2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Selam kızlarrrrr sürekli takip edemesemde sizi seviyorummmm,vede çekiliş falan yapılırsa sap gibi kalmıyım arada bakıyorum sizde beni haberdar edin
Acaba bana hangi güzel insan çıkacak bende ne alsam ne yapsam diye düşünmeye başladımmmmm

aynen şekerim ya, neler alınabilir diye şimdiden bakınıyorum ama bilemedim ki :)

aynen şekerim ya, neler alınabilir diye şimdiden bakınıyorum ama bilemedim ki :)

Canım benim valla düşünüp duruyorum,sanırım kesin bir kırmızı bişiler olacak yılbaşı dolayısı ilebunun dışında ne olur ne olur düşüncesindeyim,bakalım kim çıkacak ona göre artık çıkan arkadaşımın seveceği birşeyler olması umuduyla çam sakızı çoban armağanı bişiler olur inşallah

Selam kızlar ben daha önce yapılan çekilişlerden kopya çekicem biraz.alınan hediyelerin fotolarını yüklemiş arkadaşlar.onları inceledim.şimdiden bi kaç parça bişi hazırladım.geri kalanını da bana çıkan kişinin özelliğine göre hediyeler alacağım.örneğin nişanlıysa çeyizlik,hamileyse veya bebeği varsa bebeğine birr şeyler gibi :)

İlk çekilişimizde bana çıkan sevgili arkadaşım Sevgi Beni de yaz lütfen..

takip edemiyorum sık sık umarım unutulmam bu çekiliş gününü merakla bekliyorum şimdiden aldım bişeyler

bakalım kime gdicek hediyelrm

Kızlar ben sabırsızlanıyorum hediyeler için bir an önce çekiliş günü gelse ve hediyelerimizi alıp yollasak ne güzel olurr çocuk gibi seviniyorum hediyeler alınacak diye ama zaman geçmek bilmiyor maalesef :122:

İlk çekilişimizde bana çıkan sevgili arkadaşım Sevgi Beni de yaz lütfen..

Yıkılsın burası o zaman amanın hulyamda gelmiş tatlım yurtdışındayım telefondan şeyediyom döndüğüm gün listenin en başına yazcam seni öpüyom :))
takip edemiyorum sık sık umarım unutulmam bu çekiliş gününü merakla bekliyorum şimdiden aldım bişeyler

bakalım kime gdicek hediyelrm
Unutmayız canım ben tepenizde olcam bi döneyimdee 😍

son katılım ne zaman ? kaçırdım galiba , tarih göremedim :)

Selam hatunlarr çekiliş ne zaman ayyyy çatladım meraktan...

son katılım ne zaman ? Kaçırdım galiba , tarih göremedim :)
katılım devam ediyor sevgi arkadaşımız yurtdışında bir kaç gün içinde dönecek listeye sizi de ekler :)

selam hatunlarr çekiliş ne zaman ayyyy çatladım meraktan...
katılım devam ediyor, çekiliş daha yapılmadı

aynen bendeee... Daha bide tanışma kendini tanıtma topiği olması gerekiyodu sanki....
tanıtma topiği daha açılmadı

selam noel anneler

evime ayak bastım sonunda ay öldüm bittim yorgunluktan yahu

e hadi toplanın artıkta muhabbete başlayalım bir an önce

ilk sayfamızdaki listemizi rica ediyorum kontrol edelim arkadaşar listeden çıkmak isteyenleri çıkardım katılmak isteyenleride ekledim ama siz yinede bir kontrol edin malum ben hasta yaşlı ve gebe bir kadınım gözlerim iyi görmüyor

özeşden ulaşan arkadaşlarda bi el aatıverrse listeye

çekiliş 10 aralıkta 9una kadar katılımlar deam aceleye hacet yok

tanıtma topiğinide çekilişten sonra yaparık

şimdi gelin bi sarılayım bakayım size özledim len keratalar

Merhaba canım, beni de ekleyebilirsin. Yalnız pek bir bilgim yok. Gerektiği zaman gerekli açıklamalar, ne yapmamız gerektiği belirtilecektir sanırım, değil mi?

Merhaba canım, beni de ekleyebilirsin. Yalnız pek bir bilgim yok. Gerektiği zaman gerekli açıklamalar, ne yapmamız gerektiği belirtilecektir sanırım, değil mi?

tabiki canım hepimiz paylaşımlarda bulunucaz sende kafana takılanları istediğin şekilde sorabilirsin

Şimdiden bana çıkacak arkadaş için ön bilgi vereyim.
Bekarım, 30 yaşıma girdim hala 23-24'ten büyük gösteremiyorum yengeç burcuyum, süslüyüm, bakımlıyım, İzmir'liyim, kullanıcı adımdan da anlaşılacağı gibi subaru (araba markası kendileri) severim, mavi aşığıyım
Ve bana çıkacak arkadaşım, sana kocaman, şahane bir bakım paketi hazırladım bile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…