2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben sizin cevabınız daha şimdi görüyorum tamamen yanlış anlaşılma olmuş benim istediğim pahalı paketler değil beyaz kagıda bile sarsa yeterli yeterki kırışmamış ve kirlenmemiş düzgün bir biçimde yollanmış olsun maddiyata neden çektiniz yorumumu pek anlamadım ayrıca ben katilimle sürekli konuşuyorum hiç de dediklerime kırılmadı o da gayet doğru karşıladı yorumlarımı siz biraz fazla alınganlık göstermişsiniz

Canım sadece ben değil buradaki bir çok üye fazla alınganlık gösterdi o zaman. Maddiyata çekmedim bir sürü sebebi olabilir dedim, maddiyat sadece bir örneği idi bunun aynı el becerisinin diğer bi örneği olduğu gibi.

Neyse daha önce de söylediğim gibi kötü niyetle yazdığını düşünmüyorum zaten. Ama katilin ben olsa idim benim için çok büyük bi sorun olurdu bu açıklaman bunu da demeden geçemeyeceğim. Emek, emektir sonuçta.

bu yorumu yazmadan öncedede biz katilimle görüşüyorduk kendisine de söyledim o da bana benimde en çok sevmediğim şey özensiz paketler dedi yani katilimle uyuşuyoruz tabi siz buruşuk özensiz paketlere olsun yapmış yinede sağol diyebilirsiniz ama ben öyle değilim paketleme becerisi insanların olmayabilir ama temiz de mi insan olmaz ? lütfen paketleme 2 dakika bile sürmez ayrıca öyle ah çok güzel jelatinler olsun şöyle olsun böyle olsun demedim ki sadece düzenli ve temiz olsun dedim bunu sizinde istemeniz lazımdı ama tabi yapılarımız çok farklı sizle biz aynı değiliz herkes farklı yapıda siz yorumuma üzülmüşsünüz ama beni haklı görende çok kişi var yani düşüncelerin herkesi farklı herkesin aynı düşüncesi olucak diye bir kural yok

Sen anlamıyosun ki canım beni. Ben kirli olsun demiyorum tabiki buradaki herkes temiz ister gelecek hediyelerini. Olay bu değil, inanmıyorum ki buradaki hiç kimse kirli ambalaj sarsın yada kirli hediye koysun bu çok çirkin bişey, karşıdakine olan saygısızlığı bi kere. Ama sen buradaki fotoğraflara itafen bu açıklamayı yaptın. Kirli olduğunu bilmiyosun ki hiç birinin sadece kırışık gördüğün için yada süsünü beğenmediğin için yazdın yanlış mıyım?

Senin bu açıklamanı ben aynen şöyle anlıyorum sen üzülebilirsin benim için sorun değil. Ama bende diyorum ki ben senin katilin olsaydım bu açıklamana üzülürdüm gerçekten. Bu benim özen göstermediğim, kirli ambalaj yada hediye gönderdiğim anlamına gelmiyor.

yorumlarımın hepsini incele konu hediye değil paketleme yani içinde hediye olmasın paketi düzenli özenli olsun o bile yeter dedim...
ben burada konulan fulyanın paketi olsun isimleri hatırlamıyorum bir sürü pakete hayran kaldım çok ama çok beğendim niye onlara kötü yorum yazmadım da başka paketler için yorum yazdım demek ki özenilmemiş öyle sarılmış buruşulmuş paketler zaten özenilmiş güzel düzenli paketi yapan bayanların içleri çok rahattır ama böyle buruşuk karışık paketi yapanlara zaten benim lafım benim katilim düzenle bir pkaet istediğimi zaten biliyor zaten paketlerimi öyle yapmış niye üzülsün ki laflarıma?

neyse iyi niyetli söylediğimi biliyorsun gereimo:26: konuyu uzatmıcam benim düşüncem bu özenle ve düzenli bir paket seviyorum öyle istiyorum katilim bu dediklerimin aksi şeklinde yaparsada önemli değil o zaman da o kadar yazdım ama sanırım önemsememiş yazdıklarımı derim geçerim bu kadar olay bu kadar ufak ve basit bir konu sende üzülme benim katilim sen olmadıgına göre bırak katilim üzülsün öyle dediğime, ki o da gayet benim yorumları beğeniyor ve onaylıyor

Neyse canım umarım bundan sonra katılacağım çekilişlere ne sana çıkarım ne sen bana çıkarsın diyeceğim bu. Ben senin mesajlarında emeklere saygı duymadığını gördüm sadece. İster kırışık paketlesin ister jilet gibi paketlesin sen burda arkadaşlarını üzdün benim gözümde bende dahil.

