2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ben mesajımın hemen altına katılamayacağımı yazmıştım ama yukarıdaki alıntıda ismim var sevgi :KK55:

ben sana ozel msjda gondermiştim duruyrmu durmuyrsa atayım
adres yazmışmıydın
böylesine,melinda,brengarenk,gizem7,sevincirem,fulya1234,
bana adresini ulaştıranlar canım
tekrar yolla istersen msj kutum biraz doludur da gözümden kaçmış olabilir

özel msj gönderdim :KK16:

geldi canım

heyecan olsun yaz bakalım benim adımıda :21:

ekledim canım adres bilgilerinide gönderirisen sevinirim

ama bana bunu ille topik aç diye aksetmek yerine genel konuşursak daha iyi anlaşırız bir kişi veya kişiler üzerinde yoğunlaşmayalım ok :KK51:

keşke bunu sana topik aç diyenlere deseydin o vakit şekerimmm:KK51: sende tekil konuşmak yerine genelleme yapsaydın keşke...

listedeki yawru, yani ben dimi :KK52:

aslen artvinli, bursada yaşayan, izmirde büyümüş biriyim..... heheheheeee karışık dimiiii :) özet geçtim ayol. atladıklarımı da yazsam peeehhhh... 10 yılım geçti izmirde, o yüzden her izmirli benim hemşerim. seviyom kızım ben hepinizi:KK54:

azıcık şımarığım, evin en küçüğüydüm ondan galiba. gülmeyi güldürmeyi seviyom, en çok kendimle dalga geçiyom, kocamı çok seviyom, hatta en çok kocasını seven hatun yarışması yapılsa ve bu sevgi denen melet ölçülüp tartılsa, ımmmm sanırım bu cümleyi tamamlayamıcam, saçımı başımı yolabilirsiniz :KK52:

izmirde büyüdüm ama pek süsle püsle işim yok, bi rimel bi kalem genelde :) bide saçlarım varken küpe kolye seviyodum, kuaför maduru olunca(mağğğdurum da mağğğğduruuuuummmm) hiç bişey yapasım gelmiyo zannımca. e çalışıyoz ya, kalem, rimel, ruj da meccccbuuurrrr napcan... izmirli hatunlar alınmayınız, zaten güzelsiniz, bi de süslenince daha bi süper oluyonuz, ben burun farkı ile geriden takipteyim sizleri......

çalışan hatunum ama öyle temizliğe falan fazla zaman ayırmıyım istiyom, biraz da pinpirikusgillerden olduğumdan evin orasına burasına bibloydu bilmem neydi pek kullanmıyorum. amaaaaaa mutfakta her renk her desen böyle tuzluktu, bardaktı, tencereydi tavaydı..... bayılırımmm.... yemek yapmayı çok seviyorum. canım yarim, biricik kocam en çok börek seviyo... sanırım hamurunu yoğurup açtığımdan..... değişik şeyler denemeyi de seviyorum, çünkü repertuarım geniş değil malesef.

akıcı dili olan kitapları okumayı ve puzzle la uğraşmayı pek seviyom.

Merhaba canım ne güzel anlatmışsın kendini bende İZmir KArşıyaka da büyüdüm anlattıklarını çok yakınım yani :) seni tandığıma memnun oldum

Merhaba canım ne güzel anlatmışsın kendini bende İZmir KArşıyaka da büyüdüm anlattıklarını çok yakınım yani :) seni tandığıma memnun oldum

sorma tatlım şimdi burnumda tütüyo, çok yaşanılası bi kent.... her gittiğimde karşıyakaya uğramaya da çalışıyorum, hatta bi aksilik olmazsa yeni yıla orda girmeyi planlıyorum, bakalım :))) bende memnun oldum balım:KK54:

sorma tatlım şimdi burnumda tütüyo, çok yaşanılası bi kent.... her gittiğimde karşıyakaya uğramaya da çalışıyorum, hatta bi aksilik olmazsa yeni yıla orda girmeyi planlıyorum, bakalım :))) bende memnun oldum balım:KK54:

Kesinlike canım insan burda huzur buluyor buarada nezamn evlendin sen

X