2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

kızlarr insanlar konuşa konuşa anlaşır derler herkes içindekini döksün en güzeli bu ama sonu sen bana çıkma ben sana çıkmayayım olmamalı çok üzüldüm öpüp barışın topikimizde olmasın böyle şeyler yanlış anlaşılma olmuş bence

ben yorumumda özensiz hazırlanmış dedim pis hazırlanmış demedim lütfen yorumlarımı çarpıtmayın ayrıca farkındaysan isim vermedim sadece birini özensiz buldugumu söyledim

yukardaki siyah yerlerden o ima ettiğin kişinin paketlerini pis bulduğun anlamı çıkıyo ama..

Son düzenleme:

Canım Berenin kötü bi niyeti olduğunu düşünmedim hiç. Bazı insanlar dış görünüme daha önem verir bunu yargılayamam. Ben söylediklerine üzüldüğümü dile getirdim sadece. Düşünsene Berenin katili ben olsaydım yada o mesajlarına alınan kızlar olsaydı yaşadığı hayal kırıklığı basit bişey mi olurdu Berenin söylediği gibi?

Ayrıca kimsenin çekilişten ayrılmasını istemem konuşa konuşa halledebiliriz herşeyi. Ben buradaki herkesi çok sevdim kimsenin kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum.

Birazdan hiç üşenmeden liste yapıcam kim kime almış kimler ne ipucu vermiş diye çatlamamak elde değil ya

Arkadaşlar uzatmayalım konuyu lütfen kapansın burada daha fazla yorum yazmayalım gerek yok.kimi insan dış görünüşe önem verir kimisi vermez mesela kendimden örnek göstereyim ben çok önem veririm hani hediye paketinin güzel olması önemli .derim ki açmayayım paket öyle süslü püslü dursun karşımda ona bakayım derim.içindeki önemli değil.ama katilim bana istediğim gibi paket yapamayabilir bu yeteneğe,zamana,maddiyata,imkanlara bağlı.kesinlikle tutup da niye öyle paketlemiş demem ama güzel olursa da daha çok mutlu olurum hadi kapansın bu konu ve sohbetimize devam edelim.
Berencim sende küsme lütfen güzel arkadaşlıklar kurduk burada bozulmasın bu son tartışma olsun... nokta bitti....

Son düzenleme:
ptt kargoyu basmak iztiyorum gidip hala kurbanıma hediyelerini teslim etmedikleri için

Kızlar, bu konu gerçekten tartışmayı gerektiren bir konu değil. Lütfen lüzumsuz yere kırmayın birbirinizi. Burada Berenin bir hatası oldu; bazı arkadaşlar çok özensiz paketlemiş dedi. Aslında hata demeyelim buna da, 'bazı arkadaşlar' kısmını eklemeseydi kimse rahatsız olmayacaktı. Sadece o iki kelimeyi yazmasını hatalı buluyorum. Bunun haricinde hediye paketi hazırlamak illaki çok pahalı jelatinlerle paketlemek kesinlikle değil. Daha önce kullanıldığı belli olan, kırış kırış olmuş bir jelatin tabiki çok itici göründüğü gibi karşı tarafı da üzer ve özensiz paketleme yapıldığını düşündürür. Önemli olan gerçekten özenilmiş olması. Defter kağıdı bile olsa özenle hazırlanması... Ama sırf bu açıklama yüzünden tatsız bir ortam olmasın lütfen şurada. Ne bana çık ne ben sana çıkayım falan demeyin. Bu gerçekten çok üzücü. Şahsen ben gayet özenli paketleme yaptığımı düşündüğümden hiç üzerime alınmadım, kırılmadım. Evet, keşke cümlesini farklı bir şekilde kullansaydı Beren. Ama siz yine de gerekli özeni gösterdiğinizi biliyorsanız üzerinize alınmamalısınız. Önemli olan sizin gerçekten emek harcamış olmanız.

Hepinizi çok seviyorum ve böyle bir sebepten ötürü birinin dışlanmasını, ya da diğerlerinin kırılmasını kesinlikle istemem. Ortamımız gayet güzel, keyifli. Bu hep böyle devam etsin lütfen.

Rosaleda bunu söylememin sebebi kırışık olduğunu düşündüğüm ve beni kastettiği için değil. Paketlerim kırışık değildi yada kullanılmış üzerime alınmadım bu yüzden tabiki. Ama üzüldüm söylediklerine anlatabiliyo muyum? Daha sonraki yaptığı açıklama daha da üzdü beni çünkü takmadı bile bunu. Bende kimsenin gitmesini istemiyorum arada kırgınlık olsun istemiyorum. Ama alelacele çekmiş olduğum fotoda paketlerim kırışık göründüyse ve bunu bana yazdıysa ve eğer ben katili olsa idim bunu telafi edemezdi Beren. Anlatmak istediğim bu.

ptt kargoyu basmak iztiyorum gidip hala kurbanıma hediyelerini teslim etmedikleri için

Bende ya Sabahtan beri aynı yerde bekliyo kargom iletselerdi ne olurdu sanki...

katilimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çık ortaya naptın hedayelerimi teslim edebildinmi barim onu söyleseydinn yaaaaa

Konuya da açıklık getireyim madem. Beren'in katili benim ve üzerime hiç alınmadım. O yüzden siz de kendinizi benim yerime koymaya çalışmayın. Durduk yere üzmeyin kendinizi, gerçekten üzülecek, kırılacak bir şey yok...

Beren kendini tanıttığı topikte bile özenli, güzel paketler istediğini söylemişti. Ben de yaptığı şeye oldukça önem veren, özen gösteren biri olduğumdan zevkle hazırladım paketlerimi. Ha beğenir beğenmez, ona kalmış. Ama ben o özeni gösterdiğimi düşünüyorum ve bu yüzden hiçbir rahatsızlık duymuyorum. Paketin kirli olmasından kasıtsa tabiki kullanılmış olması. İllaki leke anlamına almayın lütfen :) Bakın haknur da mesela kendini tanıtırken kullanılmış hediye gelmesin, ama ufak bir şey olsa yeter demiş. E doğru da... Bu paket için de geçerli tabiki. O da kullanılmış olmamalı. Herkesin el becerisi olmayabilir, ama özenli hazırlayabilir değil mi? Ayy neyse konu yine pakete geldi. Tamam hadi konu kapandı burada. Lütfen daha fazla uzamasın.

Beren, gitmeni istemiyorum Eğer gidersen hem diğerlerine hem de bana ayıp etmiş olursun. Anladın sen beni

anammm aha da söledi

Tatlım, ben de sultanemin bana yolladığı hediyeleri çekerken o anki heyecanla ve alelacele çektim, panduflar yamuk çıktı falan... Kimse sanmasın ki sultane bana özensiz gönderdi. Hayır, ben gayette memnun kaldım. Allah razı olsun, kesesine bereket Konu tabiki bu değil. Berenin neyi kastettiğini ben çok iyi bildiğimden(ki whatsapptan katil-kurban hep görüştük) onu çok iyi anlıyorum. Ama dediğim gibi, orada cümleyi kullanırken seçtiği kelimeler yanlış oldu. Bunu Beren de kabul ediyordur zaten. Az önce yazdıkları da bir anlık savunma gereği mi diyeyim ne diyeyim... Neyse, boşverin hadi

Canım benim kastettiğimde bu zaten başka bişey değil ki. Bunun için konuyu terketmeye gerek yok. Sen bana çıkma ben sana çıkma derken ileri gitmiş olabilirim bu sadece berenin dikkate almamasından kaynaklanıyo idi o kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…