2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

bu yazdıklarının büyük bi kısmını tanıtım topiğinde yeniden yazman gerekecekmiş tatlım....

nasıl tanışmıştınız eşinle özgecim???

**

facebookta
hehehe aynen öyle oldu.. benim liseyi okuduğum okulda o ortaokul okumuş, sonra kazanıp başka yere gitmiş
hiç aynı anda aynı okulda okuyamadık.. ama çok fazla ortak arkadaşımız vardı..
o beni facete kenarda tanıyor olabileceğin kişiler kısmında gözüne kestirmiş masum bi profil fotom varmış ne kadar hanımhanımcık kız diye düşünmüş.. aşık olmuş bana
hep eklemek istemiş ama cesaret edememiş.. bi kere cesaretini toplayıp eklemiş
ben de onu liseden tanıdığım birine benzettim.. uzun bi süre kabul etmedim sonra o heralde yaa diye kabul ettim
hiç denk gelip konuşamadık.. o yine çekinmiş adım atmaya
sonra bi kere bana yazdı; merhaba biz seninle tanışmamıştık sanırım di mi diye
öyle muhabbete başladık, onun aslında o tanıdığımı sandığım çocuk olmadığını anladım
buluşmak istedi hep geçiştirdim ama sonra buluşayım, elektrik alamazsam görüşmem dedim
hatta burda günlükte anlatmıştım ilk buluşacağımız günü ilk buluşmamızda resmen eşekten düşmüşe döndüm aşık oldum
o da elimi tutup o gece sen benim evleneceğim kız olcaksın dedi
03.05.2011 de tanıştık 23.06.2012 de nişanlandık 22.06.2013te de evlendik

tanıştığıma memnun oldum bacım

Son düzenleme:

ex-listecibaşım alıntının içine enişteyle nasıl tanıştığın karışmışş

selam kızlar ben de 39 yaşındayım ismim esen İstanbul da yaşıyorum Anadolu yakasında. seramik sektöründeyim mağaza satış temsilcisi olarak çalışıyorum 2,5 yıl önce 2. evliliğimi yaptım iyi ki yapmışım dünya iyisi benim öbür yarım bir eşim var, evlendiğimizden beri bebek istiyoruz 3 aşılama 2 tüp bebek tedavisi gördüm son denemem kimyasal gebelikle sonuçlandı, geçen yazdan beri oluruna bıraktım. ta ki bu ay ovulasyon testini denemeye karar verene kadar denedim çok umutlu olmasam da yine de bir umut, eşimle biz çocuk için evlenmedik çok mutluyuz dedik dedikte gönlüm hep istiyor işte.... neyse yaşımı hiç göstermediği 33-35 gibi göründüğümü söylerler, çok süslü değilimdir genel de spor giyinirim göz makyajımı ağırlık veririm siyah ve gri tonları çok kullanırım beyazı çok severim evimdeki her şey beyaz, bu arada bana çıkacak arkadaşın hediyesini kendi ellerimle hazırlayacağımı daha önce belirtmiştim akşamları evde kendimce bir şeyler yapıyorum cam kavanoz boyama bunlardan bir tanesi, diğerini söylemedim çünkü ondan yapıp yollayacağım hepinize sevgiler

pek güzelmişya :)

bende hiç yapmam dediğim bi şekilde görücü usülüyle evlendim.... ortak tanıdık, hatta tanıdık bile sayılmaz, benim uzaktan bi akrabamın eşi, altın gününde hatunlardan biri diyoki benim bi arkadaşımın abisine kız arıyolar, yengemde beni arıyo ya saçmalama yenge demeye kalmadan tel nomu verdiğini söyledi kapattı teli. konuştuk ama ben böyle mecburiyet resmen, sonra face... ben zaten resimlerine bi baktım, eşim fanatik bi bursasporlu, bildiğiniz teksastan :))) bende hiç anlamam futbol falan... olmaz bu iş diyerek ilk görüşmeye gittim, ocak ayıydı galiba, hava nası soğuk yağmurda çiseliyo; ben sigara kullanıyorum dışarda oturaım diye girdim söze, ama ıslanırız dedi, iyi o zaman sen içerde oturabilirsin dedim. düşün işte ne kadar gıcık davrandığımı buna rağmen aradı, şaştım... sonraki üç görüşmeye olmaz demek için gittim; mayısta nişanlanıp ekim 28 de evlendik... hayatımın en doğru kararı; iyiki yapmışım vallahi bacım.... çok çok mutluyum... işte tabi böyle iyi adama babalığı tattırmayı, anneliği tatmayı çok istiyorum. eşimin ailesiyle de aram iyi... yani demem o ki tek eksiğimiz bi çocuk... onu da Rabbim nasip ederse mutluluğumuz çoğalacak:)

kocaman maşallah dilerim en kısa zamanda hamile kalırsın ve bizimle burdan mutluluğunu paylaşırsın
Allah herkesin mutluluğuna mutluluk katsın inşallah