Tartışmak istemiyorum daha fazla şayet senin için bi anlamı olmadığı görüyorum sadece.

Diyecek bişeyim yok canım ben burada herkesin iyi niyetli olduğuna inanıyorum. Umarım ben yanlış anlamışım yada fazla alınganlık yapmışımdır diyeceğim bu.

benim garibime gdn burda hedyelrni paketlms insanlara ithafn soylems olman ben kmsenin paketnin pis olmdugunu gormedm

inan benimde tartışıcak zamanım yok böyle anlamsız basit konular için kendimi üzümem
bir daha ki çekilişte bana çıkarsın sen bana çıkarsın bunları şu anda düşünmüyorum ama madem öyle diyorsun çekiliş sahibine söylersin değiştirisin kurayı yapıcak bir şey yok sen bilirsin

ayy yoruldum yoruldum dondummm bu soğukta misafir ağırlamak hiç de akıl karı değilmiş siz neler yaptınız bakalım hala benim kurbanımın hediyeleri teslim edilmemiş görünüyor benim hediyelerim de haftaya gelecekmiş yani kendimi beklemeye aldım :26: neyse doğum günüme yakın gelecek hediyeler 26 sında doğum günümmmm :124:

benim garibime gdn burda hedyelrni paketlms insanlara ithafn soylems olman ben kmsenin paketnin pis olmdugunu gormedm

ben yorumumda özensiz hazırlanmış dedim pis hazırlanmış demedim lütfen yorumlarımı çarpıtmayın ayrıca farkındaysan isim vermedim sadece birini özensiz buldugumu söyledim

kızlar üzmeyin birbirinizi ikinizin de hakli olduğu taraflar var aslında ikiniz de aynı şeyi söylüyorsunuz bi durup aynı taraftan bakın olaya aaa kızacam size şimdi öpüşün koklaşın barışın çabuk

Son düzenleme:
ben yorumumda özensiz hazırlanmış dedim pis hazırlanmış demedim lütfen yorumlarımı çarpıtmayın ayrıca farkındaysan isim vermedim sadece birini özensiz buldugumu söyledim

tartsma ortami yaratmak ıcin dgl yavrii sadce hssettgmzi syledk sende hissettgni syldn oldu btti tatlm

benim katilim bulunduki ay smilyde kullanamyrum tldn ne sinr buzucu ama agzim kulaklarmda
yarna gelcek artk hedayelerm
ama katilckm cok tatli hayalotttt um benim

beren aslında kimse çarptırmyo konuyu o gün bi çoğumuz aynı düşündü herkes elinden geldiği kadar paketlerini hazırladı ve resimlerini koydu senin yorumun biraz abes kaçtı canım

benim katilim bulunduki ay smilyde kullanamyrum tldn ne sinr buzucu ama agzim kulaklarmda
yarna gelcek artk hedayelerm
ama katilckm cok tatli hayalotttt um benim

Anam yaaaa nasıl buldun katilini. Bana ne gelen var ne giden

Katilim buradaysan üç kere tıkla

6 yıldır bu forumdayım tanıyan tanır o yorumuda iyi niyetli söyledim içimde bir kötülük yoktu kendi kurbanım ve katilim bile bana hemen ısındıklarını ve bir daha ki çekilişte birbirimize alalım dediler bende çok mutlu oldum anlatmak istediğim şeyi inşallah başka arkadaşlar anlamıştır yanlış anlayan arkadaşlara diyecek sözüm yok hepinize mutlu huzurlu sağlıklı bir yıl diliyorum bu son mesajım buraya üzüldüm kırıldım açıkcası bu kadar basit bir konunun bu kadar büyümesine neyse hediyelerim akşam gelicek resimlerini yüklerim kurbanımda akşam yüklicek ben katilimden kurbanımdan çok ama çok memnunum sevgicim teşekkürler herşey için kendinize iyi bakın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…