. İşin garibi 2 gündür hem sancılanıyorum hem de hamile olduğumun farkına vardım nihayet. Çünkü 2 gündür çok komik görünüşte bi göbüşüm vaaar :KK52: Artık 'Ben burdayım' diyor bebişim nihayet :KK52: Biz de yarın tam 14 haftalık olucaz hayırlısıylaaa :KK52: Bu hafta ben de askeri hastaneye bi gidicem eşimden habersiz :KK17: Yavrumu görürüm hem, hem belki askeri hastanedeki doktor da bi tahmin yapar, hem de sancılarımdan bahsederim :KK52: Alanguuuummm doktora gitmeden yarım saat önce çikolata yemeyi unutmaaa :KK52:

Kimsecikler yok mu burada hu huuuu:)

Kızlar facebook hesabımı kapadı ya kod istiyo tele gelmiyo oda :KK14:

canım hepsini begenmene inan cok ama coook fazla mutlu oldum :KK54: hedıye paketlerını kat kat yaptm sana zorluk olmus :KK1: severek almıstm hepsını gule gule kullan canım benııım :KK19: ama saate cok uzuldum beeeen :KK43: en cok ona bayılarak almıstım evıne cok yakıscagını dusunmustum :KK43: yapılmıcak kadar kotu mu olmus :KK43: ??? ah su kargocular yaaa dovecem onlarıııııııııııı :KK47:

Teşekkür ederim canım gerçekten saat çok güzel ama bende görünce çok üzüldüm :KK43: ama olsun ben onu birşekilde hallederim .Hediyelerin hepsi çok güzel tekrardan teşekkür ederim :)

benım hedıyelerımde bugun geldi ve buyuk bı telasla actım kutucugumu hem katılım kım hem hedyelerım neler derken parca pinçik ettm kutuyu :KK53: canım katiliiiiiiiiiim ecm !! sana sesleniyorum cok tesekkr ederim beni o kadar mutlu ettin ki anlatamam resmleri yklemek için sabrszlanıyoruum ve seni kocaman en içten kucaklayp opyrm :KK54:

Canım benim güzel günlerde kullanmak nasip olsun. Beğenmene çokkk sevindim:KK54::KK54:

Ben geldiiiiiiiiiim :KK52: Hem bedenen, hem zihnen çok ama çooook yoruldum. Minik yavrum da yine sancı yaptı bugün. İşin garibi 2 gündür hem sancılanıyorum hem de hamile olduğumun farkına vardım nihayet. Çünkü 2 gündür çok komik görünüşte bi göbüşüm vaaar :KK52: Artık 'Ben burdayım' diyor bebişim nihayet :KK52: Biz de yarın tam 14 haftalık olucaz hayırlısıylaaa :KK52: Bu hafta ben de askeri hastaneye bi gidicem eşimden habersiz :KK17: Yavrumu görürüm hem, hem belki askeri hastanedeki doktor da bi tahmin yapar, hem de sancılarımdan bahsederim :KK52: Alanguuuummm doktora gitmeden yarım saat önce çikolata yemeyi unutmaaa :KK52:

ay inşallah unutmam çikolata yemeyi :KK16:demek göbüşün çıktı sonunda benimkini görenler 5 aylık mı diyo :KK52:

ben geldi yine herkescikler gitmiiiiiiiiiş :KK52:

Teşekkür ederim canım gerçekten saat çok güzel ama bende görünce çok üzüldüm :KK43: ama olsun ben onu birşekilde hallederim .Hediyelerin hepsi çok güzel tekrardan teşekkür ederim :)

ne demek tatlım gule gle kulln hepsını :KK54: saati kullanmanı cok ama cok fazla ıstemstım tatlım ama olsun uzulme yapılablcek bısey miymş ah su kargoclar yaa ...

hayırlı akşamlar canım kurbanım sonunda hediyelerini tamamlayıp paketledik ve yarın ptt ye gitmeye vee ordanda yolculuk yapmaya hazır :KK70: biraz kurdalemizde sıkıntı yaşadık ama o kadar oldu umarım beğenirsin:KK14::KK14::KK14:

ay inşallah unutmam çikolata yemeyi :KK16:demek göbüşün çıktı sonunda benimkini görenler 5 aylık mı diyo :KK52:

ben geldi yine herkescikler gitmiiiiiiiiiş :KK52:

Benimki hala 3,5 aylık gibi değil ama belli yine de hamile olduğum :KK9: Sakın unutma, hatırlatma falan kur telefonuna :KK52:

Selam kızlar haftasonu temizlikti ev işleriyli falan derken giremedim bu ara..E nasılsınız keyifler nasıl?:KK3:

gunaydn canlar
sinavlari atlattk cok sukur bkalm snuclar nasil gelicek
hala hediyeciklerni almiyanlar var umarim kimse hedyesz kalmaz çok uzulurum yksa

X