bazı şeyler öğrenilebilir ama bazı şeyler yetenektir ya, doğuştan gelir hani.... misal ben cin ali bile çizemem, sesim güzel değildir şarkı söyleyemem... o yüzden yetenekli insanları alkışlar ve önünde saygıyla eğilirim sadece :)))))

aslında yetenek değil ya ben sonuca hemen ulaşmak isteyenlerdenim yapayım çabucak bitsin hazır olsun, öyle günlerce bir şeyle uğraşamam, internetten araştırıp yapmaya başladım işte süper oluyor tavsiye ederim marifetli olmaya gerek yok yani

söylediğimi yanlış anlamışsın hala aynı fikirdeyim muhabbet edilecek yer burasıdır tanıtma topiğinde sohbete yer vermeyeceğim çünkü geçen çekilişte yaşadık kendisine çıkan kişinin tanıtım sayfasında günlerdir arayıp bulamayanlar oldu bu fikrim değişmeyecek o topikte sadece kendinizi tanıtıp bırakıcaksınız ben bütün katılımcılara özel msj gönderiyorum takipte olmaları için kimileri geç okuyor kimileri görmyor vs vs

eee yani o zaman ne anlamı kalır sevgicimm...

Hatırlatmak Durumundayım..

evet tanıtma topiğini daha açmadım çekiliş yapılmadan illaki açılacak canlarım.

özelden gelen msjlarda sıkça sorulan bi sorumuz var hediye konusunda bir bütçe varmı

bence yok ama kimse zor durumda kalmasın diye bir fiyat sınırı koyalımmı yani en az bu kadarlık en çok bu kadarlık diye

ikincisi çekilişimizde kırmızı iç çamaşırı ve çikolata olması gerekir paketlerin içinde fiyatı markası hiiç önemli değil

herkes kendi bütçesine göre bişeyler yapacaktır ama lütfen kendiniz nasıl bir paket gelsin isterseniz karşınızdakinede o derece özenli davranın ki hediyeleşmenin sonrası burda sorun yaşamayalım

bu arada kaç tane hamile var çekilişte arkadaşlar bi çıksın ortaya bakem

bence sen söylediğimi yanlış anlamışsın, ben sana sadece söyleyip bi köşeye çekilmekle olmuyo dedim tanıtma topiğinde sohbet edelim demedim ki,burda sohbet edelim amenna, ama topik sahibi sensin madem ön ayak ol dedim sadece. ve gördüğün üzerede ben ortam şenlensin, sohbet olsun diye çabalıyorum da. ama benim canımı bu kadar sıkan bi kadının topiğinde yer almak istemiyorum, beni listeden çıkar canım benim. ilk yazdığım mesajdan beri aynı tavır, ben sana kırıldım.... yeter artık. istediğin yeri aç istediğin yeri kapa artık... yaptığım paketleri de hevesimi de kursağımda bıraktın sağol....

sen bana bi yazdıklarını gözden geçirirmisin topiğe msj yazmamalarının tek sebebi beni göstermişsin bende sana dedimki ben listede olupta msj yazmayanlara tek tek takipte olmaları için msj yolladığımı söyledim açıklamam bu yönde hepsinin başının etini yiyorum takip edin diye ama halada yazılmıyorsa bunun sorumlusu ben değilim

hemen beraber gözden geçirelim.... "topik sahibi olarak önce siz bişeylerden bahsedersiniz bizlerde arkanızdan açılan muhabbetlerde biraz da olsa tanışıp kaynaşırız diye düşünüyorum.... " benim fikrim kırmızılarla da belirttiğim gibi sadece ön ayak olmanızdı. anlayacağını hiç sanmıyorum, diğer yazdıklarımı da bu kadar yanlış anladığına göre, ama diğerleri yanlış anlamasın bari.... diğer arkadaşlardan özür diliyorum tekrardan.

canım ortam neden geriliyorki bakın bu çekilişi her sene yapıyoruz ve belli bi kuralları var ben luralları tekrar tekrar konusu geçtikçe
hatırlatıyorum en önemlisindede neden bu kadar sorun oluyor tanıtma topiği aç diye üstüme geliniyor bende açıklamasını yapıyorum
diyorumki orda kesinlikle ve kesinlikle sayfalarca muhabbet etmek yok ben bunda yanlış bişey göremiyorum ve en başından beri açacağım tarihi söledikçe neden hala üzerime gelindi o zaman aç artık topiği diye herşeyin yeri ve zamanı var şuan çekilişe çok var ve çok sık takip edilen bi topik değil çekiliş tarihi yaklaştıkça hem katılımın artacağını hemde sohbetin çoğalacağından yüzde yüz eminim çünkü her sene böyle oluyor

tekrar söylüyorum ve aramızdaki yanlış anlaşılmadan dolayı bende senden özür diliyorum

listeden çıkarmıyorum eğer çıkmakta kararlı değilse n
dğer arkadaşlarada tekrar tekrar söylüyorum kendinizi tanıtmak için acele etmeyin
gün içerisinde neler yapıyorsunuz onları anlatın yani burda herşeyden bahsedebilirsiniz karnınız bile ağrırsa yazın yani sorun yok

dediğim gibi tanıtma topiğinde muhabbet yok

son iki üç sayfaya baksan zaten yavaştan başladığımızı görcektin.... yavrum aslında mevzu kendimizi tanıtmak değil, bi yerden sohbet edecek konularımız olsun. tek derdimiz bu...

