2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

PEK SEVMEDİĞİN Bİ ŞEYİ ÇOK SEVDİĞİN BİŞEYLE HARMANLADIM DİYE SESLENMİŞTİN Bİ ARA KURBANINA VE BEN O ZAMAN ANLAMIŞTIM MELEKLİ HATUN SENİN KURBANIN DİYE :)))) ÇOK GÜZELMİŞLER ÇOK BEĞENDİM BENDE... GÜLE GÜLE KULLANSIN ASMEN, SENİNDE KESENE BEREKEEETTTTT:KK16:

evet cnm nasıl olsa hediyeyi göndermeme az bir süre kaldı diyip ufak bir ip ucu vermiştim:KK1::KK1: saolasın hepimizin kesesine bereket:KK16:

Yahu ne yapayım pilaaaaatesten gelmişim, hava buz gibi.Elim, ayağım, ağzım,burnum donmuş.Yemeği de yemişim küt elektrik gitmiş.Yani burda elektrik bana kıyak geçti.:KK28:'Bak Hülya ya bulaşıkları yıkayacak, sonrasında çay yapacak sonra da oğlun uyuyana kadar başında bekleyeceksin ya da ben gideyim yat dinlen.' dedi.Sağolsun elektrik arada bir beni düşünür böyle.Zaten birden elektrik kesilince oğum korku şeyine babasının koynuna girdi uyuyakaldı orda.Sonra da ben azıcık kestirivermişim 12 saat:KK53:Beraber uyuduk sabaha kadar oğlum uyandı kalktık kahvaltı yaptık:KK1:

(Bu arada geçmişi okumadığın da gözümden kaçmadı hee:KK30:)

Niye yahu, neyi kaçırdım :26:

Hediye konusunu diyorsan, dün anlattığın kaşın ortasındaki sivilce mevzusuna girip seni heveslendirmeyeyim diye yorum yapmadım o konuda :))

Son düzenleme:
Ya bi ulaşmadı gitti ne yavaş kargoymuş ya :KK47::KK47:

Gerçi kurbanım hemen açıp bakamıcak ama olsun:KK53::KK53:

tesadüfen gördüm çok da sevindim çekiliş,hediye,sürpriz falan ama geç kalnışım.. bu çekilişten neden bugun haberim oldu yaa:KK5:

tesadüfen gördüm çok da sevindim çekiliş,hediye,sürpriz falan ama geç kalnışım.. bu çekilişten neden bugun haberim oldu yaa:KK5:

ayy canım ben de yeni öğrendim. keşke senin gibi benim de haberim olsaydı, biz de katılırdık. okuduğum kadarıyla 8 martta da çekiliş olacakmış. bari ona katılalım :KK1::21::21:
bizi de alırsınız di mi 8 martta ki çekilişe :KK76::KK76:

ayy canım ben de yeni öğrendim. keşke senin gibi benim de haberim olsaydı, biz de katılırdık. okuduğum kadarıyla 8 martta da çekiliş olacakmış. bari ona katılalım :KK1::21::21:

tabi katılabilirsiniz ama o zamana kadar msj sayınızı yükseltmeniz gerekiyor...

Merhaba kızlar

Herkesin katili arıyor msj atıyor ama benmkinden hiç ses soluk yok çok üzlüyorum çok :KK19::KK43::KK43:

kısmet artık canım inşallah 8 marta bekleriz gerçekten çok güzel bişeymiş bende ilk defa bu sene katıldım ve iyiki katılmışım dedim çok güzel ve heyecanlı oluyor:21::21::21::KK16::KK16:

kısmet artık canım inşallah 8 marta bekleriz gerçekten çok güzel bişeymiş bende ilk defa bu sene katıldım ve iyiki katılmışım dedim çok güzel ve heyecanlı oluyor:21::21::21::KK16::KK16:

evet canım, okudum yazılanları çok hoşuma gitti. herkes çok uğraşmış, özenmiş. ne güzel hiç tanımadığın biri için bu kadar özen göstermek. ayrıca senin paketlerini de gördüm çok şirin olmuşlar :KK1:

evet canım, okudum yazılanları çok hoşuma gitti. herkes çok uğraşmış, özenmiş. ne güzel hiç tanımadığın biri için bu kadar özen göstermek. ayrıca senin paketlerini de gördüm çok şirin olmuşlar :KK1:

evet öyle tanımadığın birine hediye almak hediye vermek emek uğraş gerçekten çok güzel paketler içinde teşekkürler kendi çapımızda bişeyler yaptık umarım kurbanım da beğenir:emir_bebek::emir_bebek:

bende aynı şekilde keyif aldım ablacım:KK16::KK16: çok mutlu ettin bizide ondandır sesimin öyle çıkması :KK17::KK17::KK17::KK17: yok ablacım senin sesinde gayet iyidi konuşmanda seni tanıdığıma çok memnun oldum çok sevindim rabbim inşallah kısmet ederse kızıma giydirip fotoyuda sana iletirim :KK34::KK34:
Hadi inşaallah bakalım:emir_bebek:
Niye yahu, neyi kaçırdım :26:

Hediye konusunu diyorsan, dün anlattığın kaşın ortasındaki sivilce mevzusuna girip seni heveslendirmeyeyim diye yorum yapmadım o konuda :))
İyi bakalım:KK14:
Ya bi ulaşmadı gitti ne yavaş kargoymuş ya :KK47::KK47:

Gerçi kurbanım hemen açıp bakamıcak ama olsun:KK53::KK53:
Neden hemen açıp bakamıyor acaba?:18:
Elbette:KK16:

8 Mart çekilişine bekleriz:nazar:

nasılsınız bayanlar:KK53::KK53:merdivenden kayanlarrr:KK55::KK55:
ben katilimin peşindeyim :KK53::KK53::KK53:
kurbanımın hedayeleride bugün eline ulaşır sanırım:KK1:yada yarın sabah:KK4::KK4:inşallah beğenirsin canım kurbanım:KK16::KK16:

nasılsınız bayanlar:KK53::KK53:merdivenden kayanlarrr:KK55::KK55:
ben katilimin peşindeyim :KK53::KK53::KK53:
kurbanımın hedayeleride bugün eline ulaşır sanırım:KK1:yada yarın sabah:KK4::KK4:inşallah beğenirsin canım kurbanım:KK16::KK16:

İyiyiz şeker, sen nasılsın? Ben vazgeçtim katil aramaktan bana kargosu gelirse katilimdir,gelmezse zaten hiç katilim olmamıştır:KK14:

benim sevgili katilim yine watsuptan yazdı bana:KK9::KK9:kırmızı mı istediğim tarzda bulamamış ben biraz fantazi giyerim bende katilime penye de olur dedim:KK9:asmene de kendi tarzımda bişiler aldım inş beğenmiştir ve olmuştur sormadım ama:26:

kurbanım yakınmaya basladıgına gore hedıylerım hala elıne ulasmamıs :KK53: ama iki gn oldu ya nye gtmedı :s

kurbanım yakınmaya basladıgına gore hedıylerım hala elıne ulasmamıs :KK53: ama iki gn oldu ya nye gtmedı :s

Bugün gelir inşaallah:KK17:
Ya var ya pazarda sütyenleri kafasına takıp her dönüp bakan kadını alıcı sanan satıcılara döndüm.:KK53:

Son düzenleme:
X