2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ağzına sağlık canım Allah kabul etsin :) bir big mac menüde bana söyleseydin :)

hayırlı haberle gel çilek dualarımız hem yeşille hemde seninle inşallah her şey yoluna girmiştir. sağlıcakla kucağımıza aldığımız günleri de görürüz inşallah...

evet iyi haberler getireceğiz :) bu hafta şartladım kendimi iyi habere pozitif düşünmeye çalışıyorum hep..inşallah hüsranla sonuçlanmaz..pozitif düşüncelerim :)

cann2014
deli dolu tam kafa dengi birisin.. özelliklede normal sezeryan doğum muhabbetlerimiz bi harika

rapunzel_ysr
enerjik,zaman zaman hüzünlü ama çok eğlencelisin

karadenizki
genelde panikliyor olsanda olaylar karşısında,sımsıcacık temiz bi kalbin var bence

cileksurat
nasıl güzel,nasıl özel bi kalp taşıyosun hayret ediyorum.. asla art niyetli değilsin ve daima sevecensin..

babygel
bacımmmm sen tam benim kafadansın

deterjan
gizemliiiiii ama bi o kadarda dışa dönük güzellik

yesilerikk
eminim sende yeşil erik kadar tatlı aranılası bi kişiliksin,seviliyosun tatlım

kadraj
kilo aldığın için üzülüyor olsanda eminimki azimlisin ve doğum sonrası fit olacaksın dert etme

mujjum
tatlı bi nick seçmişsin kendine ve gülümsetiyorsun beni..

azerikizi91
hep pozitifliğinle,yazılarındaki sıcaklığı bile hissediyorum..güzel yürekli

nhrkbl
sende tam benim kafadan gibisin ya,hadi bakalım

GOLD_WOMEN
kanımın hemen ısındığı, tatlı kişilik

pretty_rose
yorumlarını sevdiğim,devamlı buralarda görmek istediğim bi anne..

HUZEYFEE
benim arananlar listemdesin,unutmayasın

neslihanbursa
gerçekten kocaman güzel bi yüreğe sahipsin bence

gur_bet
doğumdaşım

canım güzel haberlerle gel inş hemen yaz bize dualarımız seninleee

kişi karşısındakini de kendi gibi görürmüş.. teşekkür ederim hakkımda yazdıkların için..kalbi sağda yüreği,sevigis her iki tarafta arkadaşım benim :)

kız sen ne güzel yazmıssın öleee anaaammm çok sevindirik oldum teşekkürler tatlım bende açar açmaz forumu pufpufcuk burdamı diyorum kendi kendimee saol arkadaşım

ahahahah deli kız ya üşenmemiş analiz etmiş milleti

ben de senin hakkında bişiler yazayım. Nickiyle aklıma eti pufu getiren, tüm sayfalarda topiclerde mutlaka bi tanıdığı olan, bebeğine alınan kıyafetler bundan sonraki çocuklara da yetecek fazlalıkta, doğumdan ödü kopmasına rağmen içimizde belki de bebek sahibi olmayı en çok isteyen, sabırsız, heyecanlı ve bunların toplamı kadar bebeğini kaybetme korkusu yaşayan (ki bu olmayacak ) kk ya kendini adamış biri

kızzzzzzzzzzz ben seni cidden yerim yaaaaaaaaaaaa çok tatlısın..
resmen kendimi gördüm cidden yazdıklarında, bende teşekkür ederim çoooooook

ahh canım beni de unutmamışsın saolasın
sürekli takip etmeye çalışıyorum ama okuyayım derken yazmaya vakit kalmıyo..
ama sizi keyifle takip ediyorum bilgileniyorum hepiniz de iyi ki varsınız

Allahım sen nesin böyleeeee çok güzel olmuş canım ellerine sağlıııkkkk

kızzzzzzzzzzz ben seni cidden yerim yaaaaaaaaaaaa çok tatlısın..
resmen kendimi gördüm cidden yazdıklarında, bende teşekkür ederim çoooooook

etipufum ben sana bundan sonra böyle dicem
Ya şuna çık dikkat ettim herkese cevap veriyosun üşenmiyosun valla helal kız sana. Ben okuyup geçiyorum mesela çoğunu, önemsemediğimden değil de ne bileyim yazmıyorum ama sen alıntı yapa yapa millete cevap veriyosun. Deli karı bebğin doğsun görcem ben seni Kızlarrr benim oğlan kustu yazamadım, kızlar oğlan ağlıyo çıkıyorum, kızlar oğlan emecek kaçtım, kızlar oğlan yine ağlıyo, hay allah yeni oturmuştum viyakladı yine...... aynen bu modda olacaksın

canımsın
doğru,genelde cvp vermeye çalışıyorum.. seviyorum insanlara yardım etmeyi, yeni insanlar tanımayı, sevdiklerimi sevindirmeyi..
ama merak etme, ben çocuk oluncada burda olcam gitmem kiiii gitmem kiiiii

kızlar söylemiştim.. bi yerden diyat almıştım, cevap geldi.. sizlerlede paylaşayım (İstanbul için)

şu site : http://www.dogumfotografcisi.com/

fiyatlar ise;
SMALL PAKET (550tl)
*Hastanede doğum öncesi,doğum anı ve doğum sonrası çekilen tüm fotoğrafların(yaklaşık 200-300 adet) tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Kendi albümünü oluşturmak isteyenler için seçilen 20 adet fotoğraf photoshop yapılmış halde dvd de teslim edilir.

MEDIUM PAKET (750tl)
*Hastanede doğum öncesi,doğum anı ve doğum sonrası çekilen tüm fotoğrafların(yaklaşık 300-400 adet) tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Panaromik albüm(64x24cm) içinde photoshop yapılmış 50-60 adet fotoğraf.
*4-5 fotoğrafın kolajından oluşan 1 adet (30x40cm) büyük boy poster.
*1 adet müzikli slayt dvd

LARGE PAKET (900tl)
*Hastanede doğum öncesi,doğum anı ve doğum sonrası çekilen tüm fotoğrafların(yaklaşık 300-400 adet) tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Aile taraflarına verilmek üzere 2 adet cep albümü (38x14cm)

XL PAKET (1500tl)
*Doğum sonrası,Bebeğe özel (ilk 15 gun icinde) yenidoğan fotoğraf çekimi.çekilen tüm fotoğrafların tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Panaromik albüm(64x24cm) içinde photoshop yapılmış 30-50 adet fotoğraf.

saçını boyatan oldu mu aranızda kızlar. ben daha fazla dayanamıcam artık bu hafta sonu boyatıyorum

pufpuf gerçekten herkesi güzel analiz etmişsin, teşekkür ederim, üşenmemiş yazmışsın birde uzun uzun.
sen de aynı ben gibisin : olduğu gibi, yüzüne söyleyen, kuralcı değil, (bazı kuralları mantık süzgecinden geçiren vs. vs.)
Ahmet Efe çok şanslı bir bebek senin gibi annesi olacağı için. kimbilir oğlunun günlüğüne neler döktürüyorsundur.

ay allahım..başınız sağolsun..çok acı bir durum...teyzen ne akdar çok üzülmüştür..allahım sabır versin... çok üzüldüm

ondan sonrada daha acı şeyler yaşadı da boşverin moralinizi bozmayayım saol canım üzülme sen sakın rabbim bizim meleklerimizi korusun...

Pufpufumm çok hoş olmuş sanırım evet aynı kafayı yaşıyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…