2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

aha hemşooo

izmirrrrrrli çokmu burda acep bende izmirdenn

Bir izmirlide benimmmm :) Merhabalar çekilişe benide eklermisiniz

süper o zaman izmirliler toplanınnn bakimmmm.

Bir izmirlide benimmmm :) Merhabalar çekilişe benide eklermisiniz

Selam hatunlarr çekiliş ne zaman ayyyy çatladım meraktan...

30 ve 32 sanırım aynı kişi tatlım, bi bak istersen

takip edemiyorum sık sık umarım unutulmam bu çekiliş gününü merakla bekliyorum şimdiden aldım bişeyler

bakalım kime gdicek hediyelrm

Benim hediye olayım çok kolay olacak :))))

bende katılmak istiyorum kızlar beni de ekleyiin :))

heytttt nerelerdesiniz ulennnn

ama benim msj sayım 100 den çok düsük bir de gecen yılın hediye fotolarını nerden görebiliriz ?

Canım benim iki haftadır mide bulantılarım başladı hele dünden önce bi baş dönmesi bi baş dönmesi , dünya ters dönüyordu yürüyemiyordum.tansiyonum düşmüşşş yaa sanki midemde bi öğütücü var her yarım saatte bir bulantı ve açlıkla baş etmem gerekiyor birşeyler yemessem dünya ters dönüyor Allahımmmm ne zamana kadar sürecek bilmiyorum.bu yüzden ders bile çalışamıyorum buraları boşladım kusura bakmayın ama kendimi iyi hisseder hissetmez hep burada olacağım

ama benim msj sayım 100 den çok düsük bir de gecen yılın hediye fotolarını nerden görebiliriz ?
daha zaman var msj sayını yükseltebilrsin listeye ekliyorum canım hoşgeldin
bende izmirliyimbenide eklerseniz sevinirim hediye alıp vermeye bayılırım sevgi paylaştıkça çoğalır
aha bitane daha

yazıyorum canım hoşgeldinn

geçmiş olsun canım tam bulantı zamanların inşallah fazla uzun sürmez ben 5.aya kadar çektim daha ilerlerse doktoruna danış bi ilaç versin çünkü çekilmez oluyor bi süre sonra

kolay gelsin canım bende grip olmuşum ne yesem ne yapsam diye düşünüyorum evdede çok sıkıldım bugün gidip dolaba giymediklerimi ayırasım var bi türlü kalkamadım

kolay gelsin canım bende grip olmuşum ne yesem ne yapsam diye düşünüyorum evdede çok sıkıldım bugün gidip dolaba giymediklerimi ayırasım var bi türlü kalkamadım

Geçmiş olsun hemen tavuk suyu çorba yap çok iyi geliyor...

Aha aha sevgi sayfamda Sevindim cnm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…