son iki üç sayfaya baksan zaten yavaştan başladığımızı görcektin.... yavrum aslında mevzu kendimizi tanıtmak değil, bi yerden sohbet edecek konularımız olsun. tek derdimiz bu...

ama bana bunu ille topik aç diye aksetmek yerine genel konuşursak daha iyi anlaşırız bir kişi veya kişiler üzerinde yoğunlaşmayalım ok

Ben ilk defa gördüm bu uygulamayı yazabilirsin canım beni.

Katılırım canım bende bu sene baya bir erken olmuş yılbaşı topiği:) ama olsun birazdan bilgilerimi yollarım mesajla

merhaba bn yeni uyeyim ve katilmak isterim benide yazabilirmisn

ilk çekiliş deneyimim olcak
beni de yazabilirsinizz

hayatımda aldığım en güzel hediyelerden birini 8 mart kadınlar günü çekilişi sayesinde burdan bi üyeden almıştım. Çok mutlu olmuştum

Tekrar katılmak isterim , harika heyecanlar oluyor

Eğlenceli bir şeye benziyor yazabilirsin benide :))

Msjınızı aldım bende katlmak isterim :) ismimi liste eklermisinz

çok ilginç bende hiç farketmedim bugüne kadar benide yazabilirsiniz çok isterim

Beni de yazın bende katılıyorum

Çok hoşmuş beni de yazın :) bende katılmak istiyorum

hoşbuldum ayazın annesi, teşekkür ederim

her yılbaşı çekilişinde oldugum gibi yine bende varım

Bende katılmak istiyorum... Çok eğlenceli olacak gibi duruyor

cok eglenceli olacagını düsünüyorum beni de yazar mısınz acabaa :)

bizde katılmak istiyoruz bebeğimleee teyzesiii

heyyyyyyy arkadaş ekle benide listene kesin gircem
benide ekle benide benide benide

bendeeee varımmmmmmmmmm

bende katılmak istiyorum eklermisinz

çok zevkli olucakk

bu çekiliş pek bi heyecanlı olacak desenizee :)))

öyle miiiiiiiinişan , düğün , söz için hazırlıklarınızın resimlerini pylaşmanızı merakla beklirum

Çok güzel bir aktivite olmuşş :81: evimi değiştirdikten sonra bende katılcam çünkü yeni ev adresini bilmiyorum hala

Bende katılmak istiyooooreeee

Bende katılmak istiyorumm :)

Bende bende :) çok hoş bir şey gerçekten

İlk çekilişimizde bana çıkan sevgili arkadaşım Sevgi Beni de yaz lütfen..

takip edemiyorum sık sık umarım unutulmam bu çekiliş gününü merakla bekliyorum şimdiden aldım bişeyler

bakalım kime gdicek hediyelrm

bende katılmak istiyorum kızlar beni de ekleyiin :))

Merhaba canım, beni de ekleyebilirsin. Yalnız pek bir bilgim yok. Gerektiği zaman gerekli açıklamalar, ne yapmamız gerektiği belirtilecektir sanırım, değil mi?

Bir izmirlide benimmmm :) Merhabalar çekilişe benide eklermisiniz

süper o zaman izmirliler toplanınnn bakimmmm.

heeeeeey bende burdayım ,beni de yazabilirsiniz ,memnun olurum

bende izmirliyimbenide eklerseniz sevinirim hediye alıp vermeye bayılırım sevgi paylaştıkça çoğalır

ne kadar hamaratmışınız sana çıkarım inşallah nişanlımda emre adı bursadan katılıyorum yarışmacılara başarılar

merhabalar, davet için teşekkür ederim
7 yıldır üyeyim ama ilk çekilişim olcak
beni de ekleyebilirsiniz listeye
çok heyecanlıııı

Daha erkene de alınabilir bence çok var ayın 10una bir an önce belli olsunnn

bikaç gün önce aklıma gelmişti bu çekiliş olayı

3 yıldır burdayım katılmak nasip olmamıştı uzaktan bakıyodum hediyelere hey gidi günlerr

şimdii ben de katılmak istiyoruumm

benide ekle benide ekleee nolurrr

bu arada adres bilgilerinimi şimdimi yazcam bebiş tepemde tam anlayamadım :26:

merhabalar ben de özge
tekirdağdayım, 4 aylık evliyim

Merhabalar
bende müge. 9 aylık evli , 5 aylık hamileyim
istanbuldan katılıyorum

herkese selammmmm beni de eklermisinizzzzz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…