2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben de istiyorummm benide ekler misiniz

bende istiyorummmm benide ekler misiniz

bende istiyorummmm benide ekler misiniz

listedeki yawrular azcık sesinizi duysak deyom artık yavaştan muhabbetlere başlasak diyorum

selam kızlaar :)) 5 aylık bi bebeğim var veeee bütün zamanımı dolduruyo küçük yavrum :) o yüzden aranıza çok katılamıyorum ama heyecanla takipteym :))

ekliyorum canım

canım nasıl olcak bu yeniyim ve pek birşey bilmiyorum :)

canım aynı buraa yazdığın gibi forumlara yazılar yorumlar yazman gerek

selam kızlaar :)) 5 aylık bi bebeğim var veeee bütün zamanımı dolduruyo küçük yavrum :) o yüzden aranıza çok katılamıyorum ama heyecanla takipteym :))

maşallah canım

Burası çok sessiz ya ((

herkes iştahını tanıtım topiğine saklıyo... kendimizi tanıtım topiğinde tanıtcakmışız, e dolayısıyla burda konuşulcak bi şey kalmıyo.... ne hediye alcağımızdan da bahsedemeyeceğimize göre :)

hımmm...Öylemiymiş peki

Benim sabırsız arkadaşlarım bi uyarıda bulunmak isterim kimse buraya yazmıyor muhabbet etmiyor tamam da
tanıtma topiğinin sizin için bi anlamı yok sadece 1 msj yazıcaksınız oraya kendinizi uzun uzun tanıtan bi msj öle sayfa sayfa muhabbetiizi gene burda yapıcaksınız

lütfen biraz sabırlı olun o topik ay sonunda açıcam çekilişe 20 gün kala yani

orda sayfa sayfa muhabet etmek yok kapatırım o şekilde olursa

çünkü çekiliş olduğunda size hediye alacak olan kişi rahatça ne yazdığınızı bulabilsin aksi takdirde sayfa sayfa kim ne yazmış diye aramak zorunda kalıcaz heppimizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…